10555 відвідувачів онлайн

Польща, США й Україна підписали газову угоду

Польща, США й Україна підписали газову угоду

Представники Польщі, США та України підписали у Варшаві угоду про співпрацю з метою посилення регіональної безпеки газопостачання.

У 2021 році Польща зможе поставляти Україні 6 мільярдів кубометрів газу, пише Цензор.НЕТ із посиланням на Польське радіо.

Таку декларацію висловив уповноважений польського уряду в справі стратегічної енергетичної інфраструктури Пйотр Наїмський.

За словами міністра Пйотра Наїмського, мета газової угоди - диверсифікація поставок газу в Україну, яка в цьому є залежною від Росії. Така можливість відкриється в момент розбудови терміналу скрапленого газу у Свіноусті та будівництва газопроводу Baltic Pipe, який з'єднає Польщу з Норвегією. Необхідно також побудувати газотранспортну систему в Польщі.

Пйотр Наїмський повідомив, що зараз Польща може постачати в Україну приблизно 1,5 млрд кубометрів газу. За два роки потужність газопорту в Свіноусті збільшиться на 50 відсотків - до 7,5 млрд кубометрів. Завдяки цьому буде можливість приймати скраплений газ зі США, який придбає українська сторона, або Україна може купити газ у польської Нафтогазової компанії.

Американський міністр енергетики Рік Перрі сказав, що США допомагають Польщі зменшити залежність від російського газу і гарантувати постачання сировини. За його словами, завдяки Польщі скраплений газ може допомогти союзникові, Україні, уникнути загрози обмеження постачання російського газу.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк наголосив, що залежність від Росії має не лише економічні, але й політичні наслідки. Єдиний вихід, як він сказав, - диверсифікувати поставки. Тому наступним кроком є можливість доступу до скрапленого газу з інших країн, насамперед із США.

Топ коментарі
+33
ага...парахаботи значіт за нізавісімасьть ат рашкі любой ценой а зєлєботи за завісімасть ат рашкі любой ценой......
показати весь коментар
31.08.2019 20:52 Відповісти
+29
Кацап. Після того як кацапи продали газ в ЕС і отримали за нього гроші це вже не кацапсячий газ. І куди від далі дівається це вже не кацапсяче діло.
показати весь коментар
31.08.2019 21:02 Відповісти
+26
Кацап. Усвідом, що Донбас це территорія України окупована кацапсинами. Нема таких держав як лнр-днр. Ніхто в світі навіть твій ***** їх не признав. Ти чи тупий чи прикидаєшся ним?
показати весь коментар
31.08.2019 21:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Вот-вот ! Спрашивается, почему за 5 лет войны никто из панамских патриотов не подумал, шо агрессор ВНЕЗАПНО отключит газ ? А вот Зеленский подумал об этом, и решил очень серьезный стратегический вопрос. Зеленский-то может и не привык толкать пафосных слащавых речей на публику, зато делает дело. А не только языком трепать как Рошенка.
показати весь коментар
31.08.2019 22:44 Відповісти
Для довідки: Компанія PGNiG ще у серпні 2016 року почала експортувати газ до України, де одержувачем виступає компанія ЕРУ (Енергетичні Ресурси України).

А цей договір підписаний ще 29-го числа. Цензор з новинами трохи запізнюється.

