Безпілотник ОБСЄ виявив 30 РСЗВ "Град" у районі Луганська

Патруль Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співпраці в Європі (СММ ОБСЄ) зафіксував 30 реактивних систем залпового вогню "Град", розміщених з порушенням ліній відведення в окупованих Росією районах Луганської області.
Про це йдеться в звіті місії, передає Цензор.НЕТ.
"20 червня безпілотний літальний апарат СММ дальнього радіусу дії виявив 8 реактивних систем залпового вогню БМ-12" Град "на полігоні біля Міусинська і 22 системи БМ-21 "Град" біля Кришталевого", - йдеться в звіті.
Також 20 червня СММ зафіксувала кілька десятків одиниць іншого важкого озброєння на окупованих територіях Донбасу, розміщеного на лініях відведення, але за межами виділених місць зберігання.
Топ коментарі
+10 Greta Kinuo
показати весь коментар
23.06.2019 09:26 Відповісти Посилання +9 Леонид Днепр
показати весь коментар
23.06.2019 09:31 Відповісти Посилання +7 Василий СПРУТ
показати весь коментар
23.06.2019 09:42 Відповісти Посилання