9838 відвідувачів онлайн
5 313 31

Чехія анулювала дозвіл на польоти відразу кільком російським авіакомпаніям

Чехія анулювала дозвіл на польоти відразу кільком російським авіакомпаніям

Чехія анулювала дозволи на частину рейсів російської авіакомпанії "Аерофлот" з Москви до Праги на вівторок, 2 липня.

Про це заявив журналістам представник російської компанії, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Интерфакс".

"Попри те, що в Аерофлоту є всі технічні можливості для забезпечення рейсів, чеська авіаційна влада ухвалила рішення скасувати дозвіл на виконання рейсів", - сказано в повідомленні.

Причину такого рішення чеської влади в "Аерофлоті" не уточнили.

Анульовані були раніше видані дозволи на виконання рейсів SU2010 / 2011, SU2014 / 2015 року, SU2016 / 2017 і SU2018 / 2019 за 2 липня. У російській авіакомпанії додали, що рейси SU2012 / 2013 і SU2024 / 2025 будуть виконані. На них в Прагу доставлять пасажирів скасованих рейсів. Також їх будуть передавати іншим авіаперевізникам.

Пасажирам з бронюванням на рейси 2 липня пропонується повернути гроші за квиток або змінити маршрут на альтернативний пункт у Європі без зборів.

Крім того, представник авіакомпанії "Перемога" повідомив журналістам, що компанія у вівторок скасовує рейси Москва - Карлові Вари.

Коментарів інших перевізників, що виконують рейси в Чехію, а також Мінтрансу і Росавіації "Интерфакс" на цей момент не має.

Водночас, як повідомляє "Эхо Москвы", "Уральські авіалінії" попередили, що не мають рейсів до чеської столиці з Москви і Єкатеринбурга. Про причини такого кроку чеської влади поки теж не відомо.

Топ коментарі
+23
Чтобы мокшанами там и не пахло! Молодцы.
показати весь коментар
02.07.2019 09:36 Відповісти
+14
правильно!.. пусть кацапы едут в Иркутскую область.. там сейчас образовалось Братское море и уровень воды поднялся на 14 метров.. Пусть плавают в своём дерьме!
показати весь коментар
02.07.2019 09:39 Відповісти
+10
Ну чому вчитися - ми анулювали ВСІ рейси з Московії! Інше питання, що у нас Омелян ніяк поїзди до каціпів відмінити не може...
показати весь коментар
02.07.2019 09:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чтобы мокшанами там и не пахло! Молодцы.
показати весь коментар
02.07.2019 09:36 Відповісти
нам еще учиться и учиться!..все братьев с болот обидеть боимся....
показати весь коментар
02.07.2019 09:44 Відповісти
Ну чому вчитися - ми анулювали ВСІ рейси з Московії! Інше питання, що у нас Омелян ніяк поїзди до каціпів відмінити не може...
показати весь коментар
02.07.2019 09:50 Відповісти
Да уж, только "братьев" в кавычках
показати весь коментар
02.07.2019 09:52 Відповісти
Боятся, что кацлы могут устроить им чешскую весну?)
показати весь коментар
02.07.2019 09:37 Відповісти
"О причинах такого шага чешских властей пока тоже не известно." В прошлый раз как раз с аварийной посадки гражданского борта и началость советское вторжение в Чехословакию.
показати весь коментар
02.07.2019 10:03 Відповісти
правильно!.. пусть кацапы едут в Иркутскую область.. там сейчас образовалось Братское море и уровень воды поднялся на 14 метров.. Пусть плавают в своём дерьме!
показати весь коментар
02.07.2019 09:39 Відповісти
Причину не уточнили , причина одна - в Чехии много бИндервцев , больше , чем в Украине .
показати весь коментар
02.07.2019 09:39 Відповісти
НЕКУЙ ШАСТАТЬ!!!
показати весь коментар
02.07.2019 09:39 Відповісти
Нюююю, Стерхи в помощь, парашнички!!
🤣🤣
показати весь коментар
02.07.2019 09:41 Відповісти
Без намордников - не пускать!
показати весь коментар
02.07.2019 09:43 Відповісти
И в намордниках не пускать
показати весь коментар
02.07.2019 09:55 Відповісти
Це добре, тут цього гівна і так хватає.
показати весь коментар
02.07.2019 09:53 Відповісти
Козломордые по привычке после пары литров чешского пива центр Праги засцали. Сам видел: город Ярославль, пивной шатер, сидят две шалавы, пивком балуются. С одной ребенок лет 4-5, туда-сюда бегает. Подошел к маме, что-то на ухо говорит, наверное, писать просится. Мама дала указание. Ребенок отходит и писает на стенку шатра ВНУТРИ заведения. Я не говорю, что снаружи хорошо, но внутри! А обосцать Европу - это ж так скрепно!
показати весь коментар
02.07.2019 09:54 Відповісти
почему только на 2 июля, почему не на всю дорогу ?
показати весь коментар
02.07.2019 10:03 Відповісти
Та тілько початок... Чехи не злопам"ятні, але ...
показати весь коментар
02.07.2019 10:38 Відповісти
Цак надень и в пепелаце сиди, ясно?
показати весь коментар
02.07.2019 10:53 Відповісти
бухаешь ?
показати весь коментар
02.07.2019 10:55 Відповісти
Наливаєш?
показати весь коментар
02.07.2019 10:57 Відповісти
Русофобы наверное
показати весь коментар
02.07.2019 10:41 Відповісти
Точно!
показати весь коментар
02.07.2019 10:54 Відповісти
Боятся "чешского сценария"? Что-то они знают.
показати весь коментар
02.07.2019 10:52 Відповісти
ЗАТЕВАЮТ РУСАФОБИЮ! ВОТ ЕТУ ВОТ, ЗАТЕВАЮТ,РУСАФОБИЮ...
А ВООБЩЕ НЕ СМЕШНО РЕБЯТ, ЧТО ТО НАЗРЕВАЕТ, И СЛИШКОМ МНОГО СОВПАДЕНИЙ ПОЛУЧЕТСЯ
показати весь коментар
02.07.2019 11:32 Відповісти
Чехія анулювала дозвіл на польоти відразу кільком російським авіакомпаніям - Цензор.НЕТ 3644
показати весь коментар
02.07.2019 12:12 Відповісти
ЧЕМ МЕНЬШЕ ХРЮССКИХ В ЕВРОПЕ - ТЕМ ЛУЧШЕ.
показати весь коментар
02.07.2019 13:38 Відповісти
Затевают... эту...
показати весь коментар
02.07.2019 14:08 Відповісти
А как с телефона вставлять смайлы, такие как у Вас?
показати весь коментар
03.07.2019 02:20 Відповісти
https://twitter.com/andrey_malgin Андрей Мальгин‏ @andrey_malgin https://twitter.com/andrey_malgin/status/1145978737906860037 13h13 hours ago

Российские власти не дали разрешение чешской авиакомпании на пролеты через Сибирь в Японию и Корею. А как им еще лететь, если не через Сибирь? Чехи в ответ запретили полеты Аэрофлота и Победы к себе. Сразу вой: русофобия! Кто в итоге пострадал? Российские пассажиры, естественно.
показати весь коментар
03.07.2019 01:01 Відповісти
https://ibb.co/SfhvX0P Чехія анулювала дозвіл на польоти відразу кільком російським авіакомпаніям - Цензор.НЕТ 6236