10606 відвідувачів онлайн
2 898 45

Співробітники ДТЕК перервуть відпустку для участі у слідчих діях НАБУ

Співробітники ДТЕК перервуть відпустку для участі у слідчих діях НАБУ

Співробітники ДТЕК, яким було адресовано повідомлення про підозру від Національного антикорупційного бюро, своєчасно братимуть участь у проведенні слідчих дій в НАБУ 14 серпня.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні ДТЕК у Facebook.

У ДТЕК підкреслили, що виключають можливість незаконних дій з боку своїх співробітників, і заявляють про їхню готовність відповісти на всі запитання слідства.

"Компанія повністю виключає будь-які незаконні дії своїх співробітників і повідомляє про намір співробітників ДТЕК відповісти на всі запитання слідства і суду. Співробітники перервуть відпустку і для встановлення істини повернуться до Києва. Вони чітко виконуватимуть свої процесуальні обов'язки згідно з встановленими юридичними процедурами", - йдеться в повідомленні ДТЕК.

У компанії також додали, що працюють виключно в правовому полі і готові надати слідству результати досліджень і висновків міжнародних аудиторів, які доводять хибність висунутих співробітникам звинувачень.

"Енергетична компанія ДТЕК веде свій бізнес виключно в правовому полі. Компанія готова всебічно сприяти встановленню істини, надати результати експертиз і висновків міжнародних аудиторських компаній. Ці експертизи доводять безпідставність висунутих проти її співробітників підозр", - додали в ДТЕК.

Нагадаємо, 8 серпня детективи НАБУ повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем шістьох осіб, причетних до введення так званої формули "Роттердам+", серед яких двоє менеджерів компанії ДТЕК.

Раніше Європейська асоціація вугілля та лігніту (Euracoal) підтвердила економічну обґрунтованість українською методологією ціноутворення на вугілля. "Вибір маркерної ціни є правильним, індекс API-2 є прозорим і відповідає показникам ціни імпортного паритету для вугілля в Україні", - йдеться в прес-релізі Euracoal, опублікованому на її веб-сайті 21 вересня 2018 року.

Законність та економічна обґрунтованість формули "Роттердам +" була також підтверджена експертизою Київського науково-дослідного інституту судових експертиз. У грудні 2017 року експертиза була призначена судом. Експертиза підтвердила обґрунтованість формули, а також встановила, що методика розрахунку була законною. Формула є наслідком Директиви ЄС 2009/72/ЄС від 13 липня 2009 року, договору про членство України в Енергетичному співтоваристві, Угоди про асоціацію України з ЄС, рекомендацій Антимонопольного комітету України від 17 вересня 2015 року.

Директор Інституту економіки та прогнозування НАН України, академік Валерій Геєць в інтерв'ю газеті "Україна молода" стверджував, що проведене Інститутом на замовлення НАБУ дослідження не підтвердило, що приватні вуглевидобувні підприємства отримували надприбуток у результаті використання формули "Роттердам+".

