9582 відвідувача онлайн
9 493 232

Офіс Президента проігнорував запит про люстрацію Богдана, - "Громадське радіо"

Офіс Президента проігнорував запит про люстрацію Богдана, - "Громадське радіо"

Офіс Президента не став надавати документи про результати люстраційної перевірки керівника відомства Андрія Богдана. В Офісі обмежилися відповіддю про те, що Богдан був призначений на посаду відповідно до Конституції.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "Громадське радіо".

"За інформацією, наданою Департаментом управління персоналом Адміністрації президента України, А. Богдан був призначений главою Адміністрації президента України і керівником Офісу президента України відповідно до Конституції та в межах повноважень президента України", - відповіла на запит журналістів керівник Головного департаменту забезпечення доступу до публічної інформації Світлана Кондзеля.

При цьому вона проігнорувала питання про те, чи була щодо Андрія Богдана Люстраційна перевірка і чи пов'язано переформатування Адміністрації Президента в Офіс Президента зі спробою дати Богдану можливість уникнути люстрації.

"Громадське радіо" обіцяє направити в Офіс президента новий запит.

Про те, що призначення Андрія Богдана відбулося з порушенням закону "Про очищення влади", раніше заявляв заступник міністра юстиції України Сергій Петухов. За його словами, Адміністрація президента має надати матеріали люстраційної перевірки Андрія Богдана. 12 червня президент Володимир Зеленський вивів Петухова зі складу делегації в Гаагу.

Колишній глава Міністерства юстиції з питань люстрації Тетяна Козаченко також заявляла, що Богдан не має права обіймати посаду голови Адміністрації президента відразу за 2 критеріями закону про очищення влади.

А один з авторів закону про люстрацію, народний депутат Єгор Соболєв обіцяв, що призначення Богдана буде оскаржене в суді.

Топ коментарі
+49
Привыкайте, зехолопы, к правильному обращению: не царское это дело законы соблюдать и смердам на вопросы отвечать! Ваше дело мироточить от благоговения.
показати весь коментар
20.07.2019 11:36 Відповісти
+44
Зе.. бросая бумеранг поступков, заранее думай, как будешь ловить бумеранг последствий.
показати весь коментар
20.07.2019 11:36 Відповісти
+42
Шкилет 73%-ного Зефила
Офис Президента проигнорировал запрос о люстрации Богдана, - "Громадське радіо" - Цензор.НЕТ 1927
показати весь коментар
20.07.2019 11:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Буряту не известно как носят вышиванку в Украине 😁
показати весь коментар
20.07.2019 12:55 Відповісти
Зэбилы редкостные дорвались до власти!...
показати весь коментар
20.07.2019 12:55 Відповісти
Предлагаю люстрировать не только Богдана, но и самого Зеленского со всей его шоблой. Это не президент это какая то срань....
показати весь коментар
20.07.2019 13:04 Відповісти
Может, лет через пять...
показати весь коментар
20.07.2019 13:17 Відповісти
а может до нг и люстрации не понадобится...лучше б оно само от передоза,а то руки марать
показати весь коментар
20.07.2019 13:34 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=DJGG6YLNh0k
пародия на Зеленского )))
показати весь коментар
20.07.2019 16:45 Відповісти
Лучше порох в пороховницах Чем вазелин в ягодицах
показати весь коментар
20.07.2019 13:06 Відповісти
ваЗЕлин будет у тебя между ягодиц )))
показати весь коментар
20.07.2019 16:46 Відповісти
Посвящается любимке Владимира Александровича.
Слова Гете, музыка Бетховена:
"По разным странам я бродил
И мой сурок Богдан со мною,
И весел я, и счастлив был,
И мой сурок Богдан со мною!

Припев:
И мой всегда, и мой везде,
И мой сурок Богдан со мною.
И мой всегда, и мой везде,
И мой сурок Богдан со мною.

Из края в край вперед иду,
Сурок Богдан всегда со мною,
Под вечер кров себе найду,
Сурок Богдан всегда со мною.

Кусочки хлеба нам дарят,
Сурок Богдан всегда со мною.
И вот я сыт, и вот я рад,
И мой сурок Богдан со мною.

Подайте грошик нам, друзья,
Сурок Богдан всегда со мною.
Обедать, право, должен я
И мой сурок Богдан со мною.

