11543 відвідувача онлайн
10 000 90

МОЗ ніколи не видавало ліцензії для "золотих пірамідок", - Супрун

МОЗ ніколи не видавало ліцензії для "золотих пірамідок", - Супрун

Міністерство охорони здоров'я України ніколи не видавало ліцензії для "золотих пірамідок".

Як передає Цензор.НЕТ, про це у фейсбуці написала в.о. голови МОЗ Уляна Супрун

"Ці пірамідки були внесені до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення і дозволені для застосування на території України наказом Державної служби лікарських засобів та виробів медичного призначення від 31.03.2006 № 132 (строк дії свідоцтва про державну реєстрацію до 31.03.2011) за підписом першого заступника голови Державної служби І. Демченко", - написала Супрун.

За її словами, Держлікслужба залучала експертні установи для проведення необхідних експертиз та випробувань медичних виробів і видавала заявникові відповідні направлення. Вибір експертних установ здійснював заявник з урахуванням профілю експертної установи та згідно з переліком, який формувався та затверджувався Держлікслужбою, розповіла Супрун.

Топ коментарі
+17
В нас люди вірили Кашпіровському і Доктору Пі.Пам'ятаю,як Доктор Пі гіпнотизував собаку і обігрував пк у шахи.Тай зараз дивляться битву екстрасенсів і вірять.
показати весь коментар
17.08.2019 01:46 Відповісти
+16
А ше гордона дивляться, який на цих пірамідках піднявся
показати весь коментар
17.08.2019 02:33 Відповісти
+15
Вы - только боярышник.
показати весь коментар
17.08.2019 06:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Это ещё шо за прикол??? Золотые пирамидки.(с) Так, короче... с меня хватит, на сегодня. Какой-то денек странный. Суд с прибамбахом, теперь пирамидки... Всем- спокойной ночи.
показати весь коментар
17.08.2019 01:21 Відповісти
гумові позолочені?
показати весь коментар
17.08.2019 09:09 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=Ptk7eNhF2uk
показати весь коментар
17.08.2019 03:18 Відповісти
дякую .
показати весь коментар
17.08.2019 03:30 Відповісти
Это не прикол.
Это - очередная попытка лечиться "народными средствами", причем, чем средство дебильнее, тем больше охотников им воспользоваться.
Как и пропаганда, так и "народные" средства: чем проще, тем популярнее (и денежнее производителям). Лохторату нужны простые решения сложных проблем!
показати весь коментар
17.08.2019 07:36 Відповісти
що в черговий раз вибрати чергових "слуг"
показати весь коментар
17.08.2019 09:10 Відповісти
показати весь коментар
17.08.2019 12:51 Відповісти
Золотые пирамидки - это не мы, мы - только подорожник
И.о. Супрун
показати весь коментар
17.08.2019 01:25 Відповісти
Вы - только боярышник.
показати весь коментар
17.08.2019 06:18 Відповісти
Зелёный!не неси бред
Супрун всегда говорит четко и по делу
За это кловун её и уберет
показати весь коментар
17.08.2019 07:24 Відповісти
татаромордовская чума,сгинь уже с ЦН
показати весь коментар
17.08.2019 07:37 Відповісти
Оно не сгинет. Уже писалось,шо под этим ником работает несколько паршивцев,включая шимпанзе.
показати весь коментар
17.08.2019 10:03 Відповісти
Отлично, Супрун. А нельзя было написать месяц назад, когда Смешко от Димы-Пирамидки в Раду шел? А когда Порошенко посадят, Супрун тоже что то против него напишет?
показати весь коментар
17.08.2019 01:27 Відповісти
напише-напише , і не сумнівайтеся.
показати весь коментар
17.08.2019 03:31 Відповісти
Звичайно напише..

своїй статті Дубінський https://www.dubinsky.pro/vorovka-s-amerikanskim-pasportom-2 повідомляє , як під прикриттям виплат на проведення підготовки та підвищення кваліфікації медперсоналу була створена схема на 20 млн гривень, які розкрали чоловік Супрун Марко через ГО "ЗАХИСТ патріотів", яку він очолює з липня 2016 року.


