9377 відвідувачів онлайн

Окупанти обстріляли із забороненої зброї Гранітне, - українська сторона СЦКК

Окупанти обстріляли із забороненої зброї Гранітне, - українська сторона СЦКК

Встановлено, що вогонь окупанти вели у напрямку населеного пункту Тельманове, застосувавши заборонену Мінськими домовленостями зброю - артилерію калібру 122 мм (3 снаряди) і міномети 120-го калібру (7 мін).

Українська сторона СЦКК повідомляє про продовження обстрілів мирних населених пунктів з боку збройних формувань РФ уздовж всієї лінії розмежування, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр ОС.

На донецькому напрямку під вогнем опинилося Гранітне.

"Зазначений факт вкотре свідчить про цілеспрямовані дії збройних формувань Російської Федерації та їхніх найманців щодо подальшого загострення конфлікту, небажання дотримуватися режиму припинення вогню та свідоме невиконання Мінських домовленостей", - йдеться в повідомленні.

Окупанти обстріляли із забороненої зброї Гранітне, - українська сторона СЦКК 01

Топ коментарі
+12
Нічого. Головне що перемир'я не порушене. Все буде ЗЕ!
показати весь коментар
02.09.2019 17:35 Відповісти
+7
Да то таке Зебил уже никак не комментирует обстрелы и потери солдатов через день
показати весь коментар
02.09.2019 17:39 Відповісти
+6
ну хоть перемирие не нарушили и то спасибо...
(ахренеть, как обидно за наших)
показати весь коментар
02.09.2019 17:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І шо?
показати весь коментар
02.09.2019 17:34 Відповісти
Нічого. Головне що перемир'я не порушене. Все буде ЗЕ!
показати весь коментар
02.09.2019 17:35 Відповісти
ну хоть перемирие не нарушили и то спасибо...
(ахренеть, как обидно за наших)
показати весь коментар
02.09.2019 17:38 Відповісти
Да то таке Зебил уже никак не комментирует обстрелы и потери солдатов через день
показати весь коментар
02.09.2019 17:39 Відповісти
Може порівняєм кількість загиблих при Пєтьїних перемирьях,з Зелєними?
показати весь коментар
02.09.2019 17:41 Відповісти
А може порівняємо кількість загиблих сєпарів при Порошенко і при Зєлі?
показати весь коментар
02.09.2019 17:46 Відповісти
Будьте вы прокляты,зеленожопые предатели! Все спешите булки раздвинуть перед ******? Озаботелись, уроды проклятые, нашими ребятами на передовой? Сдать побыстрей хотите их раше? Вы за мыр- дыр-дыр -дыр? Так звездуйте на хрен, быстрей в свою рабскую вымирацию.
Почитайте про зеленожопых волонтеров
https://dymka.com.ua/ukraina/volontery-zelenskogo-pryvezly-na-peredovu-********-yaki-zaklykayut-do-myru-i-druzhby-z-rosiyeyu-foto/?fbclid=*************************************************************
показати весь коментар
02.09.2019 17:54 Відповісти
Крот - горлівчанин.
показати весь коментар
02.09.2019 18:11 Відповісти
Це писець....
показати весь коментар
02.09.2019 19:39 Відповісти
И зачем ему комментировать ? Главное что зароботка на крови ему и его кодле хватает не только на Сен-Тропе но и на многое другое .
показати весь коментар
02.09.2019 17:50 Відповісти
сьодні в зоні ООС двадцять раз встановлено режим припинення вогню
показати весь коментар
02.09.2019 17:40 Відповісти
да насрать..я уверен, что кацапска сторона этих (мутная группа кстати) тоже заявит , что мы тоже обстреляли сепарье
показати весь коментар
02.09.2019 17:44 Відповісти
Да Вы шо статисты кожний день чуемо
показати весь коментар
02.09.2019 17:45 Відповісти
как раз момент удачный начать чинить мост вова((((((((((((
показати весь коментар
02.09.2019 18:05 Відповісти
При плохих Порошенко и Муженко,сепарасты сразу получали ответку и сидели под лавками.При зеленском и хомччаке,ходят по своим позициям в полный рост и ржут с трусливого командования.
показати весь коментар
02.09.2019 18:58 Відповісти