Заступник голови Нацполіції Бушуєв пішов у відставку

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.
Бушуєв розповів, що 20 років прослужив у міліції і чотири роки в Нацполіції.
Він зазначив, що робота в правоохоронних органах зайняла в його житті велику частину, однак цей етап закінчився.
Бушуєв повідомив, що вірить у філософію, яку заклала Хатія Деканоїдзе в побудову нової поліції. "Дякую всім, із ким мав честь служити. Поліція - це сервісна служба для суспільства, і ніяк інакше. Бажаю команді Національної поліції України виправдати очікування суспільства", - написав Бушуєв.
но если бы у меня было право голосовать в Украине?
я бы за петю голоснул и не потому, шо он лучший - просто все другие хуже.
ты выбрал наихудшего - стонать поздно....