9511 відвідувач онлайн

Зеленський завтра заслухає доповідь про розслідування вбивства Шеремета

Зеленський завтра заслухає доповідь про розслідування вбивства Шеремета

Завтра президент України Володимир Зеленський заслухає доповідь представників правоохоронних органів про хід розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета.

Про це на своїй сторінці в мережі Facebook повідомляє Офіс президента України, інформує Цензор.НЕТ.

"У вівторок, 23 липня, о 14:00 президент України Володимир Зеленський заслухає доповідь представників правоохоронних органів про хід розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета", - йдеться в повідомленні.

Місце проведення: Офіс президента України (вул. Банкова, 11).

20 липня 2016 року внаслідок вибуху машини загинув відомий журналіст Павло Шеремет. Попередньо слідчі кваліфікують цю подію як умисне вбивство. Зі свого боку, тодішня глава Нацполіції Хатія Деканоідзе заявила, що розслідування загибелі Шеремета буде для неї справою честі. А прокурор Києва Говда взяв під особистий контроль розслідування вбивства.

Павло Шеремет - уродженець Білорусі. Він працював на телебаченні в Білорусі та Росії, у 1990-2000 роках - завідувач білоруського бюро, а також керівник відділу спеціальних інформаційних проектів ОРТ, потім - "Першого каналу". Протягом останніх п'яти років жив у Києві, працював в інтернет-виданні "Українська правда", був ведучим на радіо "Вести". Також Шеремет був одним із засновників "Білоруського партизана".

Зеленський завтра заслухає доповідь про розслідування вбивства Шеремета 01

Топ коментарі
+6
Кажіть що Пеця вбив, дебіли усе приймуть
показати весь коментар
22.07.2019 15:51 Відповісти
+6
Зебилы,расстрел небесной сотни зеленую шмарклю вообще не интересует? Вы же скулили про это...
показати весь коментар
22.07.2019 15:51 Відповісти
+6
А ви зелю ж вибрали для того, щоб виправити це, чи ні? Чи він не вважає це злочином, і вимагати розслідування не буде?
показати весь коментар
22.07.2019 15:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А юга хоп, и в отпуске. Но трамвай на повороте подъ@бать не получится, юга. Или ты этого не знал?
показати весь коментар
22.07.2019 15:47 Відповісти
с Югиком будет скайп-конференция с Мальдив?
показати весь коментар
22.07.2019 15:48 Відповісти
Экс-Главе СБУ Грицаку зажмите яйца в тиски-он всё расскажет.
показати весь коментар
22.07.2019 15:48 Відповісти
Хлопчик что то там раскопал на потроха,вот результат.
показати весь коментар
22.07.2019 15:48 Відповісти
Луценко трусло недостойное
показати весь коментар
22.07.2019 15:49 Відповісти
так генскотина в бега подался
показати весь коментар
22.07.2019 15:50 Відповісти
Кажіть що Пеця вбив, дебіли усе приймуть
показати весь коментар
22.07.2019 15:51 Відповісти
І з'їв. В Молдові. Таке вже в нього скособочення з деяких часів... Зеленский завтра заслушает доклад о расследовании убийства Шеремета - Цензор.НЕТ 3470
показати весь коментар
22.07.2019 16:36 Відповісти
Зебилы,расстрел небесной сотни зеленую шмарклю вообще не интересует? Вы же скулили про это...
показати весь коментар
22.07.2019 15:51 Відповісти
А що для цього зробив петро за 5 (п'ять) років?
показати весь коментар
22.07.2019 15:53 Відповісти
А ви зелю ж вибрали для того, щоб виправити це, чи ні? Чи він не вважає це злочином, і вимагати розслідування не буде?
показати весь коментар
22.07.2019 15:56 Відповісти
Лет через 10-15 узнаешь и офигеешь.
показати весь коментар
22.07.2019 15:58 Відповісти
Я з зелею не розмовляв і не знаю які в нього плани... Проте, порошенко слізно клявся перед Майданом, що всі причетні до вбивств Героїв Небесної Сотні будуть обов'язково покарані... почитай його обіцянки, якщо пам'ять коротка!
показати весь коментар
22.07.2019 16:04 Відповісти
Навіщо мені їх читати? Порох не виконав обіцянку, але ж зелю вибрали, для того, щоб він зробив цю роботу. Чи це вже не актуально? "Наша действующая Конституция далеко не идеальна. Чему является доказательством существование майданов и прочих негативных явлений", - сказал глава АП Богдан ( старий товариш портнова)"
показати весь коментар
22.07.2019 16:23 Відповісти
Навіщо мені їх читати? Порох не виконав обіцянку...

