Невідомі напали на ексмера Конотопа Семеніхіна: він у реанімації, - поліція. ФОТО
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Відділ комунікації поліції Сумської області
"Пригода сталася близько першої години ночі, коли чоловік повертався додому. Невідомі напали на нього і завдали тяжкі тілесні ушкодження. Постраждалого доставили в лікарню. Зараз він у реанімаційному відділенні. Для з'ясування обставин на місце події негайно виїхали керівництво ГУНП області, міського відділу поліції, посилена слідчо-оперативна група, криміналістична лабораторія СУ ГУНП, кінологічна служба", - йдеться в повідомленні.
Поліцейські кваліфікували подію як "замах на вбивство" і вже відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 115 КК України.
Фото: Олена Сердюк

Взагалі Сумщина і Конотоп зараз під контролем Деркача, який був за Петю, але в останні місяці дуже швидко перефарбувався в зелений (Бігус про це красиве розслідування зробив).
Коли Семеніхін був мером Конотопа, то щоб його усунути, в міськраді об'єдналися БПП, екс-ригіонали і (внєзапно!) Самопоміч... Об'єдналися, щоб прибрати першого за довгі роки мера, який щось робив. Знаю, що кажу - в мене бабуся в Конотопі. При Семеніхні місто дійсно почало мінятися - навіть пандуси на пішоходних переходах поробили!