11400 відвідувачів онлайн
860 20

МКЧХ направив на окупований Донбас 13 вантажівок гумдопомоги

МКЧХ направив на окупований Донбас 13 вантажівок гумдопомоги

Міжнародний комітет Червоного Хреста направив на окупований Донбас тринадцять вантажівок з гуманітарною допомогою.

Про це повідомляє Держприкордонслужба України, передає Цензор.НЕТ.

Зазначається, що вантажівки з гуманітарною допомогою перетнули КПВВ "Новотроїцьке" в сторону тимчасово окупованої території України.

Для жителів Донбасу спрямовані продуктові набори, лікарські засоби та будівельні матеріали. В цілому оформлено гуманітарний вантаж вагою 231,2 тонни.

Топ коментарі
+13
Годують колорадів щоб вони продовжували війну і не охляли.
показати весь коментар
08.08.2019 09:37 Відповісти
+8
Спонсори тероризму.
показати весь коментар
08.08.2019 09:35 Відповісти
+6
13 вантажівок трун треба було відправити. Після чотирьох наших морпіхів. Але, з таким головнокомандуючим як зю...
показати весь коментар
08.08.2019 09:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Спонсори тероризму.
показати весь коментар
08.08.2019 09:35 Відповісти
У Горлівку привезуть гумдопомогу?
показати весь коментар
08.08.2019 09:49 Відповісти
Спитай у свого друга,лугандонця,він там живе,а я виїхав у 2015 році.
показати весь коментар
08.08.2019 09:58 Відповісти
При Порошенке такого не было!

ПОПуасы - метать в Зе!
показати весь коментар
08.08.2019 09:51 Відповісти
Годують колорадів щоб вони продовжували війну і не охляли.
показати весь коментар
08.08.2019 09:37 Відповісти
13 вантажівок трун треба було відправити. Після чотирьох наших морпіхів. Але, з таким головнокомандуючим як зю...
показати весь коментар
08.08.2019 09:37 Відповісти
Разве процветающие республики голодают ?
В магазинах товар есть. В платежках низкие цены, пенсии выплачиваются и россией и Украиной.
Рай а не житуха !
показати весь коментар
08.08.2019 09:41 Відповісти
Нехай агресор годує це створіння!
показати весь коментар
08.08.2019 09:47 Відповісти
Спасибо жителям Донбасса за президента пед....
показати весь коментар
08.08.2019 09:48 Відповісти
МККК направил на оккупированный Донбасс 13 грузовиков гумпомощи



на данецких сайтах хохот стоял после вчерашних 4-х убитых и вчерашнего грозного перегавора зелескаго с путином-макроном,

и.....
еще не похоронили этих 4, а
президент зеленский решил таки атамстить ..... ударил по

данецку - 13вагонов гумпомощи полетели туда прямой наводкой.

и енто уже рефлекс такой у киевской хунты за 5 лет-

завтра будет 14 убитых.

и ответка немедленная, еще не остынут тела укр убитых - и....

130 вагонов гумпомощи полетят в данецки.

дебилы бл

ахахаха






показати весь коментар
08.08.2019 09:49 Відповісти
В Украине все президенты были пида**расами. Вспомни как Парашенко снабжал окупантов в то время как у нас каждый день были десятки убитых. Вспомни сколько десятков миллиардов окупантам было поставлено електроенергии, газа и воды, за которую они не заплатили.
показати весь коментар
08.08.2019 09:58 Відповісти
Вот до чего довела Разия молодые республики Дамбабвэ с рузькоговорящим населением. . И какое теперь право имеют некоторые европейские лидеры нам указывать что мы должны разговаривать с теми папуасами которые даже себя накормить не могут
показати весь коментар
08.08.2019 09:53 Відповісти
Если Красный Крест признает что в ОРДЛО катастрофа, почему не призывают Парашу обеспечить людей или вывести оттуда свои войска. Вместо етого они вернули Рашку в ПАСЕ.
показати весь коментар
08.08.2019 09:55 Відповісти
Я вот одного не пойму, если даунбасяны не могут даже себя прокормить что выпрашивают обьедки из гейропы, то о какой вообще автономии может идти речь?
показати весь коментар
08.08.2019 10:04 Відповісти
Корміть, корміть п.дарасноту - рашці легше, менше сухпайків, медзасобів попочленцам везти, а ще й буд. матеріали для бліндажів і ОП з гейропи везуть. Як ми їх з Донбасу і Криму виженемо, вони до вас, корисних ідіотів, поїдуть.
показати весь коментар
08.08.2019 10:32 Відповісти
МКЧХ направив на окупований Донбас 13 вантажівок гумдопомоги - Цензор.НЕТ 4768
показати весь коментар
08.08.2019 10:44 Відповісти
гу якщо наркоту то можна та бодягу бояру, мел можна, нехай хатинки білять...
показати весь коментар
08.08.2019 12:30 Відповісти
Обезьяна должна быть сытой, здоровой, одетой, с электричеством и водой. Только в этом случае она может стрелять в Украину. Слава МККК !!!
показати весь коментар
08.08.2019 14:36 Відповісти