11006 відвідувачів онлайн

Спостерігачів ОБСЄ помітили за спільним з окупантами патрулюванням позицій ЗСУ. ВIДЕО

Ці кадри зняв і виклав в інтернет журналіст Костянтин Реуцький, інформує Цензор.НЕТ.

"А на цьому фото ми бачимо, як тіло у формі "МНС ЛНР" і чел, що виконує роль журналіста молодої республіки, допомагають спостерігачеві СММ ОБСЄ керувати дроном, що літає над українськими позиціями. Виявляється, так можна", - написав Реуцький у фейсбуці.

Спостерігачів ОБСЄ помітили за спільним з окупантами патрулюванням позицій ЗСУ 01

У коментарях Реуцький стверджує, що бачив на власні очі, як дрон, за відео з якого спостерігали на планшеті ОБСЄ бойовики, літав над українськими позиціями. Крім того, один із терористів знімав на камеру картинку, яку дрон передавав на екран планшета.

Спостерігачів ОБСЄ помітили за спільним з окупантами патрулюванням позицій ЗСУ 02Спостерігачів ОБСЄ помітили за спільним з окупантами патрулюванням позицій ЗСУ 03Спостерігачів ОБСЄ помітили за спільним з окупантами патрулюванням позицій ЗСУ 04

"Таке патрулювання передбачено угодою про перемир'я", - додає Реуцький у відповідь на зауваження про те, що невже на українських позиціях нема кому збити цей дрон.Спостерігачів ОБСЄ помітили за спільним з окупантами патрулюванням позицій ЗСУ 05

Топ коментарі
+87
Наблюдателей ОБСЕ заметили за совместным с оккупантами патрулированием позиций ВСУ - Цензор.НЕТ 3073
показати весь коментар
01.09.2019 14:44 Відповісти
+59
Це напевне від таких дронів " нєбоєвиє потєрі". Тепер зрозуміло, чому на інформацію про втрати накладено табу. Бо підписання ТАКИХ!!! умов "перемир'я" - це військовий злочин керівництва держави перед власними військовими, їхніми родинами і близькими. Також пояснює той факт, що давно вже немає інформації про збиті дрони-розвідники сепаратистів. А виявляється, нема що збивати - вони просто не літають. Навіщо, коли вся розвідінформація поступає від ОБСЄ? Питання лише в тому, чи це від недолугої кричущої некомпетенції такі дії, чи свідоме знищення найактивнішою частини українського вояцтва, яке зараз на передовій, а не на полігонах.
показати весь коментар
01.09.2019 14:58 Відповісти
+42
Сволочи.
Україна їх втримує, а вони з серарнею патрулюють.
показати весь коментар
01.09.2019 14:43 Відповісти

Завантаження...