9202 відвідувача онлайн
2 643 73

Новий ринок електроенергії працює, тарифи на електроенергію не виросли, - Гройсман

Новий ринок електроенергії успішно функціонує. Ціна на електроенергію не виросла.

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні уряду 5 липня, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські новини".

"Я підтверджую і наголошую на тому, що не може бути жодного зростання цін для комерційних споживачів, окрім того, яке визначено НКРЕКП. І ми всі рішення уряду з цього приводу ухвалили. І почав функціонувати ринок. І ціна не піднялась. А я знаю від багатьох комерційних споживачів,  що ціна за багатьма позиціями навіть впала", - заявив Гройсман.

Прем’єр також наголосив, що енергоринок з 1 липня працює в межах тих запобіжників та цінових обмежень, які були створені рішеннями уряду та галузевого регулятора.

Нагадаємо, новий ринок електричної енергії, який функціонуватиме у відповідності із стандартами ЄС, запроваджено 1 липня 2019 року згідно з Законом України "Про ринок електричної енергії". Відповідно до закону, нова модель передбачає запровадження таких сегментів як ринок двосторонніх договорів, ринок "на добу наперед", внутрішньодобовий ринок, балансуючий ринок. Запровадження ринку є зобов’язанням України в рамках імплементації норм Третього енергопакету ЄС.

Топ коментарі
+10
Бажаю гросі і його "Стратегії" добре пощипати травичку на електоральному пасовищі "сивочолого гетьмана і батька нації " 21-го липня..
показати весь коментар
06.07.2019 11:54 Відповісти
+10
Во дурак безмозглый ,когда рынок работает ,то появляется КОНКУРЕНЦИЯ и цены ПАДАЮТ а так в Украине не работает НИ ФИГА в том числе и голова Гройсмана !!
показати весь коментар
06.07.2019 12:12 Відповісти
+7
как то странно читать о подорожаниях постоянно.... пишут что УКРАИНА УВЕЛИЧИЛА ВЕТРЯНЫМИ СТАНЦИЯМИ ТАМ ТО И ТАМ установили ветряки. солнечной энергетикой то там то сям установили самые большие плантации в европе.в чернобыле. строят и ремонтируют атомные електростанцыи. енргию продают в европу! а нас суки глушат тарифами .что бедные люди сидят с одной лампочкой...киловат **** стоит 1.70 копеек. а 100... 90 ! так что такое 100 киловат...? ничего! ахметова нужно поставить на место и других. ато всё самое большее в европе нарабатывают а свой народ задавили тарифами мрази...
показати весь коментар
06.07.2019 11:53 Відповісти

Завантаження...