9757 відвідувачів онлайн
1 694 19

Прокуратура США висунула обвинувачення колишньому лобісту Януковича Крейгу

Прокуратура США висунула обвинувачення колишньому лобісту Януковича Крейгу

13 серпня колишній юрист Білого дому часів президентства Барака Обами Грегорі Крейг постане в США перед судом як обвинувачений.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Голос Америки".

Крейгу інкримінують надання неправдивої інформації посадовим особам міністерства юстиції США про його співпрацю з політтехнологом Полом Манафортом на користь уряду України.

За підсумками розслідування офісу спецпрокурора Роберта Мюллера прокуратура висунула Крейгу низку обвинувачень у порушенні правил здійснення лобістської діяльності.

Центральним епізодом справи є передача юристом кореспонденту видання The New York Times звіту юристів компанії Skadden щодо переслідування колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко. Звіт представляв дії тодішнього президента Віктора Януковича в позитивному світлі.

Прокурор на досудових слуханнях 9 серпня згадав, що Манафорт позитивно оцінив дії Крейга, написавши йому: "Люди в Києві дуже щасливі. Ви - саме та людина".

Крейг не визнає своєї провини.

Топ коментарі
+3
а ты думал и надеялся , шо будут за Свынарчуков голосовать ? аха ...
показати весь коментар
13.08.2019 01:46 Відповісти
+2
Американські жорна правосуддя. Перемелять Крейга,а з часом і до "благодійника" Коена доберуться.
показати весь коментар
13.08.2019 01:38 Відповісти
+2
И здесь Питер-Расы со своим ЗЕ Бил!Умнее надо быть,изысканнее,как тролинг Трампа "Умный парень",например.Ато получается,как Ляшко:"Трамп-это трагедия!"В итоге Трамп-Президент США и уже на второй срок идёт,а Ляшко с 3-го места на президентских даже в депутаты не влез.Шиша.
показати весь коментар
13.08.2019 07:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Американські жорна правосуддя. Перемелять Крейга,а з часом і до "благодійника" Коена доберуться.
показати весь коментар
13.08.2019 01:38 Відповісти
Завгар тоже не брезговал "уроками английского"?
показати весь коментар
13.08.2019 01:40 Відповісти
Как минимум отожмут майно , шоб жизнь малиной не казалась . а будет себя плохо вести - закроют . я б закрыл лет на 8 .
показати весь коментар
13.08.2019 01:41 Відповісти
А у нас 73% ЗЕбилов эту шоблу выбрали страной рулить. Портнов щас у всех ЗЕбилов прям икона и БОх. Разумков, Шефир кумиры ЗЕбилятников...хохлы малороссы такие хохлы малороссы..73%
показати весь коментар
13.08.2019 01:41 Відповісти
а ты думал и надеялся , шо будут за Свынарчуков голосовать ? аха ...
показати весь коментар
13.08.2019 01:46 Відповісти
Два варианта только, да?
показати весь коментар
13.08.2019 04:26 Відповісти
Так Поросьонко зі Стецем постаралися аби залишилося тільки два.
показати весь коментар
13.08.2019 10:40 Відповісти
Ше ми у кацапів не питали як нам жить))Руззкій, іді дамой, тут водкі нєт!))
показати весь коментар
13.08.2019 03:07 Відповісти
И здесь Питер-Расы со своим ЗЕ Бил!Умнее надо быть,изысканнее,как тролинг Трампа "Умный парень",например.Ато получается,как Ляшко:"Трамп-это трагедия!"В итоге Трамп-Президент США и уже на второй срок идёт,а Ляшко с 3-го места на президентских даже в депутаты не влез.Шиша.
показати весь коментар
13.08.2019 07:11 Відповісти
олег ты так ничего и не понял или прикидываешься дурачком что не понял? хотя разницы нет никакой если не понял то дурак если прикидываешься то точно дурень.
показати весь коментар
13.08.2019 02:50 Відповісти
Украина это гвоздь, на котором висела картина мироздания. Гвоздь согнулся, картина упала!
показати весь коментар
13.08.2019 04:28 Відповісти
Ну а чо? Ми і Чорне море викопали, навіть кацапи про це знають.
показати весь коментар
13.08.2019 07:10 Відповісти
Ба навіть більше! Мови європейських народів походять від української! https://censor.net.ua/news/3142803/rabinovich_i_razumkov_posporili_o_yazyke_na_podgotovitelnom_zasedanii_moi_izbirateli_govoryat_na_russkom
Євген Романишин 10a8129a
Українська мова-це мова від якої походять всі індоєвропейські мови, (
Американський дослідник Джон Стойко (1975 р.) дешифрував давній манускрипт, відомий під назвою «Рукопис Войнича». Мова, якою написано цей манускрипт і яка впродовж багатьох століть не піддавалася жодним спробам дешифрування, виявилася врешті давньоукраїнською. Стойко відніс цю книгу до пам'яток язичницької культури античної доби і датував відображені в ній події VI-VII ст. до н. е. Англійський професор Річард-М. Вілсон пише в «Енциклопедії Британіка»: «Англійська мова та більшість європейських мов походять з прамови, що нею розмовляли десь 5 000 років тому в південній Росіїѕ». Отже, не «якийсь там український націоналіст», а великий англійський науковець каже, що ПРАУКРАЇНСЬКА МОВА БУЛА МАТІР'Ю БІЛЬШОСТІ ЄВРОПЕЙСЬКИХ МОВ.
Цікаву історичну характеристику нашій мові дав і знаний польський вчений-лінгвіст Михайло Красуський у праці «Давність української мови» в 1879 році: «Займаючись тривалий час порівнянням арійських мов, я прийшов до переконання, що українська мова не тільки старша всіх слов'янських, у тому числі й від так званої старослов'янської, а й від санскритської, грецької, латинської та інших арійських мов». Вчіть поважайте українську мову!
14.08.2019 20:10
Ответить
Больше не нравится 4
показати весь коментар
16.08.2019 09:22 Відповісти
Как выкопали-так и закопаете.Делов-то.Вот счась попросыпаетесь и начнёте закапывать,бу-га-га-Зелю навозом!Вы бы лутьше за 152лярда внеш.долга в годки Независимости хотя-бы Крым очистили от рашистской грязи,копатели Питер-Расы!
показати весь коментар
13.08.2019 07:31 Відповісти
Посольство Великобритании подтвердило что у Насирова есть британский паспорт, но в Украине всем пофиг .

Наверно поэтому украинские политики и говорят о планах на будущее, чтоб не привлекли за ложь .
показати весь коментар
13.08.2019 08:05 Відповісти
Хіба це було невідомо генітальному плокулолу?
показати весь коментар
13.08.2019 10:42 Відповісти
безкарність за порушення закону там не проходить, а нам до цього ще як до неба рачки