Спочатку гроші з МОЗ виділялися на Тернопільський державний медичний університет ім. Горбачевського, ну а після - виводилися через Гошко Супрун.
https://p-p.com.ua/news/zlodiika-z-amerykanskym-pasportom-gurnalist-pokazav-yak-ulyana-suprun-rozkradae-byudgetni-koshty-pid-vyglyadom-reform/
показати весь коментар
17.08.2019 09:41 Відповісти
Я просто залишу це тут...

МОЗ ніколи не видавало ліцензії для "золотих пірамідок", - Супрун - Цензор.НЕТ 196
показати весь коментар
17.08.2019 10:21 Відповісти
Ярчайшие представители пернатого воробьиного племени, только удивляюсь что зепрездобола нет в этой компании.
показати весь коментар
17.08.2019 10:30 Відповісти
а у етава пасірідінє на майкє астральная праекция прєЗЄклоуна?
показати весь коментар
17.08.2019 10:42 Відповісти
Таки узнал?
показати весь коментар
17.08.2019 18:54 Відповісти
Дубинский єто такая же мразь как и ті **********
показати весь коментар
17.08.2019 10:41 Відповісти
Не дождешься посадки,быдломасса лахтинская!
показати весь коментар
17.08.2019 07:38 Відповісти
Многа ви панємаєтє соєвиє..маратьори..Для чого ліцензія на лайно яке зе бізяни жруть і вимагають добавки???
показати весь коментар
17.08.2019 01:30 Відповісти
Багато хто в це вірить,так само як і у відмовляння,екстрасенсів,магію і тд.Люди,звертайтеся до лікарів,а не до різних шахраїв.
показати весь коментар
17.08.2019 01:38 Відповісти
Верят люди в состоянии отчаяния, неизлечимо больные, которым официальная медицина помочь не может
показати весь коментар
17.08.2019 01:41 Відповісти
https://censor.net/user/454383 Так вони спочатку звертаються до шахраїв і запускають хвороби.А ще своїх дітей,якщо ті хворі ведуть до цих шахраїв.
показати весь коментар
17.08.2019 01:43 Відповісти
Необязательно
показати весь коментар
17.08.2019 01:51 Відповісти
https://censor.net/user/454383 В більшості випадків саме так.Потім вже пізно лікуватися.
показати весь коментар
17.08.2019 01:52 Відповісти
Эти пирамидки столько стоят... что на лекарства уже денег не остается
показати весь коментар
17.08.2019 07:43 Відповісти
Может, болела просто
показати весь коментар
17.08.2019 01:42 Відповісти
https://censor.net/user/365440 В спам,тварино.
показати весь коментар
17.08.2019 01:47 Відповісти
В нас люди вірили Кашпіровському і Доктору Пі.Пам'ятаю,як Доктор Пі гіпнотизував собаку і обігрував пк у шахи.Тай зараз дивляться битву екстрасенсів і вірять.
показати весь коментар
17.08.2019 01:46 Відповісти
А ше гордона дивляться, який на цих пірамідках піднявся
показати весь коментар
17.08.2019 02:33 Відповісти
"Выбор экспертных учреждений осуществлял заявитель с учетом профиля экспертного учреждения"

Вероятно этими учреждениями были психбольницы.

