Порошенко пояснив, чому не прийшов на Ходу гідності

П'ятий президент України Петро Порошенко прокоментував свою відсутність на офіційному заході до Дня Незалежності - Ході гідності, яка відбулася в суботу вранці на Майдані Незалежності в Києві.
Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє кореспондент LB.ua.
"Тому що не було параду. Я в цей час був на молитві в Софії, я в цей час віддавав шану нашим бійцям. Я з повагою ставлюся до права президента проводити або не проводити паради. Моя особиста думка, що у воюючій країні паради проводити треба. І я буду робити все для того, щоб парад виконував функцію, зокрема з об'єднання країни і підтримки патріотизму", - сказав Порошенко.
На зауваження журналіста, що на Ході були присутні Кравчук, Кучма і Ющенко, Порошенко відповів: "Чесно кажучи, я не знав, що там буде".
Також на запитання, чи отримав він офіційне запрошення на Ходу, Порошенко відповів: "Думаю, що так".
На цензор из-за них не хочется и заходить, как в клоповник.
Хотя пусть порезвятся хоть тут, после такого провала.