9340 відвідувачів онлайн
1 427 26

Дніпровський металургійний комбінат розраховує на стабільну роботу попри справу про банкрутство

Підприємство розраховує працювати в звичайному режимі без простоювання виробництва.

ПАТ "Дніпровський металургійний комбінат" (ДМК) розраховує працювати в звичайному режимі, незважаючи на відкриття провадження у справі про банкрутство ПАТ "Дніпровський меткомбінат". Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву підприємства.

"Щодо ПАТ "Дніпровський металургійний комбінат" 31 травня 2019 року господарський суд Дніпропетровської області виніс ухвалу про відкриття провадження у справі про банкрутство. Відповідно до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" при відкритті справи про банкрутство вводиться процедура розпорядження майном. Зараз підприємcтво має право спрямовувати кошти виключно для розрахунків, пов'язаних з основною виробничою діяльністю", - йдеться в повідомленні.

Як зазначили в ДМК, в період розгляду справи про банкрутство підприємство має суттєві обмеження в правах надавати соцдопомогу і фінансувати соцсферу.

"У 2018-2019 роках ДМК виконав свої зобов’язання перед містом, перерахувавши відповідно 60 мільйонів гривень на децентралізацію опалювальної системи і 40 мільйонів гривень на придбання автобусів для комунального автопарку м. Кам'янське", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що меткомбінат - суб’єкт підприємницької діяльності з особливим статусом містоутворюючого підприємства, що забезпечує робочі місця для 9500 осіб. Щомісяця комбінат перераховує податки і збори (обов'язкові платежі) до міської казни, наповнюючи міський бюджет майже на 40%.

"Цей непростий період, пов'язаний з відкриттям провадження в справі про банкрутство ПАТ "Дніпровський меткомбінат", підприємство розраховує працювати в звичному режимі і пройти без простоїв виробництва", - відзначили в прес-службі.

Як відомо, "Дніпровський меткомбінат" - одне з найбільших підприємств гірничо-металургійного комплексу України, спеціалізується на виробництві чавуну, сталі, прокату.

