11788 відвідувачів онлайн
7 507 39

СБУ заблокувала незаконні пасажирські перевезення між ОРЛО та Одесою. ФОТО

Співробітники Служби безпеки України блокували механізм незаконних пасажирських перевезень у тимчасово окуповані райони Луганської області та в зворотному напрямку.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр СБУ.

СБУ заблокувала незаконні пасажирські перевезення між ОРЛО та Одесою 01

Оперативники спецслужби встановили, що мешканці з тимчасово окупованих районів Луганщини організували нелегальні автобусні рейси з Одеси. Транспортний маршрут пролягав через територію РФ до тимчасово окупованої території Луганської області. Перетин державного кордону здійснювався у тимчасово непідконтрольних українською владою пунктах пропуску.

До протиправної діяльності ділки залучили двох жителів Харкова як "диспетчерів" автобусних рейсів.

СБУ заблокувала незаконні пасажирські перевезення між ОРЛО та Одесою 02

Під час санкціонованих слідчих дій у житлових приміщеннях фігурантів провадження правоохоронці виявили документацію та інші речові докази, які підтверджують протиправну діяльність.

Наразі слідчими СБУ двом зловмисникам оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України та рішенням суду обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до незаконної діяльності.

Топ коментарі
+17
а при потужном эти перевозки были законными?
показати весь коментар
26.07.2019 20:12 Відповісти
+17
Автобусы конфисковать, передать армии.
показати весь коментар
26.07.2019 20:14 Відповісти
+16
А куда смотрит СБУ в Бердянске?! Вот фото с пляжа, только вчера вернулся. Это третий пляж Бердянска. Лично фоткал.
СБУ заблокировала незаконные пассажирские перевозки между ОРЛО и Одессой - Цензор.НЕТ 9622
показати весь коментар
26.07.2019 20:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а при потужном эти перевозки были законными?
показати весь коментар
26.07.2019 20:12 Відповісти
в натуре..а при Антонеску ?
отож...
показати весь коментар
26.07.2019 20:15 Відповісти
а що Собаков перестав бути патужним?
показати весь коментар
26.07.2019 20:34 Відповісти
нк конечно это же было свиномыролюбно. тем более свинята считали что дамбасня из навуходоносии с соевыми братьянавек.
показати весь коментар
26.07.2019 20:42 Відповісти
Автобусы конфисковать, передать армии.
показати весь коментар
26.07.2019 20:14 Відповісти
А що ПАРАШєнко не знав
показати весь коментар
26.07.2019 20:14 Відповісти
Неа
показати весь коментар
26.07.2019 20:23 Відповісти
При пэце этого не было))
показати весь коментар
26.07.2019 21:02 Відповісти
СБУ заблокувала незаконні пасажирські перевезення між ОРЛО та Одесою - Цензор.НЕТ 8471
показати весь коментар
27.07.2019 04:22 Відповісти
Их крышевал прежде всего Омелян, та как на все международные маршрутные рейсы дает Мининфраструктуры. Вот вам и гиперлуп.
показати весь коментар
26.07.2019 20:20 Відповісти
так, дурню, його двоюрідний брат Василь Сліпак, загинув від рук цих потвор, а він їм перевозки організував?.....як задрочують от такі прикацаплені писаки
показати весь коментар
26.07.2019 20:37 Відповісти
Ну може не особисто, але дійсно, ліцензію на міжнародні перевезення без команди Омеляна не отримаєш.
показати весь коментар
26.07.2019 20:48 Відповісти
так цей, напівдурко, пише конкретно про Омеляна, і по друге - якщо перевозка незаконна, то ліцензії в них і не було....
показати весь коментар
26.07.2019 20:54 Відповісти
гроші не пахнуть
показати весь коментар
26.07.2019 20:55 Відповісти
це до Шифєрів - вони це постійно кажуть
показати весь коментар
26.07.2019 21:45 Відповісти
Тода да, Гиперпул достоин сидеть на самом высоком коле... Достали писаки без мозгов, эти тугодумы могут оправдать любое лайно из Петиного пула!
показати весь коментар
26.07.2019 21:10 Відповісти
зєля сказав, що гіперзелуп таки збудують
показати весь коментар
26.07.2019 21:44 Відповісти
Липовский ти просто брешеш троляка кремлядська!!
показати весь коментар
26.07.2019 20:46 Відповісти
Одеса сьогодні в центрі уваги...

http://voronz.in.ua/news/2019/07/26/385 В Одессе ради жены Зеленского закрыли половину пляжа, а водолазы обследовали морское дно

