9741 відвідувач онлайн
9 478 26

"Укрзалізниця" запустила потяг до Болгарії. ІНФОГРАФІКА

"Укрзалізниця" запустила потяг до Болгарії. ІНФОГРАФІКА

Безпересадковий купейний вагон до Варни ходить раз на кілька днів. Квиток коштує близько 100 євро, час у дорозі становить 38 годин.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на пресслужбу перевізника.

"З червня у складі поїзда білоруських залізниць № 451/452 Мінськ – Варна курсує купейний вагон Укрзалізниці, яким можна подорожувати з Києва до чорноморських курортів Болгарії", - сказано в повідомленні.

"Час у дорозі становитиме 38 годин, що приблизно так само, як і поїздка на автобусі", - додали в "Укрзалізниці". Вартість проїзду - близько 100 євро.

Упродовж цього літа з Києва поїзд відправлятиметься 10, 15, 22, 27 червня, 4, 9, 16, 21, 28 липня, 2, 9, 14, 21, 26 серпня, 2 та 7 вересня. У зворотному напрямку поїзд відправлятиметься 12, 17, 24, 29 червня, 6, 11, 18, 23, 30 липня, 4, 11, 16, 23, 28 серпня, 4 та 9 вересня.

Відправлення з Києва о 20:12 та прибуття до Варни о 10:20 через добу. У зворотному напрямку з Варни поїзд відправлятиметься о 19:05 та прибуватиме до Києва о 07:33 через добу.

"Також завдяки цьому маршруту пряме залізничне сполучення з Болгарією мають мешканці Вінниці, Хмельницького, Тернополя, Львова, Івано-Франківська, Чернівців та інших міст, де поїзд зупинятиметься", - додали в "Укрзалізниці".

