Міністр енергетики США Перрі допускає посилення санкцій проти Росії

Цілком імовірно, що США посилять санкції проти Росії за окупацію Криму в 2014 році.
Про це сказав міністр енергетики США Рік Перрі в суботу у Варшаві, пише Цензор.НЕТ із посиланням на Reuters.
Перрі сказав про це у Варшаві після зустрічі з українськими та польськими політиками, де також зазначив, що Вашингтон намагатиметься допомогти Польщі та Україні знизити залежність від російського газу.
Нагадаємо, президент Польщі Анджей Дуда заявляє, що політику санкцій щодо Росії, зважаючи на ситуацію з територіальною цілісністю України, має бути продовжено.
https://twitter.com/CrimeaUA1 КРЫМский бандеровец @CrimeaUA1 https://twitter.com/CrimeaUA1/status/1167842240951181312 6 минут назад
Российские пропагандоны начали отговаривать россиян покупать недвижимость в Крыму, потому что Крым мировым сообществом признан оккупированным, и ни одна сделка не считается действительной. Пишут,что в случае "смены статуса полуострова" рискуют всё потерять
Перрі озвучив позицію США. І ВСЕ.
Він багато чого говорить, але робить зовсім інше.