показати весь коментар
26.07.2019 20:26 Відповісти
Извиняюсь, но , блин, меня зацепило, по-этому повторюсь
И таки боевые водолазы проверили дно......
А я , ...ой!, почему-то без водолазов ежедневно.рискую?..или нет?
Я , что - хуже, дешевле? ..или нет?
Кому бить ... наводить порядок на интерфейсе - мужу или презу?
ТАКОГО в Одессе я вообще не помню
Дожили. Наслаждаюсь реакцией отдыхающих в Одессе)))
показати весь коментар
26.07.2019 20:34 Відповісти
Ну а как же... ПЄрвая лЄді...
показати весь коментар
26.07.2019 20:35 Відповісти
Да ну!? Не могут же жители ОРДЛО ездить к фашистам. Получается в автобусе одни шпионы. Поэтому - всех расстрелять!!!
показати весь коментар
26.07.2019 20:29 Відповісти
А куда смотрит СБУ в Бердянске?! Вот фото с пляжа, только вчера вернулся. Это третий пляж Бердянска. Лично фоткал.
СБУ заблокировала незаконные пассажирские перевозки между ОРЛО и Одессой - Цензор.НЕТ 9622
показати весь коментар
26.07.2019 20:32 Відповісти
Бачив би ти що діється на так званних КПВВ,там сєпарня руле в купі з прикордонниками та військовими,за грощі і чорта перевезуть,хоть до Донецька,хоть звідти.
показати весь коментар
26.07.2019 20:42 Відповісти
Догадываюсь... Не поверил бы, скажал бы что это фотошоп, но сам лично это увидел...
показати весь коментар
26.07.2019 21:14 Відповісти
И таких переодевалок там стоит штук шесть и накаждой краской нарисовано.
показати весь коментар
26.07.2019 21:16 Відповісти
И самое главное, что это не плакат одноразовый, а нарисовано краской на века, млять!
показати весь коментар
26.07.2019 20:43 Відповісти
"Никогда такого не было, а тут опять "
показати весь коментар
26.07.2019 21:09 Відповісти
Там же прикол в том, что ордловцы выезжали через не подконтрольную границу.
показати весь коментар
26.07.2019 22:54 Відповісти
ночью прийти взять зеленой краски и закрасить это гавно объявление.
показати весь коментар
27.07.2019 04:59 Відповісти
А до ЗЕвиборів тих перевезень не було, чи петріоти їх просто з гідінстю не помічали?
показати весь коментар
26.07.2019 21:01 Відповісти
ФСБ заблокировало . Каждый второй сбушник фсбушник. Маразму нет придела. 5 лет перевозки были , и было все нормально. Как я знаю сбушников это стадо трескаслюзнявчиков краеглазых., в сбу стадо работает которое по блату устроилось
показати весь коментар
26.07.2019 21:08 Відповісти
В Украине СБУ это ненадежная и мутная контора. и строго коммерческая организация (кто платит им тем и занимаются). Там дох..росийских кротов еще сидит....Потому медведчука, новинского, трухана и не трогают, и остальную братву российских консерв кремля, которая находится в Украине.) Покрышка надежная. Вот потому себя медведчук так вольготно чувствует.
Давно пора СБУ серьезно почистить и реформировать с нуля все..и набрать новый людей патриотичных....по примеру Эстонии.
показати весь коментар
27.07.2019 03:34 Відповісти
фсб не причем... теперь не в братки модно идти, а в сбу...
показати весь коментар
27.07.2019 12:25 Відповісти
предусмотренного ч. 3 ст. 332 Уголовного кодекса Украины Источник: https://censor.net/n3139897 - повна лажа ! схоже , в СБУ зовсім юридично безграмотні зібрались ...
показати весь коментар
26.07.2019 21:23 Відповісти
Не поделились с СБУ вот и заблокировали. Я наверно гуру сыска, поделюсь с СБУ - надо в гугле написать перевозки Донецк- и любой город Украины - все работы на год задерживайте...
показати весь коментар
26.07.2019 21:53 Відповісти
А при Порошенко выходит не блокировали
То на кого работает эта шоколадная свинья!
показати весь коментар
26.07.2019 22:04 Відповісти
А ещё надо прекратить подачю в лугандонию газ и эл.энергию за счёт Украины. Вот там сразу и "все" вопросы утрясут. И не надо "минских или нормандских" переговорах.

показати весь коментар
27.07.2019 06:39 Відповісти
Какие герои...