10270 відвідувачів онлайн
14 583 120

Семочка остаточно звільнили з військової служби

Семочка остаточно звільнили з військової служби

Колишній перший заступник голови Служби зовнішньої розвідки Сергій Семочко остаточно звільнений з військової служби.

Про це повідомляє джерело Цензор.НЕТ.

Як зазначається в наказі глави СЗР Бухарєва від 30 серпня, Семочко звільнений з 3 вересня.

У червні глава Служби зовнішньої розвідки Владислав Бухарєв заявив, що п'ятий президент Петро Порошенко повністю не звільнив ексзаступника керівника СЗР Сергія Семочка.

"Петро Олексійович насправді злукавив, Семочко де-факто перебуває на військовій службі в розпорядженні Служби зовнішньої розвідки. Оголосив про звільнення - але не звільнив. Ну що ж, будемо вирішувати цю проблему", - зазначив Бухарєв.

Нагадаємо, після розслідування проекту "Наші гроші" стало відомо, що сім'я заступника голови зовнішньої розвідки України Семочка володіє елітною нерухомістю на $8 млн, користується вертольотом і дорогими позашляховиками. Крім того, 8 родичів заступника голови зовнішньої розвідки України Семочка мають російське громадянство. Водночас, за даними ЗМІ, понад 200 осіб померло через втручання екс-керівника економічної контррозвідки СБУ Семочка в закупівлю ліків для діалізу.

Національне антикорупційне бюро почало кримінальне провадження щодо першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки (СЗР) Сергія Семочка.

12 квітня п'ятий президент Петро Порошенко звільнив першого заступника глави Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка.

27 травня Семочко оскаржив у Верховному Суді указ президента про своє звільнення.

Топ коментарі
+47
- Помогите! Зелёные хулиганы кацапскую агентуру государственных должностей лишают!
показати весь коментар
02.09.2019 17:14 Відповісти
+41
А как можно было уволиться не полностью?
Соевый дурдом какой то
показати весь коментар
02.09.2019 17:10 Відповісти
+25
ну наконец то уволен фсбшный жучок внедрённый медведчуком и петриллой.
показати весь коментар
02.09.2019 17:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Ну теперь можно и на пенсию...
Семочка остаточно звільнили з військової служби - Цензор.НЕТ 1380
показати весь коментар
02.09.2019 17:37 Відповісти
А пеца все увольнял-увольнял , да никак не получалось ))
А , оказалось, что все это были соевые бредни.
Это обнадеживает))
показати весь коментар
02.09.2019 17:40 Відповісти
А жінка-росіянка Баканова? Це не привід для звільнення?
показати весь коментар
02.09.2019 17:45 Відповісти
Это был довод для назначения .
показати весь коментар
02.09.2019 17:46 Відповісти
Раде не лишение неприкосновености нужно рассматривать, а введение уголовной ответствености за ложь госслужащих при исполнении. парашенка, увы, избежит наказания, но вот следующие...
показати весь коментар
02.09.2019 17:56 Відповісти
то есть, наворовал миллионы, и уволили жить припеваючи..., хороший подход. . Значит, любому чиновнику, главное, быстро наворовать.
показати весь коментар
02.09.2019 17:58 Відповісти
І провадження відкрити, щоб потім пенсії позбавити за корупцію.
показати весь коментар
02.09.2019 18:04 Відповісти
говенная семочка с подсолнуха свыни
показати весь коментар
02.09.2019 18:23 Відповісти
Дурак этот Бухарев.
показати весь коментар
02.09.2019 18:32 Відповісти
что значит уволили,а почему не спросили откуда миллионы долларов?
показати весь коментар
02.09.2019 18:33 Відповісти
Шо звільнили і всьо ?! А де розслідування звідки взяв мільйони долярів ?!
показати весь коментар
02.09.2019 18:35 Відповісти
Щеб Семена Семенченка посадили на потяг Київ - Амур в один кінець, або на зону ...
показати весь коментар
02.09.2019 18:41 Відповісти
Семочка звільнив Бухарєв нагороджений медаллю ФСБ "За боєвоє сотруднічєство".
Шедеврально. Зебіли в нірвані.
показати весь коментар
02.09.2019 18:44 Відповісти
Відмазав Семочка ?

в по..уй,що той "дахував" десятки "Схем" ?
показати весь коментар
02.09.2019 18:55 Відповісти
Петя петя как был торгашем так и остался ! Хорошо что не выбрали на второй срок !
показати весь коментар
02.09.2019 18:48 Відповісти
При порохе такого не было, да, порохоботы?
показати весь коментар
02.09.2019 20:29 Відповісти
О це добре