9588 відвідувачів онлайн
2 277 41

Нова Рада може змінити склад ЦВК, - Сліпачук

Нова Рада може змінити склад ЦВК, - Сліпачук

Глава ЦВК Тетяна Сліпачук заявила, що не виключає того, що Верховна Рада нового скликання може змінити склад Комісії.

"Дивлячись на ті процеси політичні, які відбуваються в країні, не вдаватиму, що це не може стосуватися і ЦВК. Тому якщо на рівні політичної волі зміна складу комісії або її повне оновлення, то таке рішення ухвалюватиметься", - сказала вона в інтерв'ю 5 каналу, передає Цензор.НЕТ.

Також Сліпачук закликала новообраних нардепів, ухвалюючи рішення щодо складу ЦВК, перш за все, враховувати професіоналізм кандидатів.

Топ коментарі
+11
Должна,должна,шлёндре Грановского в ЦИК делать нечего.
показати весь коментар
29.07.2019 08:41 Відповісти
+11
Логично. Убрать всех ставленников от коррупционеров-мародёров БПП и НФ.
показати весь коментар
29.07.2019 08:44 Відповісти
+9
Не может, а обязательно изменит
показати весь коментар
29.07.2019 08:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не может, а обязательно изменит
показати весь коментар
29.07.2019 08:41 Відповісти
Это полумера, нужна реальная демократия. Не только президента и детапутов должен избирать народ, но и ЦИК и судей. И с работающим механизмом отзыва. А то получается анекдот - голосует народ, а результаты голосования ему объявляет власть. Когнитивный диссонанс какой-то.
показати весь коментар
29.07.2019 09:40 Відповісти
👍🏻 Мне нравится
показати весь коментар
29.07.2019 09:48 Відповісти
Должна,должна,шлёндре Грановского в ЦИК делать нечего.
показати весь коментар
29.07.2019 08:41 Відповісти
это политическими процессами не назовешь, просто сценарий от 95 с примесью слуги кому то но не народу...
показати весь коментар
29.07.2019 08:44 Відповісти
Вы заметили, что, как по команде, в украинских СМИ "просто перестали стрелять"?
Про какие-то телодвижения, демонстрирующие, якобы, какие-то намерения, рассказывают, но войны с паРашей нет и борьбы нет...
показати весь коментар
29.07.2019 08:52 Відповісти
я читаю Бутусова в оригинале и могу составить тариф подкупности журналистов. Вы на блоги здесь посмотрите, на новости, нет Украины ни в политике ни в экономике, есть только ЗЕ решит, скажет, придумает.....сыграет...и вырванные клочки слов о сегодня в Украине от Европы...
показати весь коментар
29.07.2019 08:57 Відповісти
Бутусова в оригинале? Это на староанглийском?
показати весь коментар
29.07.2019 12:47 Відповісти
А если у Зеленского выходит какая-то хренотень, то виноватым будут люди папередника - Порошенка
показати весь коментар
29.07.2019 09:15 Відповісти
Это ты про какую хренотень? Конкретно можно? Я пока еще не слыхал от ЗЕ, что виноваты папередники, только со слов *********** таких как ты.
показати весь коментар
29.07.2019 09:36 Відповісти
Начали с мониторов, которые якобы спер Порошенко. А потом оказалось, что тупарь Данилюк просто не нашел комнату.
показати весь коментар
29.07.2019 11:06 Відповісти
А зачем нужна борьба? Борьба - это процесс, который у нас шел 5 лет и которому конца не видно. Тебя это устраивает? Тебя устраивают, что гибнут люди, в т.ч. из из вашей паРаши? Войну надо заканчивать или прекращать, а не бесконечно бороться. Точьно также и с коррупцией. Её надо преодолеть, а не бесконечо бороться.
показати весь коментар
29.07.2019 09:34 Відповісти
http://znamyamaytreyi.ru/articles/iz-trudov-akademika-gs-gorchakova/vsya-nasha-zhizn-borba-iz-knigi-podvig Вся наша жизнь - борьба (с)
показати весь коментар
29.07.2019 09:43 Відповісти
Игра?
показати весь коментар
29.07.2019 12:49 Відповісти
Ой, знакомая песня в стиле ватанов и кацапов про "гибнут люди", войну надо прекращать и др. Войну можно прекратить на условиях ***** хоть завтра. Но эти условия нормальных патриотов Украины не устраивают. Если ты "устал" от войны, вали на парашу.
показати весь коментар
29.07.2019 11:09 Відповісти
Логично. Убрать всех ставленников от коррупционеров-мародёров БПП и НФ.