http://www.eru.com.ua/ua/press/pgnig-ta-eru-*********-ugodu---amerikanskiy-prirodniy-gaz-prodano-z-polschi-do-ukraini-/
показати весь коментар
31.08.2019 22:52 Відповісти
Що саме "рішив"?
лол
показати весь коментар
02.09.2019 07:54 Відповісти
Ну москальня ж не вересканить що німці крадуть газ, а про Україну казали, тепер ніхто не буде "красти".
показати весь коментар
31.08.2019 22:58 Відповісти
Готовьтесь к росту цен на газ. И Польша, как посредник, свою часть заимеет. Рик Перри тот еще хитрован. То уголек пополам с серой нам толкал, а теперь еще и дорогой сжиженный газ через посредника. Снимут с нас последние штаны такие дружбаны вместе с нашими политиками.
показати весь коментар
31.08.2019 22:56 Відповісти
Американский газ дорогой пока он сжиженный, а если его розжижить он будет стоить копейки.
показати весь коментар
31.08.2019 23:09 Відповісти
Независимость дешевой не бывает, тем более, что зависимость от рашки пахнет кровью
показати весь коментар
31.08.2019 23:20 Відповісти
Чёрта с два. Разжижение - ещё одна технологическая операция которая тоже стоит денег. В частности газ при разжижении охлаждается. Даже стаканчик сжиженного газа при испарении охлаждается до такой степени что покрывается инеем. Если же вам понадобится разжижать его кубометрами, вам придётся его подогревать.
показати весь коментар
31.08.2019 23:23 Відповісти
Може я і дебіл, але готовий балонами купувати американський газ, щоб тільки не купувати російський.
показати весь коментар
01.09.2019 01:03 Відповісти
нет Иван, ты настоящий патриот и всё делаешь правильно.
показати весь коментар
01.09.2019 12:55 Відповісти
Сумніваюсь, що у Вас є умови зберігати ЗПГ при мінус 70град.цельсія
показати весь коментар
02.09.2019 07:56 Відповісти
"газ при разжижении охлаждается. "
Саша, іди кури бамбук
показати весь коментар
02.09.2019 07:55 Відповісти
Краще американське ніж кацапське
показати весь коментар
31.08.2019 23:18 Відповісти
100%
показати весь коментар
01.09.2019 00:27 Відповісти
На 1 вересня 2019 р. кращий президент який в нас був це --- Порошенко.
Поки так і тут не посперечаєшся.
показати весь коментар
01.09.2019 00:27 Відповісти
Чудова новина - це видобуток власного газу ... не від кого не залежати. А купувати газ - це ху... новина. І немає значення в кого купувати: чи в Польщі, чи в Америки...чи в рашістов кацапів.
показати весь коментар
01.09.2019 04:06 Відповісти
Походу это соглашение выгодно всем кроме Украины. Но за свободу всегда приходится платить.
показати весь коментар
01.09.2019 05:28 Відповісти
Які смішні люди.Світові ціни майже однакові.Враховуйте
доставку і контролюйте посередників.Все.Навіть у два рази дорожче вийде-заплатите і забудете.Але коли твій барига при владі купить у Луганську за 100,а твоїй матері у Вінниці продасть за 300,бо ти воюєш,а він торгує,то ти не захочеш за його статки воювати.Полетиш в Америку-купиш і привезеш.Дорого,але ,по-перше,твое життя того варте,по-друге,нехай сусід-агресор тим газом там задихнеться разом із твоїм баригою-зрадником.
показати весь коментар
01.09.2019 05:56 Відповісти
Это то о чем я писал очень несколько раз! Но люди не хотят слышать правду! Запасы Сланцевого газа - одни из крупнейших в Европе- это места где добывается уголь. Польша Западная Украина и Донбасс! Зарасов хватит чтобы обеспечить всю Европу на 30 лет!!!!!! Технологии только в США.Теперь вам понятно или нет - зачем нужна война на Донбассе, зачем нужно отжимать Крым и зачем весь этот сыр бор с русским миром и вся эта тупая ахинея- которая не стоит реально и выеденного яйца! Тепрь вам понятно почему Германия, Франция и Италия так спешат построить Северный Поток 2, теперь вам понятно почему Кассапия вкладывает миллиарды долларов в проекты споки окупаемости которых-50-100 лет!!!!!!!. Потому что их газ никому не нужен- Украинская Газохранилища, украинский трубопровод и Украино- Польский сланцевый газ! Американцы сделают из этого региона- вторые Арабские Эмираты за пять лет! Только бы им не мешали! Вы поняли в чем основная причина всего этого????? И это не мои фантазии- это результат трех летней работы разведовательной службы компании Шелл! Это они в 2013 году закончили геодого- разведку и доложмли результаты всем заинтересованным лицам! А после того как в Кремле дошло- что их газ никому не нужен будет лет через пять- все и завертелось!
показати весь коментар