Мы здесь пробудем до утра,
И мой сурок Богдан со мною.
А завтра снова в путь пора,
Сурок Богдан всегда со мною."
показати весь коментар
20.07.2019 13:08 Відповісти
да это уже значительно похуже срани!!! Судя по деяниям этой компашки нас ждут весёлые времена... Завтра свадьба будет ...а на горизонте уже видны похороны...
показати весь коментар
20.07.2019 13:12 Відповісти
Знову порохоботів Петро нагнав. Правду казав Гройсман вчора
https://www.facebook.com/pravonavladu/videos/2204391759686460/?v=2204391759686460 Гройсман: Порошенко створив цілу ботоферму з десятків тисяч тролів. Але ця ботоферма тільки вбиває рейтинг, як його політсили, так і його особистий
показати весь коментар
20.07.2019 13:15 Відповісти
Самое удивительное , что через пол года , максимум через год , вы сами будете зе поливать последними словами , если ник не смените и без никакой ботофермы 😎
показати весь коментар
20.07.2019 14:15 Відповісти
Молодец Слуга Урода ссы в рожу своим ЗЕбилам, это музыка для ушей слышать как ЗЕбилятня твою ссанину Божьей росой называет.
показати весь коментар
20.07.2019 13:25 Відповісти
так "відповідно до Конституції", защищая целостность и недоторканность України, уже можна завалить и богдана и гидранта и мертвечука.. Васі-зе не "съезжайте с темы" - "обратка хуже срачки".. у йаныка поспытайте, зебилы..
хаос и правовой беспредел - и есть цель хйла.. думайте, зекомандА, если вы хоть чуть-чуть украинцы, а не малоросы
показати весь коментар
20.07.2019 13:50 Відповісти
https://www.facenews.ua/video/2019/317112/ У вас всех был шанс! Зеленский жестко ответил Парубию (видео)
показати весь коментар
20.07.2019 15:45 Відповісти
Відповідь на запит...
Офіс Президента проігнорував запит про люстрацію Богдана, - "Громадське радіо" - Цензор.НЕТ 9115
показати весь коментар
20.07.2019 14:07 Відповісти
богдан самая мерзкая тварь в команде. не понимаю в чём суть этой дхармы...
он омерзителен даже внешне. почти как барыга
показати весь коментар
20.07.2019 14:25 Відповісти
А кто в команде тебе самая не мерзкая тварь? Там шо не персонаж - то жертва кровосмешения.
показати весь коментар
20.07.2019 17:31 Відповісти
Закон для ворогів, для друзів все!!!
показати весь коментар
20.07.2019 14:31 Відповісти
Уже старая власть и ее помощники не знают к чему придраться, чтобы отвести внимание общественности от грязи в которой они погрязли. Старой власти на всех фиолетово. У них голова работает только на распил денег и создание коррупционных схем. В видео на заседании Нацсовета по антикоррупционным вопросам говорится, что все высшие чиновники и большинство нардепов были замешаны в крупных коррупционных схемах. А люди этих воров продолжают в Раду тянуть. Или народу больше нравится жаловаться на жизнь, а не менять ее к лучшему?
показати весь коментар
20.07.2019 14:38 Відповісти
Привет, зебилята. Вам тоже интересно, что такое люстрация? Скоро главный Конферансье страны пояснит вам, что это такое. Даже может и плавки стянет, для наглядности. Тут уж хотите, не хотите, а даже вы поймете. Почему конферансье не в смокинге? Смокинг и бабочка - это не наш метод, это неудобно. Метод нашего - плавки и все, что под ними. Сойдет и для демонстрации люстрации, и для фортепьяно с оркестром. Очень универсально и удобно. Ну а теперь, набирайте в рот попкорн, представление начинается. Выходит на арену Конферансье....
показати весь коментар
20.07.2019 14:42 Відповісти
барига з підбарижниками мають бути на просто люстровані, а їх мають віддати до суду.
показати весь коментар
20.07.2019 15:29 Відповісти
Офіс Президента проігнорував запит про люстрацію Богдана, - "Громадське радіо" - Цензор.НЕТ 208
показати весь коментар
20.07.2019 15:34 Відповісти
соевое фуфло. это крыша универсала.
показати весь коментар
20.07.2019 16:24 Відповісти
Да, да. Это божья роса.
показати весь коментар
20.07.2019 17:56 Відповісти
нет, это не божья роса, а соевое фуфло.
показати весь коментар
20.07.2019 19:13 Відповісти
бо люструвати в першу чергу треба було комуністів , кдб-стів, різну номенклатурну наволоч.
бо існуюча люстрація - фількіна грамота.
а ще може би тоді по менше всякі уроди в коментарях срали
показати весь коментар
20.07.2019 16:32 Відповісти
На жаль вибіркового правосуддя не буває...
Воно або є, або його немає...
Майбутнє -до зустрічі через 5 років...

Відверто, я не розумію: для чого?
показати весь коментар
20.07.2019 17:42 Відповісти
Не хочет зеля терять своего богданчика, видать любит его.
показати весь коментар
20.07.2019 18:36 Відповісти
ему беня не дает. богданьчик смотрит за зелей. а вообще богдана задача разругать зелю севропой и толкнуть в объятия раши
показати весь коментар
20.07.2019 21:11 Відповісти
Пока кино снимать *Богдан всемогущий*.
показати весь коментар
20.07.2019 21:02 Відповісти
Сторінка 3 з 3