8371 відвідувач онлайн
3 890 33

Безпілотник ОБСЄ виявив 30 РСЗВ "Град" у районі Луганська

Патруль Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співпраці в Європі (СММ ОБСЄ) зафіксував 30 реактивних систем залпового вогню "Град", розміщених з порушенням ліній відведення в окупованих Росією районах Луганської області.

Про це йдеться в звіті місії, передає Цензор.НЕТ.

"20 червня безпілотний літальний апарат СММ дальнього радіусу дії виявив 8 реактивних систем залпового вогню БМ-12" Град "на полігоні біля Міусинська і 22 системи БМ-21 "Град" біля Кришталевого", - йдеться в звіті.

Також 20 червня СММ зафіксувала кілька десятків одиниць іншого важкого озброєння на окупованих територіях Донбасу, розміщеного на лініях відведення, але за межами виділених місць зберігання.

Топ коментарі
+10
За 5 лет ОБСЕ не могут определить откуда их привозят ? Хоть бы раз жахнуло по эти слепым скотам чтоб глаза раззули...
показати весь коментар
23.06.2019 09:26 Відповісти
+9
Може вже потрібно розпочинати уряду думати про перекриття постачання в ордло води та електроенергії? Про закриття КПП на лінії розмежування? І може б це почати робити саме проти лоханська, як більш вразливої до таких дій території?
показати весь коментар
23.06.2019 09:31 Відповісти
+7
Давно ввести с странной агрессоров визовый режим -- нехрен кацарылым тут делать
показати весь коментар
23.06.2019 09:42 Відповісти

Завантаження...