10990 відвідувачів онлайн

Мовна стаття закону про освіту визнана конституційною, - Гриневич

Мовна стаття закону про освіту визнана конституційною, - Гриневич

Конституційний Суд України розглянув конституційність мовної статті закону "Про освіту".

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила міністра науки та освіти Лілія Гриневич, інформує Цензор.НЕТ.

"Мовна стаття закону України "Про освіту" визнана конституційною", - написала вона.

За її словами, це інформація з "надійних джерел".

Мовна стаття закону про освіту визнана конституційною, - Гриневич 01

Нагадуємо, 28 вересня 2017 року набрав чинності закон "Про освіту", який, зокрема, визначає, що мовою освітнього процесу в навчальних закладах є українська, але відповідно до освітньої програми можуть викладатися одна або кілька дисциплін двома чи більше мовами. Особам, які належать до національних меншин, гарантується право на навчання рідною мовою поряд з українською в окремих класах комунальних закладів дошкільної та початкової освіти.

Згодом Угорщина заявила, що припиняє підтримку України на міжнародній арені.

В ЄС закликали Україну ухвалити законодавство, що продовжує перехідний період до 2023 року і регламентує нерозповсюдження ст.7 цього закону, що стосується мови освіти, на приватні школи. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що підтримує продовження на 4-5 років перехідного періоду імплементації мовної статті 7 закону про освіту.

Топ коментарі
+8
Що трапилось з конституційним судом?
Сьогодні вже друге поспіль рішення на користь України!!!
показати весь коментар
16.07.2019 18:01 Відповісти
+8
Нєдоразумкову взагалі ніхто й ніщо не може заборонити! Бо ми, українці, є занадто толерантні до наших ворогів!
показати весь коментар
16.07.2019 18:19 Відповісти
+7
Уже легче. Посмотрим что еще Совбез ООН нам сегодня расскажет
показати весь коментар
16.07.2019 17:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Уже легче. Посмотрим что еще Совбез ООН нам сегодня расскажет
показати весь коментар
16.07.2019 17:59 Відповісти
А ЦИРК в ООН на замовлення фєдєрастії ЛЮДЕЙ не обходить
показати весь коментар
16.07.2019 18:48 Відповісти
Що трапилось з конституційним судом?
Сьогодні вже друге поспіль рішення на користь України!!!
показати весь коментар
16.07.2019 18:01 Відповісти
Відповідь - вибори.
показати весь коментар
16.07.2019 18:05 Відповісти
нє, пікети під ним...
показати весь коментар
16.07.2019 18:16 Відповісти
после выборов изменится состав КС
показати весь коментар
16.07.2019 18:05 Відповісти
или не изменится - мотря как сейчас вести себя будут
показати весь коментар
16.07.2019 18:10 Відповісти
на каком основании будет меняться состав если они зашли недавно там ротация по истечении срока пребывания вроде как 6 лет если мне памть не изменяет..а хотелкины пацанов обрезанных пусть себе в астрал засунут а то их признают такими что не соотвествуют не только Конституции Украины а и Конституции Израиля Талмуду иТоре
показати весь коментар
16.07.2019 19:21 Відповісти
схерали ?
показати весь коментар
16.07.2019 18:40 Відповісти
та шо ти ДУРКУЄШ?? Судді КС обераються на 9років по 6 від ВР президента та від ради суддів. так що шмаркля хоч-дупою-по-стелі скакатиме НІЧОГО В КС НЕ ЗМІНИТЬ
показати весь коментар
16.07.2019 18:52 Відповісти
Ну дык чьо, гэпа паукраинскому гутарыть будет?; Не, лучче не надо
показати весь коментар
16.07.2019 18:03 Відповісти
Значить йому на пенсуху...
показати весь коментар
16.07.2019 18:05 Відповісти
гутарят на Кубани
показати весь коментар
16.07.2019 18:41 Відповісти
Там балакают. Гутарят на Дону.
показати весь коментар
17.07.2019 09:03 Відповісти
Я саме звідти). Але казакі - це п'яне бидло в шапках з червоною кришкой з іксом. Вони вбивали українців! Нехай собі й надалі бухають у своїх хфуражках з цвєтком і руйнують рашку!) Вони нам нє надо.
показати весь коментар
20.07.2019 21:38 Відповісти
Ну и Допа с Гепой будут рады этому Закону! Пущай Гутарят українською.
показати весь коментар
16.07.2019 19:44 Відповісти
Тааак. Лише коаліція з ОПЗ (опозиційною платформою "За жисть", а не те, що ви подумали, не Офіс президента Зєлєнского) дозволить Разумкову не вчити українську мову.
показати весь коментар
16.07.2019 18:05 Відповісти
Право не знать украинский язык уплывает в сторону Москвы.
показати весь коментар
16.07.2019 18:13 Відповісти
Нєдоразумкову взагалі ніхто й ніщо не може заборонити! Бо ми, українці, є занадто толерантні до наших ворогів!
показати весь коментар
16.07.2019 18:19 Відповісти
Тю
показати весь коментар
16.07.2019 18:56 Відповісти
А уже не имеет значения,конституционная-неконституционная,принят закон-или не принят! Он свою роль сыграл,добавил противникам Порошенко определенное количество процентов,и привел деревяшку Буратино к власти,а отныне какие бы законы не были бы красивые- толку с них будет как с фунта дыма,поскольку закон работать не будет! А чего это ватники будут учить язык,если люди находящиеся на самых высоких ролях у власти не знают и не хотят знать украинский язык.
показати весь коментар
16.07.2019 18:52 Відповісти
А що там в ООН?
показати весь коментар
16.07.2019 19:23 Відповісти
Є трансляція?
показати весь коментар
16.07.2019 19:24 Відповісти
чекаємо пасе, обесеє і єс - тобто рашкостанівських шлюндр з коментарями
показати весь коментар
16.07.2019 19:27 Відповісти
Слава Україні!!!
показати весь коментар
16.07.2019 22:54 Відповісти