Топ коментарі
+2
Потрібно забирати заводи у олігархів, які отримують шалені прибутки, ховають ці прибутки в офшорах, а Україні не хочуть сплачувати податки! Якщо завод банкрут, потрібно повертати його в дрежвласність! Не можна допустити щоб стратегічне підприємство під час війни опинилось зупиненим! Уряд має прийняти рішення про націоналізацію металугрійних комбінатів які знаходяться на межі банкрутства і забрати їх у говновласників і продати іноземним інвесторам, або вести управління самостійно, розвиваючи випуск бронесталей для виробництва танків та бронетехніки, сталей які ми зараз купляємо за кордоном!
показати весь коментар
01.07.2019 13:47 Відповісти
+2
А ВЫ ШО "СХЕМУ" НЕ ЗНАЕТЕ? У НАС В УКРАИНЕ ВСЕ ПРЕДПРИЯТИЯ "НЕ ПРИБЫЛЬНЫЕ"!!! "НИ Х....Я СЕБЕ - ВСЁ ДЛЯ ЛЮДЕЙ!")))
КАК? ДМК МЕТАЛЛ НЕ ПРОДАЁТ НАПРЯМУЮ! ПРОДАЁТ ЧЕРЕЗ ПОСРЕДНИКОВ "ПО ЦЕНАМ НИЖЕ РЫНОЧНЫХ" (дюферко...или хто там щас...). Т.е. РЕАЛЬНО ТОННА СТОИТ УСЛОВНО 500 долл, А ЗАВОД ПРОДАЁТ ПОСРЕДНИКУ ЗА 300 долл. ПРИ ТОМ, ЧТО СЕБЕСТОИМОСТЬ 301 долл. КОНЕЧНО ЛЮБОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ СТАНЕТ БАНКРОТОМ!
ПОСРЕДНИК ПРОДАЁТ ПОТОМ ЗА 500 долл. И ВСЯ ПРИБЫЛЬ (200 долл.) ОСЕДАЕТ НА "БЕРМУДСКИХ ОСТРОВАХ" В "БЕРМУДСКОМ ТРЕУГОЛЬНИКЕ"...
P.S. 60 МИЛЛИОНОВ, ВЫДЕЛЕННЫХ НА АФЁРУ МЕСТНОГО МЭРА БЕЛОУСОВА ПО ПЕРЕВОДУ ВСЕГО ГОРОДА НА ЭЛЕКТРООТОПЛЕНИЕ ИСЧЕЗЛИ В НИКУДА! ЕСТЕСТВЕННО И ОЧЕВИДНО, ЧТО БЕЗ ГЛОБАЛЬНОЙ РЕКОНСТРУКЦИИ (сетей и подстанции) ИЗ-ЗА ПЕРЕГРУЗОК ЭТО БЫЛО ИЗНАЧАЛЬНО НЕВОЗМОЖНО... СЕЙЧАС РАССМАТРИВАЕТСЯ АФЁРА№2 (о чём здесь писал БЫВШИЙ ДЕПУТАТ КАМЕНСКОГО ГОРСОВЕТА УСАЧЁВ) - ВЗЯТИЕ НА БАЛАНС ГОРОДА МЕСТНОЙ ТЭЦ С ДОЛГАМИ В ПОЛМИЛЛИАРДА(!!!) ГРИВЕН!!!
40 МИЛЛИОНОВ, ВЫДЕЛЕННЫХ НА ПРИОБРЕТЕНИЕ АВТОБУСОВ ТОЖЕ НИКТО НЕ ВИДЕЛ. АВТОБУСОВ...
А ЕЩЁ В КАМЕНСКОМ СТРОЯТ ПАРКИ И ФОНТАНЫ, ДВОРЦЫ СПОРТА....ЗА СОТНИ МИЛЛИОНОВ! ПРИ ЭТОМ ДВА СМЕРТЕЛЬНЫХ СЛУЧАЯ. ПОГИБЛИ ДЕТИ ОТ ПАДЕНИЯ ЧАСТЕЙ РУШАЩИХСЯ ДОМОВ...
показати весь коментар
01.07.2019 14:44 Відповісти
+1
КОМБИНАТ "В АРЕНДЕ". "АРЕНДАТОР" "МЕТИНВЕСТ".
показати весь коментар
01.07.2019 14:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
При Порошенко такого не было. А тут опа, зеленский и банкротство.
Ну ладно, дефолт, так дефолт!!!
показати весь коментар
01.07.2019 13:45 Відповісти
Они еще весной эту хренотень обьявили с банкротством, и все продолжают "меха раздувать". Видимо кому-то большой интерес в этом.))) И банкротят за Тарутыны долги еще при порошенковском режиме. Так что тут некому претензий предьявлять - частная собственность.)))
показати весь коментар
01.07.2019 19:50 Відповісти
показати весь коментар
01.07.2019 14:44 Відповісти
Збиткові металургійні комбінати мають бути націоналізовані! Досить вже дозволяти олігархам морочити нам голову!
показати весь коментар
01.07.2019 15:01 Відповісти
комуносовковая быдлоылина вывела новый экономический уклад
придумайте остроумные -
чинуша, красный директор 3.14здит на госпредприятии, подкармливаются силовики, судыхозяин, топ менеджер 3.14здит на приватизированном, подкармливаются силовики, суды
показати весь коментар
01.07.2019 15:58 Відповісти
Сначала их раззбазарили олигархам,а потом забирать? Заберут лишь с целью чтобы потом своим перпродать. Иначе заводы вообще обанкротятся.
показати весь коментар
01.07.2019 16:48 Відповісти
Україна зробила помилку, продав заводи українським олігархам, прийшов час цю помилку виправити і забрати заводи у неефективних власників і знайти ефективних власників, або управляти заводами державним менеджментом, щоб організувати випуск потрібної нам продукції - бронесталей для Укроборонпрому!
показати весь коментар
02.07.2019 10:53 Відповісти
Кто по Вашему эффективный собственник? Кому перепродавать? Людям Коломойского?
показати весь коментар
02.07.2019 17:40 Відповісти
Да-да, плавали знаем. Заводы - рабочим, землю - крестьянам. Напомнить, чем закончилось? Вы свои большевистские идеи оставьте при себе, это давно уже моветон в приличном обществе.
показати весь коментар
01.07.2019 22:50 Відповісти
Заводи ефективним власникам які вміють працювати з прибутком! Продаж заводів українським бандитам виявився провальним - заводи деградували, прибутку немає, податків немає, екологія жахлива! А що ми хотіли отримати від приватизації - покращення економічного стану виробництв, збільшення сплачених податків, збільшення зарплат працівників, покращення екології, випуск нової продукції світового рівня, залучення нових технологій на виробництво! Всього цього ми не отримали, отже заводи будуть конфісковані і продані європейським та американським інвесторам!
показати весь коментар
02.07.2019 10:52 Відповісти
Кто банкротит ?
показати весь коментар
01.07.2019 13:47 Відповісти
Рядом со словом банкротство корректно бы напечатать фамилии хозяев предприятия.
Вот бы все удивились...
показати весь коментар
01.07.2019 13:59 Відповісти
А что,кто-то думал что Таруту не будут пресовать?) Он вроде не является другом Коломойского
показати весь коментар
01.07.2019 16:55 Відповісти
Беня в очередной раз решил простить все свои долги!
показати весь коментар
01.07.2019 14:02 Відповісти
А це часом не Пінчука? У нього ж в Дніпрі меткомбінат...
показати весь коментар
01.07.2019 14:27 Відповісти
КОМБИНАТ "В АРЕНДЕ". "АРЕНДАТОР" "МЕТИНВЕСТ".
показати весь коментар
01.07.2019 14:46 Відповісти
комбинатом управляте прокси гном оккупанта и убийцы ахметова - тарута
показати весь коментар
01.07.2019 14:48 Відповісти
Так комбинат собственно и есть активом ИСД, которая принадлежит Таруте.
показати весь коментар
01.07.2019 23:01 Відповісти
не, у него другой комбинат. Это бывший завод Таруты. Вот активы Таруты и банкротят.
показати весь коментар
01.07.2019 16:46 Відповісти
ЧЬЯ собственность?
показати весь коментар
01.07.2019 15:05 Відповісти
добре, що тепер є ясність по цьому питанню, бо деякі вже панікувати почали, при чому на рівному місці, жодних заяв про припинення роботи не було, тому нарешті, можна заспокоїти всіх, хто любить хвилюватися
показати весь коментар
01.07.2019 16:02 Відповісти
Так банкротят толкьо активы предыдущего владельца, на работу предприятия это никак не должно повлиять!
показати весь коментар
01.07.2019 16:45 Відповісти
Как работал комбинат так и будет работать. Просто кому-то лишняя шумиха понадобилась, вот и раздувают. Вот только я не пойму для чего это делается? Ясно одно - для денег, а уж на выдумывание различных схем у нас мастаки. Если там Тарута подвязан, тогда уж точно не все ясно.)))
показати весь коментар
01.07.2019 19:46 Відповісти
Ну банкротство это не смертельно. Некоторые компании так годами работают. А некоторые наоборот, за время банкротства успевают привести дела в порядок. У нас просто слишком драматичное понимание банкротства как такового.
показати весь коментар
01.07.2019 22:38 Відповісти