7961 відвідувач онлайн
14 866 142

Про своє звільнення з ТКГ дізнався зі ЗМІ, - Безсмертний

Про своє звільнення з ТКГ дізнався зі ЗМІ, - Безсмертний

Роман Безсмертний дізнався зі ЗМІ про своє звільнення від виконання обов'язків представляти Україну в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі.

Про це він повідомив у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Стиль роботи ОПУ (Офіс президента України. - Ред.): Зі ЗМІ дізнався про призначення і про звільнення з ТКГ у Мінську", - написав він.

Про своє звільнення з ТКГ дізнався зі ЗМІ, - Безсмертний 01

Безсмертний також зазначив, що свою думку з цього приводу озвучить у прямому ефірі "24 каналу" о 18.00.

Зі свого боку колишня представниця України в гуманітарній підгрупі ТКГ, обрана народним депутатом Верховної Ради 9-го скликання, Ірина Геращенко висловила співчуття у зв'язку зі звільненням Безсмертного.

"РП (Роман Петрович Безсмертний. - Ред.) робив українську позицію в Мінську сильнішою. Шкода", - написала вона в Facebook.

Як повідомлялося, 13 серпня Зеленський звільнив Безсмертного з посади представника України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи стосовно Донбасу.

Топ коментарі
+82
Дурак ты ольгинский.
Бессмертный серьезный и проукраинский дядька
показати весь коментар
13.08.2019 16:33 Відповісти
+75
Поэтому и уволен, подозреваю. Проукраинские дядьки этой власти, похоже, не нужны.
показати весь коментар
13.08.2019 16:35 Відповісти
+43
ну так фішешки, діджіталізація ****
показати весь коментар
13.08.2019 16:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Национальность не кошерная, смотрю у тебя подходящая, судя по фамилии.
показати весь коментар
13.08.2019 17:27 Відповісти
В тебе все гармонично, и ник и пост, электорат ЗЕ заметен сразу.
показати весь коментар
13.08.2019 17:32 Відповісти
Стиль управления ;криворожская подворотня; нарiду нравиться.
показати весь коментар
13.08.2019 17:28 Відповісти
Так гопота гопников и выбрала, чего бы им не нравится то.
показати весь коментар
14.08.2019 06:48 Відповісти
Вовік не любить, коли на нього тиснуть. Мабуть Рома трохи перегнув палку.
_______________
Байдуже, хто там звільняється і призначається. Важливий результат. От на нього і фокусуємось
показати весь коментар
13.08.2019 17:29 Відповісти
Роман! Мы тебя уважаем. Правильное предложение. Лучше уйти из минской говорильни, чем тратить там нервы.
показати весь коментар
13.08.2019 17:45 Відповісти
с этого минского сходняка и так ничего не выйдет.... жвачка 5 лет длится, а толку ноль.
Минский убогий договор не выгоден Украине. И вообще Украина ничего не обязана выполнять...на нас напали, а не мы на рассию.
показати весь коментар
14.08.2019 03:00 Відповісти
ПРОДАЖНОМУ ЭКС- КЛОУНУ - ...РЕЗИДЕНТУ - УКРАИНОФОБУ , ВЕЗДЕ НУЖНЫ ОДНИ КАПИТУЛЯНТЫ....МИР КАПИТУЛЯЦИЯ ЭТО ПРЕСТУПНОЕ НАПРАВЛЕНИЕ ПРОДАЖНЫХ ЗЕ БИЛОВ ЭТИХ " СЛУГ НЕ УКРАИНСКОГО НАРОДА " А СЛУГ КРЕМЛЁВСКИХ ОККУПАНТОВ, БАНДИТОВ - СЕПАРАТИСТОВ , КОЛЛАБОРАЦИОНИСТОВ - ТЕРРОРИСТОВ.
показати весь коментар
13.08.2019 17:49 Відповісти
Меньше надо бегать от одних к другим. Не хочу грубее писать.
показати весь коментар
13.08.2019 19:07 Відповісти
Солдат в АТО,-"Ми воюєм за ідіотів,які хочуть жити по приколу і по приколу плюнути в обличчя хлопцям які загинули за вас". https://twitter.com/mazepa67/status/1112798860320096259
показати весь коментар
13.08.2019 19:18 Відповісти
Цікаво, хто наступний - ОБ КОГО БРУТАЛЬНО, НОВА ВЛАДА ВИТРЕ НОГИ ?
показати весь коментар
13.08.2019 19:42 Відповісти
правильно иди рома гуляй при всех режимах был на расхват этот комсомолец-говорун
показати весь коментар
13.08.2019 19:51 Відповісти
Скоро Зеленський стане синонімом слова ВАЗЕЛІН
показати весь коментар
13.08.2019 20:18 Відповісти
Его еще нужно заслужить!
показати весь коментар
13.08.2019 23:16 Відповісти
ребята хотят работать по другому! НЕ так как Петя работал))))))))))))))))))))))))))))))))
показати весь коментар
13.08.2019 21:05 Відповісти
Долбоёбы, единственного вменяемого человека уволили из этой переговорной группы.
показати весь коментар
13.08.2019 21:08 Відповісти
предлагаю уволить зезедента в связи с несоответствием занимаемой должности
показати весь коментар
13.08.2019 21:16 Відповісти
Безсмертний за всю свою історію посад не зміг
зробити нічого корисного або пам'ятного..