показати весь коментар
17.08.2019 01:58 Відповісти
А з цією заявою якийсь лисий Гондон би посперичався.
показати весь коментар
17.08.2019 02:34 Відповісти
Видимо Балашов снимает новую серию про Гордона и обратился с запросом к Супрун. А вообще ситуация странная. Интересно было-бы посмотреть саму заявку: от каких болезней официально якобы лечат пирамидки (кроме психотерапевтического воздействия). Потому что в случае онкологии например, когда пациент решает лечиться только пирамидкой, а все остальное откладывает, они равносильны орудиям убийства.
показати весь коментар
17.08.2019 02:41 Відповісти
Ну сколько можно фамилию Балашова упоминать. Да Балашов никто. Пытается позаимствовать клоунскую популярность Жириновского. Не получится. У нас не московия.
показати весь коментар
17.08.2019 07:00 Відповісти
Чтобы говорить что он никто нужно самому быть кем-то. 174 к. подписоты на ютубе и единственная партия в Украине с четкой идеологией. Это все-таки что-то.
показати весь коментар
17.08.2019 08:00 Відповісти
Пардон, а яка там ідеологія крім 5 і 10%? Ідеологія - це націоналізм, комунізм, соціалізм, право-центризм і тд... Єдина ідеологічна партія зараз - Свобода хіба, і то з натяжкою...
показати весь коментар
17.08.2019 10:19 Відповісти
Менархизм
показати весь коментар
17.08.2019 11:51 Відповісти
Пірамідки - це типове плацебо, і напевно в деяких випадках є оздоровчий ефект.
показати весь коментар
17.08.2019 08:22 Відповісти
Особенно має "оздоровчий ефект" их цена. 2000 грн в 2007 году. И пенсионеры покупали ... вместо лекарств. А сейчас продают по 500 грн на olx. Зачем продавать, если это такое чудо от всех болезней ? И почему они тогда больше не популярны ?
показати весь коментар
17.08.2019 08:39 Відповісти
гордон обманывал людей?... Завербовали! Но как он мог! Ох, он такой доверчивый!
показати весь коментар
17.08.2019 05:54 Відповісти
Его пытали!!! Есть только один выход. Гордону надо сдаться.
показати весь коментар
17.08.2019 06:28 Відповісти
Смешко на выборах-очередная золотая пирамидка для гордона. Ведь не даром все уши прожужжал смешком.А помогло тому как пирамидка гордона.
показати весь коментар
17.08.2019 09:27 Відповісти
его пытали пирамидкой ю-шинсе: то его в нее помещали, то наоборот
показати весь коментар
17.08.2019 10:00 Відповісти
для дома,для семьи...
показати весь коментар
17.08.2019 10:55 Відповісти
"Эти пирамидки были внесены в Государственный реестр медицинской техники и изделий медицинского назначения и разрешены для применения на территории Украины...". То есть были разрешены... Поэтому пусть не болтает что попало.
показати весь коментар
17.08.2019 06:56 Відповісти
Щоб виріб внесли до цього реєстру, треба пройти кілька випробувань. Всі випробування полягають у тому, чи не несе шкоди заявлений виріб. Чи не токсичні матеріали? Чи достатній захист від електричного струму (якщо виріб має електричне живлення)? Чи достатня механічна міцність для заявленного використання? Та т.і.
Про лікувальний ефект тут не йдеться взагалі.
Для визначення лікувального ефекту треба проходити клінічні випробування.
p.s. Це я кажу з власного досвіду - на початку 2000-х проходили цю процедуру з одним медичним приладом.
показати весь коментар
17.08.2019 10:30 Відповісти
Ну сколько можно о пирамидках. В то время когда Гордон говорил о пирамидках, в это время абсолютные мерзавцы обворовывали народ миллиардами. Теперь те кто обворовывал народ миллиардами, заказывают статьи о пирамидках и Гордоне. А идиоты ведутся и развели здесь идиотские разговоры. Мерзко. И ставленники воровавших миллиардами, пролезли в парламент. Я имею в виду все партии парламента кроме Голоса.
показати весь коментар
17.08.2019 07:09 Відповісти
Це ВОНИ тоді "заказывали статьи о пирамидках и Гордоне". Дуже вигідно ЇМ було людям очі повивертати...та й ЙОМУ також.
показати весь коментар
17.08.2019 10:48 Відповісти
пирамидки отвлекают внимание лохтората от холодильника
показати весь коментар
17.08.2019 10:56 Відповісти
Ешкин кот.
Прививки от полиомиелита делать "вредно", от них "можно заболеть".
Зато рак хренотелью всякой лечить можно, до самой терминальной стадии "помогает"!
Галоперидолу им!
показати весь коментар
17.08.2019 07:32 Відповісти
да ладно, это называется "естественный отбор". Тупые должны вымирать.
показати весь коментар
17.08.2019 20:12 Відповісти
Вже років з десять не чув за гордоновські "золоті пірамідки Ю Шинсе".) Але судячи із статті, лохи ще є на це диво дивне.
Минздрав никогда не выдавал лицензии для "золотых пирамидок", - Супрун - Цензор.НЕТ 366
показати весь коментар
17.08.2019 07:54 Відповісти
Госрегистрация в 2011 году закончилась и пирамидки потеряли волшебную силу.
показати весь коментар
17.08.2019 08:04 Відповісти
О гордоновских золотых пирамидках не слышно более 15 лет. А в это время во все 15 лет и до сих пор лохи голосуют за ставленников людей обвороваших народ на миллиарды и продолжающих обворовывать. И радуются: "у нас демократия". А журналюги, проплачиваемые ворюгами, лохам: "фас на Гордона, у него же пирамидки".
показати весь коментар
17.08.2019 08:07 Відповісти
Так Гордон и попытался провести во власть новых-старых барыг, которые хотят продолжать воровать миллиарды, вот ему и вспомнили "пирамидки". Даже Зеленский понимал это и не рекламировал такое. Потому что нажива на раковых больных это сразу крест на серьезной карьере журналиста либо политика. И карма догонит и через 10 и через 20 лет.
показати весь коментар
17.08.2019 08:19 Відповісти
https://twitter.com/natohawks Львовский метрополитен‏ @natohawks https://twitter.com/natohawks/status/1162402189626753024 13 ч.13 часов назад

