8195 відвідувачів онлайн

"Океан Ельзи" існуватиме. Закон дозволяє займатися творчістю, - Вакарчук

Лідер партії "Голос", соліст групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук заявив на брифінгу, що закон не забороняє йому займатися творчістю

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТСН.

"Я людина, яка декларує відсутність подвійних стандартів. Хіба ви зможете повірити, якщо я щиро скажу вам, що мені більше не цікаво займатися музикою? Не повірите, скажете, що граю на публіку. Оскільки грати я не вмію, то щиро вважаю, що "Океан Ельзи" буде існувати. Слава Богу, закон дозволяє займатися творчістю, а Бог забороняє мені нею не займатися", - сказав Вакарчук.

Найближчий концерт "Океану Ельзи" заплановано на 24 серпня в Дніпрі, 20 вересня група збирається виступити в білоруському Мінську.

Топ коментарі
+27
Да и конфеты делать закон не запрещал...
показати весь коментар
22.07.2019 15:48 Відповісти
+25
Якщо політична партія "Слуга Народу" отримає більшість в парламенті, то Вакарчук взагалі може відмовитись від мандату, бо перебування опозиції в парламенті буде доволі скучним та беззмістовним. Ну хіба зарплату отримувати і робити ідіотські виступи з трибуни, які нічого не вирішують! Вакарчук взагалі опиниться в ідіотський ситуації, коли він в політику не увійшов а вляпався. Це буде друге безглузде перебування Вакарчука в парламенті!
показати весь коментар
22.07.2019 15:52 Відповісти
+19
Ну и зачем было лезть в Раду если собирается и дальше заниматься репетициями и концертами.
показати весь коментар
22.07.2019 15:54 Відповісти

Завантаження...