6759 відвідувачів онлайн

МЗС Росії заступився за Гіркіна і його поплічників: "Абсолютно голослівні обвинувачення"

МЗС Росії заступився за Гіркіна і його поплічників: "Абсолютно голослівні обвинувачення"

Міністерство закордонних справ Російської Федерації вважає, що заяви Спільної слідчої групи щодо причетності російських військовослужбовців до катастрофи малайзійського Боїнга МН17 спрямовані на дискредитацію РФ.

Про це йдеться в заяві МЗС РФ, опублікованій на сайті відомства, інформує Цензор.НЕТ.

Так, російські дипломати заявили, що озвучені Спільної слідчою групою заяви "не можуть викликати нічого, крім співчуття".

"Укотре на адресу російської сторони висуваються абсолютно голослівні обвинувачення, спрямовані на дискредитацію Російської Федерації в очах міжнародної громадськості", - стверджують у МЗС РФ.

На думку Лаврова і його підлеглих, "цього разу так само не було продемонстровано жодного конкретного доказу в підкріплення таких неправомірних заяв".

Російські дипломати вважають, що Спільна слідча група ґрунтується на сумнівних джерелах інформації й ігнорує дані, надані російською стороною.

"Росія спочатку пропонувала працювати спільно. Замість цього міжнародні слідчі відсторонили Москву від повноцінної участі в ССГ, відвівши російським зусиллям лише другорядну роль. Україну при цьому вони зробили повноправним членом ССГ, надавши їй можливість фальсифікувати докази, а також звести нанівець відповідальність за незакриття свого повітряного простору", - сказано в повідомленні.

Раніше сьогодні прокуратура Нідерландів заявила, що підозрює Гіркіна, Дубинського, Пулатова та Харченка в причетності до катастрофи літака "Боїнг-777" Малайзійських авіаліній на Донбасі в червні 2014 року.

За словами головного прокурора Нідерландів Фреда Вестербеке, вони самі не стріляли по літаку, але організували доставку на Донбас озброєння, з якого було збито "Боїнг".

Нідерланди пообіцяли направити в Україну і РФ запити про видачу підозрюваних.

Слідчі Головного слідчого управління СБУ склали підозри трьом росіянам і одному українцю, яким прокуратура Нідерландів висуне обвинувачення в катастрофі "Боїнга" Малазійських авіаліній на Донбасі.

Топ коментарі
+96
Всьо расходимся - не они єто.
показати весь коментар
19.06.2019 18:52 Відповісти
+64
и опять их нет...
интересно они хоть де то есть?
а то вонь от них есть, а самих нигде нет...
показати весь коментар
19.06.2019 18:57 Відповісти
+62
мид росии такие же преступники, как и названные головорезы.
показати весь коментар
19.06.2019 18:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Это всё Гитлер ! расийа ни при чом!!!...... ой тоесть Гиркин ни при чём !!! ой тоесть ... это всё фашисты- Укры !!! это они из расийского Бука стрельнули !! и вообще это изначально был самолёт Су который преследовали другие самолёты Су - и они все вместе с неграми , игиловцами , и пацанами которые пережили освенцим - хором стреляли по самолёту ..... а бедные апалченцы ловили его голыми руками что бы тот приземлился на священной земле мирных шахтёров и трактористов в целости и сохранности .... и вообще крим тут нм при чём - и рассийа ни при чём и гум конвои РФ только тулетную бумагу для сраных жоп возят - но это лько поддержка мирного насиления с Буком-М1 .... ничего такого - и вообще мы же ну с хахлами это ну брацкий народ .................
показати весь коментар
20.06.2019 01:35 Відповісти
Если Гиркина и этих арестуют и будут судить в Гааге, то они сдадут Путина с потрохами!
показати весь коментар
20.06.2019 01:55 Відповісти
Российская дипломатия учит тому, что надо все обвинения отрицать!
показати весь коментар
20.06.2019 01:57 Відповісти
Ты ещё путино с бальшой буквы напишы и скажы, что вместе с ним в животик целовало
показати весь коментар
20.06.2019 03:50 Відповісти
Прикол весь в том, что расследование по боингу доказывает и агрессию РФ.
показати весь коментар
20.06.2019 01:58 Відповісти
интересно, русским самим не мерзко жить в этой лжи.
показати весь коментар
20.06.2019 02:00 Відповісти
Нет. Они из этого состоят. Это дикое племя-антагонист человеческой цивилизации. Специально создано,что ли? Чтобы не расслаблялись?
показати весь коментар
20.06.2019 03:54 Відповісти
Что еще ожидать от гопников.
показати весь коментар
20.06.2019 06:51 Відповісти
Раша член интерпола? Если да то тогда интересные события её ждут, главное чтоб и дальше все отрицали и никого не выдавали!
показати весь коментар
20.06.2019 07:12 Відповісти
Нет отдельно проблемы Донбасса и Крыма, нет отдельно проблемы МН-17 и блокады Азовского
моря, есть нападение расиси на Украину всеми доступными средствами, в том числе и милита-
ристскими даже если это квази-армия как на Донбассе или "зеленые человечики" в Крыму. По
этому единственным правильным решением считаю объявить Донбасс как и Крым и акваторию
Азовского моря, оккупированными эрэфией территориями и решать одним пакетом, то есть фор
мат Бухарестского меморандума. С мсьё и фрау надеюсь уже всем всё понятно и что они торго-
вали и будут торговать Украинским суверенитетом в обмен на дешовый газ.
показати весь коментар
20.06.2019 07:38 Відповісти
Признать россией свою вину за сбитый боинг это признать вину военного вторжения в Украину,признать окупацию Крыма,Донбаса.Это конец мифу "нас там нет","ополченцы","киевская хунта".Может случится разрыв мозга каждого россиянина после опровержения мифам кремлевской пропаганды если кремляди признают свою вину.
Но гопник не признает,еще надеется выкрутится с этой ситуации .
показати весь коментар
20.06.2019 08:52 Відповісти
Кацапчєги черговий раз станцювали чєчьотку брудними лаптями на своїй репутації.
показати весь коментар
20.06.2019 09:06 Відповісти
Сторінка 2 з 2