показати весь коментар
29.07.2019 08:44 Відповісти
Зеб, кто этот мародёр и что и сколько он намародёрил?
показати весь коментар
29.07.2019 08:54 Відповісти
и поставить всех ставленников от прокремлевских холуев
показати весь коментар
29.07.2019 08:57 Відповісти
зачем тебе эти?
показати весь коментар
29.07.2019 09:03 Відповісти
мне они ник чему . украинцы сами их выбрали. к сожалению
показати весь коментар
29.07.2019 10:26 Відповісти
ну 13% ватников...ну и что поделаешь?!
показати весь коментар
29.07.2019 10:35 Відповісти
в конце августа, когда будут менять конституцию посмотрите сколько ватников .увы
показати весь коментар
29.07.2019 11:24 Відповісти
Заседания только с сентября...узбагойся, Дякуйло?
показати весь коментар
29.07.2019 13:01 Відповісти
Мене цікавить ЮРИДИЧНО-ОБГРУНТОВАНА причина можливої заміни ЦВК. Зебільні "обгрунтування" штибу "шльонди" - не прокатять; принаймі, в ПАРЄ, в ЄС, в Вен.комісії...
показати весь коментар
29.07.2019 09:17 Відповісти
При підрахуе было хорошо? Юридично обгрунтовано?
показати весь коментар
29.07.2019 10:35 Відповісти
ти повний зебіл?
показати весь коментар
29.07.2019 10:38 Відповісти
Не может, а точно изменит.
показати весь коментар
29.07.2019 09:24 Відповісти
Такое тёплое кресло, но что то шатается.
показати весь коментар
29.07.2019 10:07 Відповісти
Если ЦИК регистрирует откровенно вражеские и рашистские партии, а также и кандидатов, ездивших на лошадках неизвестно где, но только не в Украине. Так же и других кандидатов, отсиживавшихся в москве или европейских столицах...
Конечно, такую ЦИК нужно менять.
показати весь коментар
29.07.2019 10:22 Відповісти
абсолютна хернь. В ЦВК нема (і не повинно бути!) повноважень визначати які партії "вражеские и рашистские". А також відслідковувати, хто де їздить, і на чому/кому. На те є інші служби та відомства.
показати весь коментар
29.07.2019 10:35 Відповісти
Тоді замість ЦВК треба поставити комп'ютер - нехай реєструє усіх підряд. Навіщо такому ЦВК ще й зарплатню платити?
показати весь коментар
29.07.2019 10:50 Відповісти
ще раз: "є інші служби та відомства". І уточню: є законодавство, яке регламентує їхню діяльність. "Як хочу так і ворочу" - в демократичному суспільстві не катить.
показати весь коментар
29.07.2019 11:18 Відповісти
Тоді скажу по іншому. Ця ЦВК навіть не знала в яку службу звернутись, коли в них виник ступор і вони неохоче стали реєструвати Онищенка, Шарія. Поки Парубій не здійняв гвалт та не підняв на ноги Держпогранслужбу, СБУ та інших.
Навіщо нам така некомпетентна ЦВК????
показати весь коментар
29.07.2019 11:25 Відповісти
Знали! І звернулись! Їм просто не відповіли вчасно! Тому вони заборонили цим балотуватись на підставі відкритих джерел, (інтернету, ютубу), де ті признавались, де перебувають. В звязку з чим Верховний суд зобовязав ЦВК ще раз розглянути проблему реєстрації! Але вже на той час надійшли відповідді від профільних служб!

Це ж нещодавня історія! Недавно ж було - навіщо настільки безсоромно брехати???
показати весь коментар
29.07.2019 12:58 Відповісти
Послухайте, Мур. Ви що, член ЦВК?
Вони не вміють діяти рішуче з державними шахраями. І нема впевненості, що навчаться.
показати весь коментар
29.07.2019 13:11 Відповісти
Ні, я не член ЦВК, але я багато раз брав участь в комісях чуть нижчого рівня. І знаю вимоги до документів, до рішень, постанов, які там приймаються.
Ще раз: боротися з шахраями (шаріями) - завдання інших органів та інституцій держави.
показати весь коментар
29.07.2019 15:07 Відповісти
Считай быстро и правильно. И на выход...
показати весь коментар
29.07.2019 10:33 Відповісти
Тут би примусити зебіла підписати новий Виборчий Кодекс (де змінено закон про ЦВК)... Він далеко не ідеальний (та й ідеальних законів в світі не існує), але, як наступний крок до демократизації в Україні - може бути.
показати весь коментар
29.07.2019 10:37 Відповісти
СліпачукЧа вже накерувала Правда, любовнику її це не допомогло Тюрма за нею плаче