Зеленський хоче забрати Національну гвардію у МВС і підпорядкувати президентові

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в поданому президентом законопроекті 1007, розміщеному на сайті парламенту.
Зміни в низці законів, що стосуються Нацгвардії, які запропоновані в цьому законопроекті, роблять Національну гвардію окремим силовим відомством, підлеглим тільки президенту. Передбачається, що безпосереднє керівництво Нацгвардією здійснюватиме її командувач, а президент - "направлятиме діяльність".
"Командувач Національної гвардії України призначається на посаду і звільняється з посади президентом України", - йдеться в законопроекті, будь-який контроль за цим призначенням з боку уряду або парламенту не передбачений.
Велика частина пропонованих в законопроекті правок прибирає із законодавства будь-який зв'язок Нацгвардії з МВС.
есть рядом страна где нацгвардия подчиняется президенту - кацапия
зебобики - вас теперь пиз..ить будут не менты а гвардейцы короля. уроды