Між Парковим мостом і мостом Патона в Києві побудують веломагістраль, - КМДА

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба Київської міської держадміністрації з посиланням на КК "Київавтодор".
Веломагістраль побудують між Поштовою площею і мостом Патона вздовж зеленої зони на місці демонтованої трамвайної колії.
"Крім самої велодоріжки, яку виконають із асфальтобетону, там з’являться велопарковки, навігація, LED-освітлення. Пропонується, що світлодіодні покажчики напрямку руху будуть виконані за технологією LED-каміння. Це буде один із наймасштабнішних проєктів створення велоінфраструктури в столиці", - розповів генеральний директор КК "Київавтодор" Олександр Густєлєв.
Уздовж веломаршруту буде встановлено майданчики для відпочинку із затінком, облаштують пішохідну прогулянкову зону, яка буде відокремлена від велочастини. Тротуар буде виконано з ФЕМ-мощення. Якщо транспорт пошкодиться - велосипедист зможе його самостійно полагодити, адже на велодоріжці буде влаштовано укомплектовану "вуличну майстерню" (станцію ремонту).
Роботи з проєктування виконуватиме ТОВ "Інститут проектування інфраструктури транспорту" (м. Харків). Компанія стала переможцем тендера в системі ProZorro. Робочий проєкт у повному обсязі має бути виконаний проєктантом у квітні 2020 року.