Бггггг. Уляна Супрун кошмарит афериста Гордона

Минздрав никогда не выдавал лицензии для "золотых пирамидок", - Супрун - Цензор.НЕТ 4881
показати весь коментар
17.08.2019 08:43 Відповісти
Зато Уляна может похвастаться что смогла завалить конкурсы на поступления в медицинские вузы,у нас на педиатров в первый раз недобор,в рейтинг среди абитуриентов с 3 места рухнул на 7-е и это данные до окончательной регистрации документов.
показати весь коментар
17.08.2019 09:07 Відповісти
не лише Супрун винна..

у нас,у Львові,наприклад в Медуніверситеті настільки вкорінене хабарництво,що вчитись їдуть масово у Польщу...
показати весь коментар
17.08.2019 09:48 Відповісти
у Польщі зараз освіта і якісніша і дешевша.

КІЛЬУСТЬ ВИШІВ В УКРАЇНІ ВЖЕ ТРЕБА ЗМЕНШУВАТИ У ТРИ РАЗИ..ПРОВІВШИ МІЖНАРОДНУ АТЕСТАЦІЮ РІВНЯ ОСВІТИ.
показати весь коментар
17.08.2019 09:51 Відповісти
Почему такую мед реформу супрунша не проводит в Штатах? А там её(реформу) назвали ГЕНОЦИДОМ! А что, в Украину она послана, что бы гадить и уничтожать население Украины?!Источник: https://censor.net/n3143349
показати весь коментар
17.08.2019 14:15 Відповісти
гарні пірамідки, надо брать
показати весь коментар
17.08.2019 09:13 Відповісти
палимся: "треба брати"
показати весь коментар
17.08.2019 09:56 Відповісти
Гордон мошенник в масштабах страны. С использованием средств массовой информации в виде газеты "Бульвар".
показати весь коментар
17.08.2019 09:47 Відповісти
а аблисєніє гардона нє в рєзультатє самалєчєнія залатим даждьом...?
показати весь коментар
17.08.2019 09:57 Відповісти
Надеюсь, Гордон хоть не продавал их для лечения облысения? Хотя, сняли бы в очередной серии "Слуги народа", что пирамидки лечат облысение - и 73% купили бы.
показати весь коментар
17.08.2019 10:16 Відповісти
Пірамідки ??? Та це Горндонище на повну обдурювало,травило і вбивало українців так,що пірамідки-невинна забава.Чого лиш варта торгівля дієтичним препаратом "Шілентін" ,що видавався,як ефективний засіб проти раку !!!
А його банда ворожок ?
· Ясновидящая госпожа Наина - она же Надежда Антимонова, родная сестра первой жены Гордона Елены Сербиной. Работала в Украине и США.·
Гадалка Алла - дочь Надежды Антимоновой· Ясновидец Анатолий - гражданский муж Надежды Антимоновой. Ранее работал «на посылках» у Гордона.
· Целитель дедушка Виктор - Виктор Томашевский, первый тесть Дмитрия Гордона·
Гадалка Аза - Алена Томашевская, жена сына Виктора Томашевского·
Гадалка Ляля, гадалка Злата - Лариса Малиновская, племянница мужа Марии Стефании (Станислава Реута)·
Знахарь Ярослав - Руслан Малиновский, муж Ларисы Малиновской·
Гадалка Вера - Людмила Розтоцкая, сестра Руслана Малиновского·
Контактёр с космосом Петр - Петр Розтоцкий, первый муж Людмилы Розтоцкой. Его мама была «целительницей бабушкой Лидой». По неофициальной информации, закончил свою карьеру в психиатрической больнице и был заменен «клоном». Новый контактер Петр - бывший садовник Гордона, в 90-х работал ассистентом у Марии Стефании.·
Целитель Ильхам - сослуживец Гордона из Азербайджана, после армии был членом ОПГ, бежал в Украину·
Гадалка Веста - Алена Лысенко, первая жена директора ЦНМ «Доля» Вячеслава Лысенко.

