10440 відвідувачів онлайн

У справі Гримчака відкрилися нові обставини, буде дуже цікаво, - адвокатка Матяш

У справі Гримчака відкрилися нові обставини, буде дуже цікаво, - адвокатка Матяш

Адвокатка заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака Тетяна Матяш заявила, що під час розгляду апеляційних скарг на рішення Деснянського райсуду Чернігова сторона захисту в суді відкриє деякі нові обставини.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

"Ще не подані апеляції. Я думаю, що вам (журналістам. - Ред.) буде дуже цікаво в апеляційному суді, - будуть відкриті деякі нові обставини стороною захисту. Коли буде (апеляційний розгляд. - Ред.), ми всім повідомимо в обов'язковому порядку", - сказала Матяш.

Нагадаємо, заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і вимушено переміщених осіб Юрія Гримчака і його помічника затримали за вимагання $1,1 млн хабаря за "сприяння у вирішенні питань".

Генпрокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у фейсбуці повідомив, що Гримчак і його помічники "вимагали гроші за вплив на рішення судів і чиновників Мінкультури для ухвалення замовних рішень".

16 серпня ГПУ направила до Деснянського райсуду Чернігова клопотання про обрання заступникові міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрію Гримчаку і його "помічникові" Ігорю Овдієнку заходів у вигляді арешту з можливістю внесення застави - обом у розмірі $510 тис.

Зрештою Гримчака відправили під арешт із правом вийти під заставу в 6 млн грн. Однак виявилося, що суд заарештував не того Гримчака, допустивши 5 помилок в ухвалі про взяття під варту Гримчака. Наступного дня, 17 серпня, суд виправив помилки в постанові і тут же, за словами адвоката, допустив інші. Гримчака відправили в СІЗО.

Топ коментарі
+32
Грымчак беременный???
показати весь коментар
19.08.2019 13:42 Відповісти
+27
Это были не календарики? Это были игральные карты?
показати весь коментар
19.08.2019 13:42 Відповісти
+15
может меня даже наградят посмертно
У справі Гримчака відкрилися нові обставини, буде дуже цікаво, - адвокатка Матяш - Цензор.НЕТ 8733
показати весь коментар
19.08.2019 13:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Это были не календарики? Это были игральные карты?
показати весь коментар
19.08.2019 13:42 Відповісти
Эротические игральные карты с депутатами Зе.
показати весь коментар
19.08.2019 13:54 Відповісти
не шалавами из пэса
показати весь коментар
19.08.2019 14:09 Відповісти
Точно - не ими.
показати весь коментар
19.08.2019 14:09 Відповісти
- Брунс вытянул толстые наливные губы трубочкой и голосом шаловливого карапуза протянул: - Му-у-усик! Мусик!!! Готов гусик?!
- Андрей Михайлович! -- закричал женский голос из комнаты. -- Не морочь мне голову!
-- Мусик! Ты не жалеешь своего маленького мужика!
-- Пошел вон, обжора! -- ответили из комнаты.(с)
показати весь коментар
19.08.2019 14:29 Відповісти
З партією контрабандних календариків в супермаркеті?
показати весь коментар
19.08.2019 15:31 Відповісти
ДА НЕТ ВЗЯТКУ ПРОСТО ПОЛОЖИЛИ НА СТОЛЬ В СУМКЕ... ХОТЯ 500 ТЫСЯЧ В 100 КУПЮРАХ ЭТО 5 КГ..МОГЛИ И ПАКЕТ ЗАБАЦАТЬ ТОЛЬКО ВОТ ЗАЯВУ НА ГРЫМЧАКУ НАПИСАЛА пипиппи которая сама в дерьме но куда то там по должности продвинулась мгновенно на следующий день после доноса... https://censor.net/news/3143186/ekskandidat_na_doljnost_v_nabu_svyatnenko_nazvan_poterpevshim_po_delu_grimchaka
показати весь коментар
19.08.2019 16:46 Відповісти
Грымчак беременный???
показати весь коментар
19.08.2019 13:42 Відповісти
ждьот слоніка - хоботок уже показался
показати весь коментар
19.08.2019 13:56 Відповісти
Это не хоботок - это медиатор для извлечения звуков из рояля.
показати весь коментар
19.08.2019 14:01 Відповісти
ТЫ МЕДИАТОРОМ ИГРАЕШЬ НА РОЯЛЕ? У МЕНЯ ДЛЯ ТЕБЯ ПЛОХИЕ НОВОСТИ
показати весь коментар
19.08.2019 14:42 Відповісти
В широком понимании термина "медиатор" можно считать пальцы рук, молоток, детородный орган или на худой конец башку необразованного человека. Можете пофантазировать на эту тему.
показати весь коментар
19.08.2019 15:07 Відповісти
ЭТО ТАК ПО-СЫВОЧОЛОМУ: ПРИДУМЫВАТЬ НЕСУЩЕСТВУЮЩИЕ НЕЛЕПЫЕ ОТМАЗКИ
показати весь коментар
19.08.2019 15:08 Відповісти
Чтобы что-то понять нужно проделать две операции и всё наладится:
1.Выключить капслок.
2.Включить мозг.
показати весь коментар
19.08.2019 15:12 Відповісти
!!!
показати весь коментар
19.08.2019 16:15 Відповісти
+100%.Двойня у него.
показати весь коментар
19.08.2019 21:47 Відповісти
гримчак - пєрєодєтая женщіна
показати весь коментар
19.08.2019 13:43 Відповісти
Плоховыглядящая пьющая женщина лёгкого поведения с синдромом клептоманки?
показати весь коментар
19.08.2019 13:46 Відповісти
Главное - не наркоманка.
показати весь коментар
19.08.2019 14:01 Відповісти
Главное что писает в баночку и любит полиграф полиграфыча с первого анала)
показати весь коментар
19.08.2019 14:35 Відповісти
Почему руцкие переводят всё на анально-ротовые темы интима?
показати весь коментар
19.08.2019 14:56 Відповісти
Анально-ротовые темы интима..... сложно написано

