9258 відвідувачів онлайн

Окупанти "мобілізують" на Донбасі чоловіків у віці за 45 років, - розвідка

Через зменшення "мобілізаційного ресурсу російсько-окупаційним військам доводиться доукомплектовувати з'єднання і частини особами у віці від 45 років.

Таку інформацію отримало Головне управління розвідки Міноборони, повідомив на брифінгу в Києві речник міністерства Максим Праута. Цензор.НЕТ повідомляє про це з посиланням на пресцентр Міністерства оборони.

"Триває підготовка до перепису населення для прихованого формування бази даних "мобілізаційного ресурсу" та проведення призовної кампанії. Водночас, якість поповнення, яке надходить з військкоматів до з’єднань і частин російсько-окупаційних військ, поступово знижується. Відтак, окупанти змушені доукомплектовувати з’єднання і частини особами віком старше 45 років", - сказав Праута.

Він додав, що значна частина таких "мобілізованих" не відповідають вимогам до проходження військової служби за станом здоров'я.

Топ коментарі
+15
Вот она какая, перемога пинчука, кучмы и зеленого

Тепер засікаємо час за який її займуть сепари.
показати весь коментар
26.06.2019 15:04 Відповісти
+13
Все вірно. Якщо ЗСУ відводять війська, то для просування вперед сєпарам потрібні додаткові сили.
показати весь коментар
26.06.2019 14:59 Відповісти
+11
НЕ трусись за сєпарів, якийсь хрен заявив, що потрібно просто перестати стріляти. Чого їм тепер боятися.
показати весь коментар
26.06.2019 15:01 Відповісти

Завантаження...