6103 відвідувача онлайн
2 744 20

Два суди в Україні залишаються без суддів, - ВККС

Два суди в Україні залишаються без суддів, - ВККС

В Авдіївському міському та Станично-Луганському районних судах у суддів немає повноважень, найближчим часом ситуація не зміниться

У двох судах України не може здійснюватися правосуддя, заявила пресслужба ВККС, передає Цензор.НЕТ.

"Йдеться про Авдіївський міський суд Донецької області, де судді без повноважень, та Станично-Луганський районний суд Луганської області. Ситуація в зазначених судах, на жаль, певний час залишатиметься невирішеною", - розповіли в пресслужбі.

У заяві зазначено, що до Вищої ради правосуддя вже направлено 467 рекомендацій про призначення кандидатів суддями. Після того, як ВРП схвалить ці призначення, а президент видасть відповідні укази, ситуація з доступом до правосуддя в судах першої інстанції "суттєво покращиться", вважають у ВККС.

Для підготовки нового судді потрібно два роки, від оголошення набору до указу президента, тому перезавантаження суддівського корпусу не може бути швидким, зазначає пресслужба.

Топ коментарі
+5
Чем иметь таких судей,которые выпускают ефремовых,штеп или ту харьковскую паскуду,а скоро выпустят и вышинского,лучше пусть их не будет вообще.
показати весь коментар
14.08.2019 09:46 Відповісти
+4
Мабуть не у всіх вистачає коштів, аби купити мантію.
показати весь коментар
14.08.2019 08:54 Відповісти
+3
всі судді погані.
софістікати і маніпулятори.
повиганяти їх !
показати весь коментар
14.08.2019 09:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Мабуть не у всіх вистачає коштів, аби купити мантію.
показати весь коментар
14.08.2019 08:54 Відповісти
5 рішучих років для заміни суддів мало, 50 - в самий раз))
показати весь коментар
14.08.2019 09:02 Відповісти
И эти два суда оказались самые справедливые!
показати весь коментар
14.08.2019 09:04 Відповісти
Скоріше самі безперспективні, нема сенсу платити скажені гроші за мантію, якщо їх відбити важко.
показати весь коментар
14.08.2019 09:10 Відповісти
всі судді погані.
софістікати і маніпулятори.
повиганяти їх !
показати весь коментар
14.08.2019 09:06 Відповісти
а як же судова рехворма від Поросьонко? Вам було доречно доводити її успіхи.
показати весь коментар
14.08.2019 09:12 Відповісти
їх переформатували. і все.
показати весь коментар
14.08.2019 09:14 Відповісти
Гірше, їх ще й вивели з під зовнішнього контролю. Тепер це окрема каста, яка варится у власному котлі.
показати весь коментар
14.08.2019 09:17 Відповісти
нет не все , заместо убрать из судов коррупцию ,вы коррупционерам дали заоблачные зарплаты,это реформа а ля соевые ?
показати весь коментар
14.08.2019 09:35 Відповісти
Не вместо, а для. Коррупция убирается сразу с 2х сторон - высокими доходами и неизбежностью наказания. Проблема в том, что у нас ограничились только первым, а так это не работает.
показати весь коментар
14.08.2019 09:58 Відповісти
що ти маєш на увазі під захмарною зарплатою?
показати весь коментар
14.08.2019 12:28 Відповісти
Ксения, уж извините, но Вы беседуете с тем, что распространяет зераду, которому хоть кол на голове теши, что этап реформирования низовых звеньев суда планировался на 2020 год, но он будет всё равно отмывать Портнова заявлениями, что Порошенко реформировал суд...
показати весь коментар
14.08.2019 10:10 Відповісти
Чем иметь таких судей,которые выпускают ефремовых,штеп или ту харьковскую паскуду,а скоро выпустят и вышинского,лучше пусть их не будет вообще.
показати весь коментар
14.08.2019 09:46 Відповісти
В Украине нет судов и судьей. В Украине бандиты захватили суды и поодевали мантии. Лучше вообще без судей чем с такими судами
показати весь коментар
14.08.2019 10:05 Відповісти
А кто будет слабых защищать и каким образом?
показати весь коментар
14.08.2019 10:13 Відповісти
А кто слабых защищает в етих судах?
показати весь коментар
14.08.2019 10:28 Відповісти
Т.е. тюрьмы в Украине пустые стоят?
показати весь коментар
14.08.2019 10:49 Відповісти
Не. Забитые беззащитными, теми у кого нет денег и связей и кто не может за себя постоять. Или ты назовешь хоть одного сепара или мусора или депутата которого посадили за убийство? Кстати как там Диминский который убил женщину и потом продал Мертвечуку свой телеканал чтобы откупиться? Логику и связь Луценка с Мертвечуком улавливаешь?
показати весь коментар
14.08.2019 11:20 Відповісти
Сколько в тюрьмах невиновных сидит, 85 или 95 процентов?
показати весь коментар
14.08.2019 11:24 Відповісти
Хорошо, если б их вообще не было