Прямой анал..... - это просто.
показати весь коментар
19.08.2019 18:17 Відповісти
Белочка рассказала секрет тете адвокату.
показати весь коментар
19.08.2019 13:49 Відповісти
У справі Гримчака відкрилися нові обставини, буде дуже цікаво, - адвокатка Матяш - Цензор.НЕТ 1942
показати весь коментар
19.08.2019 13:55 Відповісти
шо ви людей лякайєте???
показати весь коментар
19.08.2019 13:57 Відповісти
Так не я её нанял....
показати весь коментар
19.08.2019 14:01 Відповісти
вот и хорошо...значит серьезная женщина
показати весь коментар
19.08.2019 14:23 Відповісти
Он шел за гандонами, а купил арбуз.
показати весь коментар
19.08.2019 13:51 Відповісти
Три гандона пошли за арбузами, но им впарили календариков на 480 000 бачей.....
Эпично.
показати весь коментар
19.08.2019 13:57 Відповісти
Белочка рассказала секрет тете адвокату. Больше не наливать .
показати весь коментар
19.08.2019 13:51 Відповісти
а зєвиродки чи нюхають разом зі своїм точковим презом, чи просто недоумкуваті від народження, але їм також "аби поржать"...Але це доти, доки холодильник та падіння рівню життя, та можливе (при цьому клоуні та поналазивших при ньому ж українофобів) приєднання до тайожного союзу у вигляді улусу мацьковскої орди, не вправлять мізки...Але боюся, що тоді вже пізно бути "пити боржомі"... І ржатиме, на жаль, як ось уже 300 років, тільки чергове кремлівське х*йло
показати весь коментар
19.08.2019 13:52 Відповісти
іх двойє! Братья-блізнєци
показати весь коментар
19.08.2019 13:53 Відповісти
разлучілі в роддомє - встрєтілісь в дурдомє
показати весь коментар
19.08.2019 13:55 Відповісти
может меня даже наградят посмертно
У справі Гримчака відкрилися нові обставини, буде дуже цікаво, - адвокатка Матяш - Цензор.НЕТ 8733
показати весь коментар
19.08.2019 13:57 Відповісти
Насрати на адвоката, це брехун за гроші. Адвокат повинен працювати В СУДІ, а патякання "на публіку" я особисто сприймаю як мерзотний тиск цієї адвокатши на мою свідомість. ПНХ!
показати весь коментар
19.08.2019 13:57 Відповісти
дело пустышка, ничем не закончится, это понятно. создание информационного шума, понты ваЗЕлиновых для своего лохтората. если бы хотели серьезно сработать и был материал, то нужен был следующий шаг.
показати весь коментар
19.08.2019 14:01 Відповісти
какой? пристрелить или придушить?
показати весь коментар
19.08.2019 14:05 Відповісти
шариков? как вы служили в очистке?
показати весь коментар
19.08.2019 14:24 Відповісти
Вантузом воно СЛУГУВАЛО. Але в зовсім іншій "очистці"
показати весь коментар
19.08.2019 17:17 Відповісти
Глядя на дело Грымчака
Складывается впечатление, что в руководстве страны появились мозги
Критерий отбора жертвы: Донецкий оранжевый. Идеально.
вышивате он чужой
для рыгов он предатель
Там конечно есть еще кандидатуры, но не думаю, что много
и по такому критерию, такой жирный гусь
Задается вопрос
как же воруют, которые под защитой вышиваты?
показати весь коментар
19.08.2019 14:03 Відповісти
вот это то вас и выдает .мотивы выбора жертвы
показати весь коментар
19.08.2019 14:25 Відповісти