Топ коментарі
+7
Рейнэйр. Киев-София 52 евро туда и обратно. Время 2 часа регистрация, пол часа катания с на самолёте с терминала F к взлетке, 1.5 часа в полета в воздухе. Омелян, слабо на дополнитеном поезде в Бердянск поехать. Только инкогнито!
показати весь коментар
13.06.2019 17:06 Відповісти
+6
ахренеть вот это шара... всего 100 евро с лица и 38 часов беспрерывной езды.....Так может самолетом быстрее и дешевле будет?? Ах да простите я не в теме.... беня с зеней все локукосты хотят выгнать а на Мау за 100 евро и по Украине хрен куда слетаешь....
показати весь коментар
13.06.2019 16:58 Відповісти
+4
Автобус Київ-Варна, час руху 25 годин, вартість 1375 грн. (46 євро)
https://ecolines.net/ua/ru/predlozhenie/mezhdunarodnie/avtobus-kiev-varna
показати весь коментар
13.06.2019 17:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
скоро! во всех кинотеатрах! новый фильм братьев люмьер "прибытие вагона"
показати весь коментар
13.06.2019 16:52 Відповісти
Ну як раз для пересічних пенсіонерів, з пенсіей 1500 гр))
показати весь коментар
13.06.2019 16:53 Відповісти
Бояться летать, сегодня, дорогое удовольствие)
показати весь коментар
13.06.2019 16:57 Відповісти
ахренеть вот это шара... всего 100 евро с лица и 38 часов беспрерывной езды.....Так может самолетом быстрее и дешевле будет?? Ах да простите я не в теме.... беня с зеней все локукосты хотят выгнать а на Мау за 100 евро и по Украине хрен куда слетаешь....
показати весь коментар
13.06.2019 16:58 Відповісти
Ещё безвиз отберут
показати весь коментар
13.06.2019 17:12 Відповісти
Якщо завчасно не замовляєте то й так не злітаєте. Є безліч людей які не можуть планувати на пів року-рік.
показати весь коментар
13.06.2019 18:39 Відповісти
показати весь коментар
13.06.2019 17:18 Відповісти
На автобусе ехать 20-24 часа из Киева до Созопола.
показати весь коментар
13.06.2019 17:25 Відповісти
Та пустіть нічні експреси із Мукачево на Спліт та у Грецію, відбою не будете мати від клієнтів!!
показати весь коментар
13.06.2019 17:42 Відповісти
Да ладно Серж, покладуть вартість в 300 євро в один бік.
показати весь коментар
13.06.2019 17:50 Відповісти
А сенс? Я тоді з Будапешту поїду...
показати весь коментар
13.06.2019 17:53 Відповісти
А сенс їхати з Києва за такі гроші, ще й 38 годин в спеку, мені до Києва 7 годин їхати, до Варни 12, де вони ще 20 знайшли?
показати весь коментар
13.06.2019 17:57 Відповісти
УЗ легких шляхів не шукає. У ********* вагоні їхати проблеми не має. Краще ніж машиною.
показати весь коментар
13.06.2019 18:00 Відповісти
З одного боку так, сів та їдеш, але зваж що це Варна, потім треба добратись до місця( Зл Пясци, Созопол, Слинчев Бряг), біг з валізами не мій спорт.
показати весь коментар
13.06.2019 18:04 Відповісти
Недавно рахував з Будапешту до Спліта (нічний експрес) окреме тримісне купе (на 3-х) чоловік вийшло туди і назад біля 400 євро + до Будапешта 680 грн. на чоловіка..тобто ще 140 євро... і того 540 євро на трьох... туди і назад...
Якщо не замовив за півроку літак по бросовій ціні, то вигідно.
показати весь коментар
13.06.2019 17:59 Відповісти
Ну як вигідно, я от рушаю 23 червня в Грецію, 1200 км в один бік, виходить десь 240 євро в обидва, це якщо їхати без зупинки, але ми ще ночуєм в Софії за 40 євро.
показати весь коментар
13.06.2019 18:02 Відповісти
По різному буває. Хтось із маленькими дітьми, а з ними у вагоні простіше ніж у гарному автомобілі. До того ж є такі що не мають машини, є такі що у Європі бояться їхати, є такі що бояться літати... в потязі можно пивко собі пити😁...
Я рахував до Спліта, про Варну я мовчу, чого взагалі туди їхати?
Щось у вас вийшло нормально... пропан? Бо з автобанами мало би вийти більше... Чи через Румунів підете?
показати весь коментар
13.06.2019 18:36 Відповісти
автобус Одеса-Варна - 1000 грн., 707 км.
показати весь коментар
13.06.2019 17:44 Відповісти
В самому крутому автобусі через 1000 км задніця буде дубовою...
показати весь коментар
13.06.2019 18:37 Відповісти
Гепнулись, від нас (Чернівці) туда-назад 50 євро, сотні автобусів...
показати весь коментар
13.06.2019 17:49 Відповісти
Минск - Варна целый поезд.
А 200 евро в две стороны - дешевле самолетом.
показати весь коментар
13.06.2019 18:59 Відповісти
Цензор -- король заголовків, омелян -- гіперміністр.
Поїзд з одного 40-містного вагона, за 5 разів в місяць перевезе " жителей Винницы, Хмельницкого, Тернополя, Львова, Ивано-Франковска, Черновцов и других городов..." (в т.ч. Киева)...
показати весь коментар
13.06.2019 19:22 Відповісти
А в это время...
"Укрзалізниця" запустила потяг до Болгарії - Цензор.НЕТ 6159
показати весь коментар
14.06.2019 08:38 Відповісти
Thalys - від 80$ за 1,5 години,
а Укрзалізниця надає свій вагон аж на 38 годин за 100євро
а ви не цінуєте!
показати весь коментар
09.12.2019 20:37 Відповісти
Може укрзалізниці змінити свою реєстрацію з перевізника на готельний сервіс?
показати весь коментар
09.12.2019 20:38 Відповісти