Перший заступник міністра юстиції Сукманова написала заяву про звільнення

Перший заступник міністра юстиції Олена Сукманова написала заяву про звільнення.
Про це чиновниця повідомила на своїй сторінці у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.
"Сьогодні написала заяву про звільнення! До того, як мене звільнить Кабінет Міністрів, звичайно, ще деякий час буду виконувати свої обов'язки", - написала заступник міністра.
Сукманова обійняла посаду першого заступника міністра юстиції в жовтні 2018 року, раніше працювала на посаді заступника міністра юстиції з питань державних реєстрацій.
Топ коментарі
+5 Nepran Lagidnyi
показати весь коментар
01.08.2019 20:44 Відповісти Посилання +2 Макс Днепровский
показати весь коментар
01.08.2019 20:30 Відповісти Посилання +2 Roman Rjevskiy
показати весь коментар
01.08.2019 20:48 Відповісти Посилання