Він не в кіно тебе запросив і не прийшов... ти хоть це розумієш?
показати весь коментар
22.07.2019 16:31 Відповісти
Я розумію, що роботу не зроблено, винні не покарані. Порох пішов. Розслідування не закінчено. Воно буде доведене до кінця? Винні будуть покарані? Чи, Порох пішов, і справа, автоматично, анульована?
показати весь коментар
22.07.2019 16:56 Відповісти
Я ще раз повторюю, я з зєлєю особисто не знайомий і в приватній розмові з ним ми це питання ми не обговорювали, а офіційних заяв від нього я не чув - тому НЕ-ЗНА-Ю!
Порох пішов, і справа, автоматично, анульована?

Маючий очі - побачить, а маючий уші - почує!
Виходячи з того що ми маємо, то ця справа, скоріш за все, не автоматично, а примусово анульована самим порошенком...
показати весь коментар
22.07.2019 17:15 Відповісти
В такому випадку, відкрийте очі й знайдіть інформацію, про те, що слідчі дії продовжуються, і у вас не буде фантазій про примусове анулювання справ Порошенком. Перше, що трапилось... 01 Березень 2019, 15:46 "ГПУ повідомила про нову підозру фігурантам справи про злочини проти майданівців". Побачимо, як слідство буде продовжуватися при презЕ та його ригівському оточенні
показати весь коментар
22.07.2019 17:37 Відповісти
Оточеняя порошенка теж складали регіонали, тому й результат такий... Боюсь, що й від Зє буде теж саме...
Зеленський завтра заслухає доповідь про розслідування вбивства Шеремета - Цензор.НЕТ 9629
показати весь коментар
22.07.2019 17:48 Відповісти
Думеєте, що буде такий же? Сумніваюсь. До влади прийшло ...Зеленський завтра заслухає доповідь про розслідування вбивства Шеремета - Цензор.НЕТ 4672
показати весь коментар
22.07.2019 17:53 Відповісти
Савік Шустер... Саакашвілі... Бійці АТО на колінах... Зеленський завтра заслухає доповідь про розслідування вбивства Шеремета - Цензор.НЕТ 3824 «Лежать, Бандера» Бидло, воно чомусь завжди при владі...
Щасливий кінець тільки в казці буває... але й там не завжди...
показати весь коментар
22.07.2019 18:09 Відповісти
Ви пам"ятаєте, що сказав беня про авакова? Чому дивуватися? "КОЛОМОЙСКИЙ О ПРЕЗИДЕНТСТВЕ ЗЕЛЕНСКОГО: ЭТО НАША С АВАКОВЫМ ОБЩАЯ ПОБЕДА" 02 мая 2019 20:55
показати весь коментар
22.07.2019 18:14 Відповісти
Ви здивований? Я - ні... Жодному політику вірити не можна, а тим більше робити з нього ікону
показати весь коментар
22.07.2019 18:17 Відповісти
А что там не ясно?
показати весь коментар
22.07.2019 15:56 Відповісти
А что ясно?
показати весь коментар
22.07.2019 16:02 Відповісти
"в деле Шеремета нет места для пиара" прокричал луценко и убежал в...отпуск!
показати весь коментар
22.07.2019 15:53 Відповісти
Если б не завалили, щас бы сидел вместе с Вышинским.
показати весь коментар
22.07.2019 15:54 Відповісти
Зеля... прокурор в запое по последним данным...
показати весь коментар
22.07.2019 15:55 Відповісти
Это надо брать бутылку и лететь следом за Югиком,без 0,5 доклад будет не полным
показати весь коментар
22.07.2019 15:59 Відповісти
а больше дел нет....
показати весь коментар
22.07.2019 16:02 Відповісти
По ПАО «АрселорМиттал Кривой Рог» воно вже заслухало?
показати весь коментар
22.07.2019 16:05 Відповісти
Юґік вже сидів при януковощі..книжки каже читав---як в фільмі
что делать.что делать
https://www.youtube.com/watch?v=OyEca2E6i7Y Тебя посодют, а ты не воруй!...Твой дом тюрьма!
показати весь коментар
22.07.2019 16:06 Відповісти
а хто докладатиме? плокулол ********
показати весь коментар
22.07.2019 16:17 Відповісти
Судьба дарит Авакяну второй шанс. Как с Саакашвили. Бе-бе-бе-бе.
показати весь коментар
22.07.2019 16:23 Відповісти
Давайте отбросим все ненужное и признаем факт. Щеремет приехал в Украину зарабатывать на войне, война и ее освещение для прессы - золотой "клондайк". Паша знал на что шел, в воюющей стране иногда постреливают и бомбочки взырвают.... Особой сенсации здесь я не вижу.
показати весь коментар
22.07.2019 16:31 Відповісти