01.09.2019 07:02 Відповісти
Даже Польша отказалась от добычи сланцевого газа, хотя очень старалась, какая там Украина.
показати весь коментар
01.09.2019 09:13 Відповісти
В Польше нет таких Хранилищ как в Украине! А строить новые- затратно легче Европе построить трубопровод, тем более ,что Россия готова строить и вкладывать деньги. Хранилища Газа находятся в Германии и Франции, в случае начала жобычи Сланца в Украине и Польше+ газотранспортная система Украины- принципиально меняет стратегические центры в Европе! Германия и Франция в лице Польши и Украины- получает реального стратегического конкурента! А учитывая их поддержку Великобританией и США- это совсем не радует самих франко- германов! Поэтому такой дуализм в ЕС!
показати весь коментар
01.09.2019 19:25 Відповісти
Польща - це з погляду газової логістики - тупик, навіть якщо з нього нароблять у всі боки шпарин. З тим же успіхом можна Італію назвати "конкурентами франков-гєрманов". Та не зійшовся світ клином на тому газу, окстіться.
показати весь коментар
02.09.2019 08:06 Відповісти
По твоей логике майдан дело рук рф, для срыва сланцевых планов
показати весь коментар
01.09.2019 09:39 Відповісти
а шо, нет ? Майдан был в интересах кремля. И чем больше проходит времени, тем больше я в этом убеждаюсь.
показати весь коментар
01.09.2019 11:06 Відповісти
Плучается люди на майдане агенты кремля, а противники майдана истинные патриоты?
показати весь коментар
01.09.2019 11:38 Відповісти
Нет. Агенты кремля были с обеих сторон. Просто у всех было разное задание
показати весь коментар
01.09.2019 11:39 Відповісти
Нет! Так спецслужбы не работают! Спец службы могут организовать переворот, но не революцию. Они пользуются тем или иным моментом ради достижения целей! За что был Майдан- главный посыл Майдана- это интеграция в ЕС! Изначально это были политическая акция давления на Овоща с тем чтобы он подписал ассоциацию с ЕС и начал реальную интеграцию! Но он дал заднюю, причем побил студентов- а дальше- пошла емоциональная ракция народных масс, и как следствие- реакция спец служб и России и Украины и США. Потому что результатом Майдана было бы досрочные выборы Президента и победа опозиции, и как следствие, начала процесса реформирования Украины под реальную интграцию, а не бумажную. Это была бы катастрофа для Кассапии, они решили разыграть военный сценарий. Кстати, Арестович об этом говорил еще в 2008 или 9 году! Я был реально в шоке! Это называется долгосрочное планирование!
показати весь коментар
01.09.2019 19:09 Відповісти
"США сделают вторые Арабские Эмираты" - ага, а могут и Ливию. Или Ирак
показати весь коментар
01.09.2019 11:08 Відповісти
И в Ливии и в Ираке работали три основных центра противостояния- Россия и США и ЕС, через Израиль и Иран.там такой клубок противоречий и интересов- что это все лишь так кажется ,что США делали там все одни- там все постарались! В Украине все по проще в этом плане! И кстати, там где Россия уходит, то у США получается все неплохо- Южная Корея например! А у Китайцев и России получаются Северные Кореи!
показати весь коментар
01.09.2019 19:34 Відповісти
Я бы еще сомали добавил
показати весь коментар
02.09.2019 22:33 Відповісти
Зеленський та сн благаю вас, закладіть хочаб законодавчий фундамент на прогресивний розвиток технологій які не потребують вуглеводородів та взагалі двигуна внутрішнього згоряння. Дуже прошу вас. Вас просить вся українська земля, природа.
Забороніть використання полієтиленових пакетів
Забороніть хоча б на термін вашого перебування у владі охоту на диких тварин та птицю
Жорсткий контроль по вирубуванню лісу
Жорсткий контроль по обробітку та внесенню хімії в землі сільськогосподарського призначення
Жорсткий контроль за підприємствами які викидають у повітря/воду відходи промисловості
Дуже прошу вас!
показати весь коментар
01.09.2019 08:35 Відповісти
вот это уже реально похоже на отказ от паРашинского газа, в отличии от "отказа" ********* и гнойсмана.
показати весь коментар
01.09.2019 19:24 Відповісти
Вы САВСЕМ аху..... ахринели, матиматики хреновы?

" сейчас Польша может поставлять в Украину примерно 1,5 миллиарда кубометров газа. За два года мощность газопорта в Свиноуйсьце увеличится на 50 процентов - до 7,5 миллиардов кубометров. "


Сколько, мать вашу, будет 50% от 1,5 миллиарда?

показати весь коментар
02.09.2019 10:10 Відповісти
Сторінка 4 з 4