4666 відвідувачів онлайн
8 964 87

"Голос" відмовився від поста віцеспікера Верховної Ради, - Юрчишин

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна

"Так, це відповідає дійсності", - сказав Юрчишин журналістам у вівторок у Києві.

Він пояснив, що посада віцеспікера "має переважно церемоніальні позиції". "Тому в цьому випадку нас не цікавить політична посада - нас цікавлять фахові посади", - сказав заступник голови партії "Голос".

За його словами, політичні сили, "для яких політичне позиціонування більш важливе, ніж професійне, можуть претендувати на посаду віцеспікера".

Юрчишин зазначив, що якби "Голосу" пропонували позицію першого віцеспікера Ради, яка має не лише політичні, але й управлінські функції, то "за таку посаду можна було б поборотися". "Гідні кандидатури в нас є", - сказав Юрчишин.

Топ коментарі
+18
Ну, місце фронтмена там зайнято.
Такшо, або бек-вокал, або підтанцьовка...
показати весь коментар
20.08.2019 15:37 Відповісти
+16
Насправді у "Голос" набирали не першого зустрічного збідованого фотографа-люмпена, а мінімум - людину з вишем за плечима. Тому та невелика кількість, яка пройшла має все-таки критичне мислення. Навіщо їм поділяти відповідальність політичну, а в майбутньому можливо і кримінальну з новоявленим опришками української політики, першочергова мета яких - прямий, наглий, нічим не прикритий дерибан?
показати весь коментар
20.08.2019 15:49 Відповісти
+15
Короче всё идёт к тому что всех собак собираются вешать на ЗЕ команду. И это верно.
показати весь коментар
20.08.2019 15:50 Відповісти

Завантаження...