10084 відвідувача онлайн
4 072 33

Кабмін підняв зарплату тренерам ДЮСШ на 20-70%, - Жданов

Кабмін підняв зарплату тренерам ДЮСШ на 20-70%, - Жданов

14 серпня на засіданні Кабміну прийнято постанову "Про деякі питання оплати праці працівників дитячо-юнацьких спортивних шкіл", яке передбачає зростання заробітної плати тренерів-викладачів ДЮСШ до 70%.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

"Заробітна плата тренерів-викладачів ДЮСШ збільшиться від 20 до 70% завдяки додатковому коефіцієнту від 1,7 до 1,2 до посадового окладу. Ми змогли якщо не прибрати, то зменшити різницю між зарплатою вчителів фізкультури в школі і зарплатою тренерів дитячо-юнацьких спортивних шкіл", - зазначив міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

Важливо, що підвищення, передбачене нормативним актом, залежатиме не від місця роботи тренерів-викладачів, а підвищуватиметься залежно від наявної категорії, яка встановлюється їм за результатами їхньої роботи безпосередньо зі спортсменами.

Прийняте рішення сприятиме збереженню тренерсько-викладацького складу і залученню на посади тренерів-викладачів молодих фахівців, які внаслідок низької заробітної плати змушені працювати не за отриманими у вишах спеціальностями.

Підвищення зарплат тренерам заплановано з 1 січня 2020 року.

Топ коментарі
+2
"Кабмин поднял зарплату тренерам ДЮСШ на 20-70%" - https://www.kmu.gov.ua/ua/news/igor-zhdanov-zarobitna-platnya-treneriv-vikladachiv-dyussh-zbilshitsya-vid-20-do-70 Правительственный портал .

Кабмин поднял зарплату тренерам ДЮСШ на 20-70%, - Жданов - Цензор.НЕТ 474
показати весь коментар
14.08.2019 22:30 Відповісти
+2
Ани их сделали вместе)))
показати весь коментар
14.08.2019 22:32 Відповісти
+1
Кабмин Порошенко, возглавляемый его подельником Гройсманом поднял зарплаты тренерам ДЮСШ с 4 до 6 тысяч (на 20-50%)
показати весь коментар
14.08.2019 22:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Приветствую, здоровые дети наше будущее
показати весь коментар
14.08.2019 22:29 Відповісти
показати весь коментар
14.08.2019 22:33 Відповісти
это вместо 4000 зелени
показати весь коментар
14.08.2019 22:46 Відповісти
Шут гороховий. Блазень.
показати весь коментар
14.08.2019 23:10 Відповісти
Тоесть была минималка а теперь почти две!!! Сильно!
показати весь коментар
14.08.2019 22:33 Відповісти
Хацкевич голодным не останется...
показати весь коментар
14.08.2019 22:37 Відповісти
єщьо нємножко потєрпєть і будіт чєтирі тищі еуро
показати весь коментар
14.08.2019 22:38 Відповісти
https://censor.net/user/25158 - "Зуб даю", патерпі
Кабмин поднял зарплату тренерам ДЮСШ на 20-70%, - Жданов - Цензор.НЕТ 1424
показати весь коментар
14.08.2019 22:48 Відповісти
До этой коррумпированной рожи ещё не добрались? Там найдётся шо аудировать, а потом расследовать и предъявлять.
Но не так важна сейчас эта воровская рожа, есть рожи и поважней. Они и стоят в очереди первыми. Но до этого паразита тоже нужно потом добраться.
показати весь коментар
14.08.2019 22:38 Відповісти
стесняюсь спросить, а деньги для повышения откуда в бюджете появятся ?
показати весь коментар
14.08.2019 22:47 Відповісти
А ты не стесняйся и спроси у жданова с гройсманом.
показати весь коментар
14.08.2019 22:52 Відповісти
https://censor.net/user/82781 - "стесняюсь спросить, а деньги для повышения откуда в бюджете появятся ?". Ты не стесняйся спрашивать..., все ответы на виду
"У чиновников-коррупционеров заберут все имущество: Команда Зеленского подготовила важное решение. Среди них - внедрение гражданской конфискации."

https://today.ua/ru/u-chinovnikov-korruptsionerov-zaberut-vse-imushhestvo-komanda-zelenskogo-podgotovila-vazhnoe-reshenie/
показати весь коментар
14.08.2019 22:54 Відповісти
так если всё у всех отобрать и разделить, то хватит на 5 месяцев.

А потом что ?
показати весь коментар
14.08.2019 22:55 Відповісти
А потом полная срака или жопа Это как угодно
показати весь коментар
14.08.2019 23:01 Відповісти
Они 27 лет грабили Украину,у них отнять и поделить хватит лет на 10-15.
показати весь коментар
14.08.2019 23:26 Відповісти
ті себе представляешь, что один миллиард стен кондитерских фабрик не хватит на 15 лет віплат по 15 млрд гривень в месяц пенсионерам ?
показати весь коментар
14.08.2019 23:35 Відповісти
Отнять и поделить. Вже проходили.
показати весь коментар
14.08.2019 23:12 Відповісти
И, шо ты бедолаха проходил? Чи тебе олигархов с депутатами жалко?
показати весь коментар
14.08.2019 23:27 Відповісти
Історія вчить що нічому не вчить.
показати весь коментар
14.08.2019 23:32 Відповісти
Мой прадед проходил то, что если к власти приходят такие, как ты, то скоро у детей будут отбирать еду.

Ради будущего всенародного счастья
показати весь коментар
14.08.2019 23:37 Відповісти
Шановні ? Не поспішайте ..Будуть методичні рекомендації тоді буде *ура * !
показати весь коментар
14.08.2019 22:45 Відповісти
Хоть шо-то.
показати весь коментар
14.08.2019 22:47 Відповісти
https://censor.net/user/420539 - "Хоть шо-то." -
Лизнул ?
показати весь коментар
14.08.2019 22:50 Відповісти
Ты *******?
показати весь коментар
14.08.2019 23:23 Відповісти
не бзди.

Никто не претендует на твою сексуальную нишу
показати весь коментар
14.08.2019 23:38 Відповісти
на 20-70 - это так расплывчато...
показати весь коментар
14.08.2019 22:53 Відповісти
Нужно на 700%,здоровых детей очень мало у вас в стране,а это рыло свинное должно за похлебку працювати.
показати весь коментар
14.08.2019 22:55 Відповісти
...нах этим дармоедам зарплату повышать -они с родителей неплохо получают........
показати весь коментар
14.08.2019 23:03 Відповісти
В стране нужно мозги тренировать, а не бычков - оплодотворителей. Последних у нас и так до х...я.
показати весь коментар
14.08.2019 23:07 Відповісти
Мозги тікають за кордон. Залишаються оплодотворітєлі.
показати весь коментар
14.08.2019 23:15 Відповісти
Да этого мудня "ж" давно надо с ноги и под сраку и в клетку! Да поставьте же человека который понимает, что такое СПОРТ.
показати весь коментар
15.08.2019 10:17 Відповісти