Топ коментарі
+5
отчего они отдыхают? от повышения тарифов населению? устали бедолаги у людей деньги отбирать
показати весь коментар
12.08.2019 11:35 Відповісти
+5
без поросенко, ахметову не удалось бы организовать это ОПГ по тотальному грабежу Украины
показати весь коментар
12.08.2019 12:15 Відповісти
+4
От бідні... Порушили їх право на відпочинок.. Головне,що Ахмєткє як соловью. І ніхто до ньогоі не думає дотягнутися.
показати весь коментар
12.08.2019 11:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
отчего они отдыхают? от повышения тарифов населению? устали бедолаги у людей деньги отбирать
показати весь коментар
12.08.2019 11:35 Відповісти
От бідні... Порушили їх право на відпочинок.. Головне,що Ахмєткє як соловью. І ніхто до ньогоі не думає дотягнутися.
показати весь коментар
12.08.2019 11:41 Відповісти
А сам Ринат Леонидович что пожертвует? Часом не те самые отпускные и з/п сотрудников ДТЭК, чтобы отмазаться и быть белым и пушистым?
показати весь коментар
12.08.2019 11:36 Відповісти
Вже пожертвував гроші на купівлю своїх депутатів, тепер ваших будуть бити по холуйській морді. Я вже купив попкорн і з задоволенням спостерігатиму це шоу
показати весь коментар
12.08.2019 11:44 Відповісти
Немає в тебе часу на попкорн, ты в рабстві у мародера, пишешь коменти за їжу.
показати весь коментар
12.08.2019 12:10 Відповісти
Є час, бо я вільна людина. А твій комент брехливий, тому тебе у спам.
показати весь коментар
12.08.2019 12:17 Відповісти
свободная разве что от разума
показати весь коментар
12.08.2019 12:29 Відповісти
Мені не цікавить, що у тебе відсутній розум.
показати весь коментар
12.08.2019 12:38 Відповісти
двоемыслие и шизофрения завсягдатый попутчик клуба любителей свыночолых марадёро-реформаторов.
показати весь коментар
12.08.2019 12:41 Відповісти
це якою мовою "завсЯгдатый"??
показати весь коментар
12.08.2019 13:52 Відповісти
Я подивився його друзів. Все стало зрозумілим.
показати весь коментар
12.08.2019 14:08 Відповісти
а мені навіть друзів не знадобилось дивитися. В нього на лобі все величезними літерами написано. Три класи освіти, та розумова неповноцінність ))
показати весь коментар
12.08.2019 17:50 Відповісти
нэповноцинни всё на язык сводят забейтесь в угол и плачьте вам уже ничего не светит,- никогда. За представителей упоротой публики уже никто никогда голосовать не будет, вышиванки показали себя мародёрами, патологическими лжецами, имбецилами мыслящими категориями 16 века и комформистами, для которых вор,- но свой вор важнее истины.
показати весь коментар
12.08.2019 17:43 Відповісти
не на "язык", а на твій рівень освіти.
Пис: я в курсі що для такого непотрібу, як ти, вишиванка то кістка в горлянці. Пішло геть, чмошне.
показати весь коментар
12.08.2019 17:49 Відповісти
А что с этим уровнем не так?))) Могу поспорить, мой украинский на много чище, твоего рагульско-черкасского сэлячьего диалекта . Чмошнэ.
показати весь коментар
12.08.2019 18:04 Відповісти
Да вы шо? Во дожились :Прервут отпуск. Простого смертного уже бы в кайданках с отбитой печенью приволокли.
показати весь коментар
12.08.2019 11:40 Відповісти
ДТЕК Засновник(и) https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%85%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%B2_%D0%A0%D1%96%D0%BD%D0%B0%D1%82_%D0%9B%D0%B5%D0%BE%D0%BD%D1%96%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 Ахметов Рінат Леонідович . Тепер після цього Слуги і депутати Ренати будуть бити один одного. Ви цього хотіли, зебіли?
показати весь коментар
12.08.2019 11:42 Відповісти
без поросенко, ахметову не удалось бы организовать это ОПГ по тотальному грабежу Украины
показати весь коментар
12.08.2019 12:15 Відповісти
Ахметов багатший за Порошенка і сам собі хазяїн. Тому не пиши дурниць.
показати весь коментар
12.08.2019 12:18 Відповісти
за финансирование сепаратизма, его при условиях военного времени можно было к стенке поставить, тому нэ пышы дурныць курка
показати весь коментар
12.08.2019 12:31 Відповісти
Посади його, я не проти, півень.
показати весь коментар
12.08.2019 12:37 Відповісти
12 августа 2019 На украинских ТЭС стремительно сокращаются запасы угля.
Ситуацию не исправляют.
Еще хуже ситуация с запасами топлива на украинских электроцентралей (ТЭЦ). Здесь антрацитового и газового угля на сегодняшний день осталось суммарно 192,5 тыс. тонн, что на 162,5 тыс. тонн меньше (45,7%), чем в 2018 году.

зубожилое, это называется Роттердам-минус. через 2 месяца, шавка, будешь скулить из-за веерных отключений и холодных батарей, в твоей обоссанной хрущевке.
показати весь коментар
12.08.2019 13:54 Відповісти
Кича, шконка и крушка с дыркай и веернае апущение для рыжава и усе путем и путет свет усягда.
показати весь коментар
12.08.2019 14:42 Відповісти
Порошенко уже пол года как нема, при этом Ахметов прекрасно себя чухает.
показати весь коментар
12.08.2019 16:32 Відповісти
миллиард лет уасся
показати весь коментар
12.08.2019 17:44 Відповісти
А Гудок гудить?
показати весь коментар
12.08.2019 12:39 Відповісти
ДТЭК - это мафиозно-рэкетирское предприятие. Это знают все, кто сталкивался с подключением к сети. На ровном месте требуют неадекватные суммы.
показати весь коментар
12.08.2019 12:48 Відповісти
а в будь-якій комунальній отраслі в нас якось по-іншому???
показати весь коментар
12.08.2019 13:53 Відповісти
в газовому хазяйстві якось по іншому? Вивіз сміття - та ще контора для відбирання грошей в населення, Будь яку довідку отримати, то треба 9 кіл пекла пройти, архіви, ЖЕКи і так далі за списком.. Чи ви не в Україні живете?
показати весь коментар
12.08.2019 13:55 Відповісти
З дуба впав? Яке сміття?!!
показати весь коментар
12.08.2019 14:04 Відповісти
За вивіз сміття беруть гроші. Відповідь на ваше питання: сміття те саме, яке ви накопичили
показати весь коментар
12.08.2019 14:10 Відповісти
За вивіз сміття з мене вираховують 36грн.12коп. в місяць. Ніяких накопичень в мене як сміття так і заборговоності немає. В мене є претензії до ДТЕК, де на моє прохання виділити мені окремий рахунок в комунальній квартирі з мене хочуть нарахувати 17000грн.
показати весь коментар
12.08.2019 14:26 Відповісти
Тобто ви знали, що беруть гроші за вивіз сміття.
показати весь коментар
12.08.2019 14:32 Відповісти
Ні, не знав, но здогадки були.
показати весь коментар
12.08.2019 14:40 Відповісти
то мабуть ти ще жодного разу не зіткнувся з іншими господарськими/комунальними закладами. Всюди таке, а ахмєтов, звісно, найгірший ))). Нічого, в тебе ще все попереду.
показати весь коментар
12.08.2019 16:50 Відповісти