Понимаш
самое мерзкое, что я встретил в жизни
Это оранжевые воры
а оранжевые донбасские воры
это мерзость в квадрате
Если Зе их переплюнет
и станет мерзость в кубе
ты прав
если нет, то я за Зе всё равно не голосовал.
показати весь коментар
19.08.2019 15:41 Відповісти
Що, вкрали прапор і зараз доводиться під онучею "виступати"?
показати весь коментар
19.08.2019 17:18 Відповісти
так об этом еще Ильф с Петровым писали,что голубые воришки скрепному народу ближе
показати весь коментар
19.08.2019 18:00 Відповісти
смешно, *****..ь
показати весь коментар
19.08.2019 21:16 Відповісти
В руководстве страны как раз наоборот, исчезли последние мозги. Кучка придурков тупых пытается управлять страной..
показати весь коментар
19.08.2019 14:32 Відповісти
Насчет отбора оно б может так и было, если бы это падло не взялось за решалово и не попалось на миллионном заносе.
показати весь коментар
19.08.2019 15:51 Відповісти
от сватов впєчатлєнія і ожидаємий ефєкт уже нє такой пєрєшлі на план Б рановато
показати весь коментар
19.08.2019 14:07 Відповісти
нужна сокральная жєртва нашлі на скорую руку
показати весь коментар
19.08.2019 14:09 Відповісти
пєрєшлі на план Б рановато
************
У справі Гримчака відкрилися нові обставини, буде дуже цікаво, - адвокатка Матяш - Цензор.НЕТ 9800
показати весь коментар
19.08.2019 14:26 Відповісти
Вони вже давно сидять на плані. Недаром ЗЕ злився, коли мова зайшла про незалежні аналізи на наркоту.
показати весь коментар
19.08.2019 15:49 Відповісти
Главним оправдатєльним свідєтельством на пользу Гримчака виявиться арбуз...Це буде дуже цікаво і поучітєльно...
показати весь коментар
19.08.2019 14:14 Відповісти
Ох ці адвокати! ******* закрутити так, що нічого не зрозуміло.
Як що маячню адвоката перекласти на людську мову, то це звучить приблизно так:
"Шановні журналісти приходьте на засідання. Будемо макати прокурорських у їхнє лайно по самі вуха. Що з цього вийде не знаю, але буде цікаво."
показати весь коментар
19.08.2019 14:16 Відповісти
"Деточкин нарушал закон, но нарушал из благородных намерений. Он продавал машины, но отдавал деньги детям. Он, конечно, виноват, но он... не виноват"
Приблизительно будет как фильме .("БерегисьАвтомобиля")
показати весь коментар
19.08.2019 14:27 Відповісти
Во время президентской кампании, когда Луцк собирался посетить Порошенко ,готовили провокацию как и везде .За участие в митинге платили от 600гр. Когда провокация не удалась,один из организаторов сказал ,главное сделать информационный шум за это и платят.Дело Гримчака из той серии ,главное обосрать пусть отмывается.
показати весь коментар
19.08.2019 14:28 Відповісти
А как же лимон баксов?
показати весь коментар
19.08.2019 15:53 Відповісти
Хотели сказать, лимон календариков?
показати весь коментар
19.08.2019 16:04 Відповісти
Який лимон? 50 штук
показати весь коментар
19.08.2019 17:20 Відповісти
Ненене, окажется что он шёл не за кавуном а за дыней, шок
показати весь коментар
19.08.2019 14:34 Відповісти
...Однако оказалось, суд арестовал не того Гримчака...

