9547 відвідувачів онлайн
6 848 19

Перший заступник міністра юстиції Сукманова написала заяву про звільнення

Перший заступник міністра юстиції Олена Сукманова написала заяву про звільнення.

Про це чиновниця повідомила на своїй сторінці у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

"Сьогодні написала заяву про звільнення! До того, як мене звільнить Кабінет Міністрів, звичайно, ще деякий час буду виконувати свої обов'язки", - написала заступник міністра.

Сукманова обійняла посаду першого заступника міністра юстиції в жовтні 2018 року, раніше працювала на посаді заступника міністра юстиції з питань державних реєстрацій.

Топ коментарі
+5
Надіньте їй дзвоник на шию і паспорт заберіть до суда,бо втече,як Офшорна Гнида.
показати весь коментар
01.08.2019 20:44 Відповісти
+2
Коза свою чернушную работенку в "антирейдерской" (типа) комиссии выполнила, бабосов поднакопила - пора на покой.
показати весь коментар
01.08.2019 20:30 Відповісти
+2
соевые до сих пор думают ,что их услуги нужны стране?
показати весь коментар
01.08.2019 20:48 Відповісти

Завантаження...