мабуть його вдача така.. працювати там,
де треба завалити справу.. такі люди теж потрібні..

тільки не можу зрозуміти, чого Безсмертного вважають
"сурьозним дядькою" і великим фахівцем
показати весь коментар
13.08.2019 21:46 Відповісти
наверно потому, что "тільки не можу зрозуміти"
показати весь коментар
13.08.2019 21:51 Відповісти
безсмертный это был единственный серьёзный переговорщик с нашей стороны
показати весь коментар
13.08.2019 21:51 Відповісти
Я допускаю, что Шариков мог не знать грамматику. Но Пегас, у лошадки в 4,5 раза более мозга, чем у собаки! Что такое заглавные буквы, знаки препинания...хоть малейшие понятия в приличном обществе!
показати весь коментар
13.08.2019 23:20 Відповісти
Це в якому приличном обществе ??
показати весь коментар
14.08.2019 00:37 Відповісти
Не в тому , обществі...що опускав державу в якій на світ появився ..??))так це і е прямий нащадок Шарикова..розумних на тих просторах всіх в гулах і тюрмах знищили , ще в 30
показати весь коментар
14.08.2019 00:40 Відповісти
Я вже три синтаксичні помилки нарахував у твоїх двох реченнях. А ти ще намагаєшся когось вчити.
показати весь коментар
14.08.2019 08:07 Відповісти
Позорище! Так поступать с толковым переговорщиком-патриотом могут только зарвавшиеся самовлюблённые выскочки.
показати весь коментар
13.08.2019 23:17 Відповісти
Аэлита негодує!
показати весь коментар
13.08.2019 23:21 Відповісти
Ющенко ему в помощь
показати весь коментар
13.08.2019 23:33 Відповісти
Професіоналів звільняють на їх місце беруть дилетантів .., Сусаніних...довго прийдеться з ними по пустелі блукати ..
показати весь коментар
14.08.2019 00:34 Відповісти
Дурдом веселка , Володя назначае і звільняє через інтернет ...))) заглядайте в інтернет , може саме Ви , Володею назначені примером ..
показати весь коментар
14.08.2019 01:25 Відповісти
))).. що побіжав до комп'ютера .., перевіряти ?))
... розумію
показати весь коментар
14.08.2019 01:29 Відповісти
Безсмертний правий ..., жаль що в Україні розумні не в приорітеті ....народ за Віка привик повзати , тому ідеї Володі їм більш зрозумілі..
показати весь коментар
14.08.2019 01:27 Відповісти
Нужен ли такой головнокомандувач Украине который не отвечает на обстрелы оккупантов РФ ...после убийства мормехов??! Сомневаюсь.
Зеленский просто забздел....мутит что-то с Кучмой и ***** путиным...скоро узнаем!

Вылезет и это боком Украине или нет.... интересы Украины будут сданы тоже скоро узнаем...Тут приезжает дружбан путина Нетаньяху что он там будет шептать на ухо...смотрите за действиями Зе и его Богданы.

https://zergulio.livejournal.com/5471030.html Если страна, выбирая между войной и позором, выбирает позор, она получает и войну, и позор». Уинстон Черчилль .
показати весь коментар
14.08.2019 02:55 Відповісти
Бессмертный во времена Порошенко вставлял палки в колеса в Минском урегулировании,зачем ,,это новое лицо,,было нужно сейчас?оно не хочет мира.
показати весь коментар
14.08.2019 05:04 Відповісти
"О своем увольнении из ТКГ Рома узнал из СМИ"
https://images.cnscdn.com/images/7/b/2/d/7b2d94b6a45de3e30039fbe9752b340b/original.jpg

Какая боль!
А он наивно полагал, что можно разруливать этот конфликт всю оставшуюся жизнь...
И сына назначить в ту же группу на ту же должность?
показати весь коментар
14.08.2019 05:53 Відповісти
Какую такую "всю оставшуюся жизнь"? - Кащей Маклауд бессмертен.
показати весь коментар
14.08.2019 08:18 Відповісти
Безсмертний не закінчив Трускавецьку школу політичного діяча та не отримав відповідного атестату. Який же він після цього політик?
показати весь коментар
14.08.2019 08:14 Відповісти
бессмертный всегда был не пришей ман де рукав
показати весь коментар
14.08.2019 08:44 Відповісти
Какой же нудный Долго терпеть не возможно
показати весь коментар
14.08.2019 09:00 Відповісти
https://twitter.com/LanaodUA1

https://twitter.com/LanaodUA1


https://twitter.com/LanaodUA1
https://twitter.com/LanaodUA1

Lana.od.UA

@LanaodUA1

·https://twitter.com/LanaodUA1/status/1161330565876002816 12 ч
Как Вам новость- крестный отец олигархии Кучма будет формировать эффективную команду по переговорному процессу Минск2? Я думаю с его подачи Зе выкинул Бессмертного!
показати весь коментар
14.08.2019 09:06 Відповісти
Сторінка 2 з 2