Ковбой входит в салун подходит к бармену, заказывает бутылку виски, выпивает ее, и просит бармена разбудить его в 5 утра. Утром его будят, он садиться на лошадь, скачет в другой городок. Там находит другой салун, заходит, и опять заказывает бутылку виски. Ему говорят "Мы, черных не обслуживаем!" Ковбой смотрит в зеркало и : От черт! В предыдущем отеле не того ковбоя разбудили.
показати весь коментар
19.08.2019 14:36 Відповісти
У справі Гримчака відкрилися нові обставини, буде дуже цікаво, - адвокатка Матяш - Цензор.НЕТ 8842
показати весь коментар
19.08.2019 14:45 Відповісти
Даже если устал.
В стране зажигает
Наш Вечерний ЗЕ Квартал!
показати весь коментар
19.08.2019 14:37 Відповісти
хуже этого дерьма, это адвокаты , так рьяно, защищающие это дерьмо. Заведомо зная о вине защищаемого. Где их честь и совесть, когда нужно защитить действительно не виновного???
показати весь коментар
19.08.2019 14:42 Відповісти
ТЮ, НУ ТЫ ДАЕШЬ - У ВСЕХ АДВОКАТОВ ТАКАЯ РАБОТА. ОНИ МОГУТ ТОЧНО ЗНАТЬ, ЧТО ВИНОВЕН, НО НА ОСНОВЕ ВСЕХ ФАКТОВ, НЕТОЧНОСТЕЙ И ОШИБОК СТОРОНЫ ОБВИНЕНИЯ, СТРОЯТ СТРАТЕГИЮ ЗАЩИТЫ
показати весь коментар
19.08.2019 14:47 Відповісти
Ты - защитник, ты должен защищать, а ты обвиняешь! - А я не хочу его защищать! (с) "7стариков и одна девушка"
показати весь коментар
19.08.2019 15:02 Відповісти
У ЗЕлеботов очередной оргазм от Грымчака
показати весь коментар
19.08.2019 14:43 Відповісти
А У ПеТЕКАНТРОПОВ ЧО - ПЕРМАНЕНТНЫЙ ОРГАЗМ ОТ ВОРЬЯ? НУ-НУ.
показати весь коментар
19.08.2019 14:54 Відповісти
Тепер вже ВАЗеленський керує всім ворьєм. По твоїй лозіці ж так : Свинарчук - Порох.
показати весь коментар
19.08.2019 15:44 Відповісти
ФАМИЛИИ ВОРОВ В ОКРУЖЕНИИ ЗЕЛЕНСКОГО НАЗВАТЬ МОЖЕШЬ?
показати весь коментар
19.08.2019 15:49 Відповісти
Богдан-Каламойський, Дубінський. Ці троє 250 зедепутаів коштують. Решта дрібнота - проявиться дуже швидко. Ніщебродів понабирали, для яких 1000$ - мрія всього життя.
показати весь коментар
19.08.2019 15:58 Відповісти
Ткаченко, Верещук...
показати весь коментар
19.08.2019 17:14 Відповісти
А ТЕПЕРЬ ПОКАЖИ РЕШЕНИЯ СУДОВ ПО ЭТИМ ПЕРСОНАМ.
показати весь коментар
19.08.2019 21:13 Відповісти
У справі Гримчака відкрилися нові обставини, буде дуже цікаво, - адвокатка Матяш - Цензор.НЕТ 8437
показати весь коментар
19.08.2019 14:51 Відповісти
неужели грымчак тайный агент Зе?
показати весь коментар
19.08.2019 14:59 Відповісти
Нифига себе,- за арбузиком сходил!
показати весь коментар
19.08.2019 15:01 Відповісти