http://dosye.com.ua/articles/2017-12-14/dmitrii-gordon-prodjuser-fabriki-sharlatanov-chastq-2/177979/
показати весь коментар
17.08.2019 10:27 Відповісти
Исключая конкретнь!й повод статии,

то грамотнь!м людям ДАВНО известно Лечебное свойства энергетического воздействия пирамидь! ОПРЕДЕЛЕННОГО размера.
В кратце -- концентрирование космических энергий, например как лупа...

ЧИТАЙТЕ изследования, сделайте сами!
показати весь коментар
17.08.2019 10:50 Відповісти
Я извиняюсь, а какой у Вас средний балл аттестата? ))
показати весь коментар
17.08.2019 11:25 Відповісти
Рашисткий язь!к у меня плохой, что Вь! имеете в виду вашим вопросом?
показати весь коментар
17.08.2019 12:24 Відповісти
Это книга, например, доступнь!м образом все изясняет о пирамиде как практически, так и теоритически

https://www.book.store.bg/p38836/tajnstvenata-sila-na-piramidite-bogomil-gerasimov.html
показати весь коментар
17.08.2019 12:30 Відповісти
Извините, псевдо- научной литературой не увлекаюсь...)))
показати весь коментар
17.08.2019 15:56 Відповісти
Ясно, вь! далеко даже от научно-популярной литературе, которая даже в СССР имела стойность непреходная, тогда о свойства пирамидь! писали и знали больше в 80-ть!х, но видно это знание, которь!е полезно людям, властям теперешние и в РФ и в Украине, не вь!годно, потому что людям не надо иметь знание, которь!е безплатно для их здоровья. Вот и внушают, что это знание доказонное практикой еще тогда, оно псевдо!

Ненапразно сказано, что это хилядолетие фармацевтичная мафия будеть процветать.
показати весь коментар
17.08.2019 17:36 Відповісти
Да? Тогда приведите пожалуйста статистические данные сколько человек излечилось посредством пирамиды.
показати весь коментар
17.08.2019 17:52 Відповісти
Какая статистика, держава этим не занимаетса, каждь!й сам решает за себя и пользуется, это все таки эзотерический способ, но книги и данни есть, почитайте!
показати весь коментар
17.08.2019 19:03 Відповісти
Ну так Вы же сами написали, что "это знание, доказаное практикой")))
показати весь коментар
17.08.2019 19:42 Відповісти
Именно, данни есть,кто захочеть,есть литература, прочитает, сколько много случаи описали сами люди.

Например лечение от рака, но тогда надо пожить, спать в пирамиде, примерно в комнате сделана со стороной основь! Пирамидь! Около 3 метра, есть и другие правила для изготовления и т.д., самое важное размер, материал и ориентировка.
показати весь коментар
17.08.2019 20:21 Відповісти
Ну да, ну да))) Данные есть, а доказательств подтверждений их правдивости нет...
показати весь коментар
17.08.2019 20:43 Відповісти
Вы издеваетесь?
показати весь коментар
17.08.2019 16:49 Відповісти
Не псевдо, а научно-популярная.
показати весь коментар
17.08.2019 17:26 Відповісти
МОЗ ніколи не видавало ліцензії для "золотих пірамідок", - Супрун - Цензор.НЕТ 5306
показати весь коментар
17.08.2019 11:51 Відповісти
Зелебильі верят гордону и кашпировскому...еще калумайскому и мандезека.
показати весь коментар
17.08.2019 15:56 Відповісти