10184 відвідувача онлайн
1 785 21

Кабмін до кінця вересня має намір відібрати найяскравіші нацпроєкти, - Гончарук

Кабмін до кінця вересня має намір відібрати найяскравіші нацпроєкти, - Гончарук

Кабінет Міністрів має намір до кінця вересня відібрати найяскравіші національні проєкти, які представлятимуть Україну перед інвесторами.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це заявив прем'єр-міністрів Олексій Гончарук під час зустрічі з президентом Володимиром Зеленським у понеділок.

"До кінця місяця ми представимо список нормальних та яскравих нацпроєктів", - заявив Гончарук.

За його словами, ці проєкти мають сформувати позитивне уявлення про Україну у міжнародних інвесторів.

"Ми зібрали за останній місяць інформацію про нацпроєкти. Нам потрібні яскраві історії, які покажуть і світу, і інвесторам, що Україна змінюється не на папері", - пояснив Гончарук.

Топ коментарі
+5
Самый яркий проект это "Студия 95 квартал"
показати весь коментар
02.09.2019 12:45 Відповісти
+2
Папір терпить
показати весь коментар
02.09.2019 12:44 Відповісти
+2
Мне больше "Дизель шоу" по душе
показати весь коментар
02.09.2019 12:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Папір терпить
показати весь коментар
02.09.2019 12:44 Відповісти
Самый яркий проект это "Студия 95 квартал"
показати весь коментар
02.09.2019 12:45 Відповісти
Мне больше "Дизель шоу" по душе
показати весь коментар
02.09.2019 12:48 Відповісти
Зеленский все правильно делает. Развивает экономику.
показати весь коментар
02.09.2019 12:54 Відповісти
Сам то понял что сказал?
показати весь коментар
02.09.2019 12:56 Відповісти
Отобрать и отобрать
показати весь коментар
02.09.2019 12:45 Відповісти
Отобрать и присвоить
показати весь коментар
02.09.2019 12:52 Відповісти
Мой нацпроект зацените - отборать имущество и бизнес у потроха и ахметки,продать активы западным инвесторам,а прибыль отправить на пополнение пенсфонда.
показати весь коментар
02.09.2019 12:48 Відповісти
А у Бабломойского отбирать будете? Он богаче Порошенка
показати весь коментар
02.09.2019 12:54 Відповісти
"...Нам нужны яркие истории..."- а тепер дітлохи вечір феєричних казочок!
показати весь коментар
02.09.2019 12:48 Відповісти
отобрать и поделить между слугами
показати весь коментар
02.09.2019 12:50 Відповісти
Отобрать у кого? Отобрать не сложно. С воплощением проблемы. Или зюзики считают, что в Украине денег куры не клюют, осталось только их потратить.
Да и зачем ерундой заниматься - вот вам самый безотлагательный проект - строительство дорог!
Одного этого для начала достаточно
показати весь коментар
02.09.2019 12:51 Відповісти
... и подать их на участие в шоу "Рассмеши смешного")))
показати весь коментар
02.09.2019 12:52 Відповісти
Цирк зажигает огни!
показати весь коментар
02.09.2019 12:55 Відповісти
А за ценами в Украине кто то в правительстве смотрит? В Чехии хорошая сырокапченая колбаса стоит 220 грн , у нас ткая стоит 280 _ 300 грн ! Но в Чехии зарплата 900 _ 1000 долларов , а в Украине 300 ! Хватит глобализма ,обратите внимание на жизнь простых людей !
показати весь коментар
02.09.2019 12:56 Відповісти
Я давно знаю эти "самые яркие нацпроекты":
"МАУ", "ДнепрАвия", "Укрнафта", "Приват-интертрейдинг", "Днепрококс", "Г+Г медиа" и еще более 150 компаний и предприятий...
показати весь коментар
02.09.2019 13:03 Відповісти
Нацппроекты - это так по расийски....
Путин нацпроекты обожает!
показати весь коментар
02.09.2019 13:03 Відповісти
Слуги народа приступают к делу, намечается нехилый распил
Кабмін до кінця вересня має намір відібрати найяскравіші нацпроєкти, - Гончарук - Цензор.НЕТ 5684
показати весь коментар
02.09.2019 13:08 Відповісти
Дайте відгадаю: "Повітряний експрес" та "LNG термінал"?
показати весь коментар
02.09.2019 13:21 Відповісти
я так зрозумів коболєв і далі буе обдирать Українців тарифами на газ, кабмін бикувать типа ринкові ціни ,а зарплати і пенсії типа не риночні