Для получения регистрационных документов в ЗАГСе Харькова необходимо отстоять очередь весь день и не значит что ты их получишь в этот же день. Но имеются посредники Гримчаки, которые эти документы выдают в течении часа, не успеешь попить кофе. Лично я лучше обратился к посреднику за оказание услуги, нежели буду тратить впустую весь день. Даю наводку СБУ можете занести календарики в городской ЗАГС г. Харькова, очередного мошенника по вашему заключению поймаете и таких посредников в государственных учреждениях полно, но поймали за оказание услуги Гримчака?
показати весь коментар
19.08.2019 15:37 Відповісти
Раніше все, що траплялося поганого, привязували до Пороха, зараз до Гримчака. Може вже пора прив'язувати всі "здобутки" до ВАЗеленського? ну хоча б до Кернеса, нє?
показати весь коментар
19.08.2019 15:41 Відповісти
Більш мутної і тупої справи я не пам'ятаю. Цікаве співпадіння в часі: із в'язниці відпускають сепаратиста, співучасника убивства 29 маріупольців (відсидів 4 роки) і арештовують одного із опонентів на виборах ВАЗеленського. Йому світить 10 років за шахрайство. Здається, що буде сидіти ці 10 років: злочин неповаги до всенароднолюбимого хіба може зрівняться з якимось заурядним вбивцею і зрадником України?
показати весь коментар
19.08.2019 15:38 Відповісти
А чомусь вважаю, що Т.Матяш таки взбодрить суспільство цікавими фактами бакановських лаж... Вона обіцяла це ще перед судом першої інстанції - і таки справдилось.
показати весь коментар
19.08.2019 17:12 Відповісти
Там не потрібно бути великим спеціалістом, щоб зробити висновок - провокація хабаря і порушення КПК при документуванні і КПК при затриманні. То яка це справа? Це виглядає, як політична розправа! Хочу попередити, що я ніяк не захищаю злочинця, але треба все робити згідно закону. Після цього виходить, що злоцинці НАБУ і Генпрокуратура, а Гринчак потерпілий. Сиділи протирали штанішки,показників немає, а тут вирішили прогнутися. Але безробіття призвело до того, що розпадлючилися і не вміють працювати. То нехай покличуть пару молодих слідчих із районного відділу поліції і ті зробляить все правильно. Також там суддя зробить правильно. А напихкані доларами кендюхи тільки вміють робити підстави. Де справа злита бігусу про свинарчуків? Хто міг залізти в сейф детектива, чи слідчого, прокурора і скопіювати справу по Укроборонпромі? А там може бути і є таємниця, то де службове розслідувангня і де справа по цих слідчих, чи детективах, які продали інформацію. А де результат. Їм справу передали ще в 2017 році?
показати весь коментар
19.08.2019 17:40 Відповісти
я больше чем уверен что это дело будет обычным пшиком, как всегда. нам показывают вершину айсберга