9976 відвідувачів онлайн
28 847 354

Кабмін підтримав звільнення Кличка з посади голови КМДА

Кабмін підтримав звільнення Кличка з посади голови КМДА

В уряді є підтримка рішення про звільнення Володимира Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації.

Про це повідомив екснардеп Сергій Лещенко, передає Цензор.НЕТ.

"Сьогодні новий уряд Гончарука підтримав рішення про звільнення Віталія Кличка з посади голови Київської державної адміністрації. Рішення тепер за президентом Зеленським. Зустрічі з Джуліані не допомогли", - написав він.

Цю ж інформацію підтвердив нардеп від "Євросолідарності" Олексій Гончаренко.

"Кабмін погодив звільнення Кличка з посади голови КМДА! Київське самоврядування - все", - повідомив він.

Як пізніше повідомило видання "Інтерфакс-Україна", прем'єр-міністр Олексій Гончарук на засіданні уряду в середу повідомив, що Кабмін направив президенту подання на звільнення Кличка з посади голови КМДА.

"Ми звернулися до Офісу президента щодо звільнення Кличка", - сказав прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що партія "Слуга народу" ініціює новий законопроєкт, який передбачає поділ посади мера і голови Київської міської державної адміністрації.

У відповідь мер Києва Віталій Кличко заявив, що в разі розподілу повноважень він буде ініціювати дострокові вибори київського міського голови, а також звернеться до Конституційного Суду.

Кабмін підтримав звільнення Кличка з посади голови КМДА 01

Кабмін підтримав звільнення Кличка з посади голови КМДА 02

Топ коментарі
+57
Его не кабмин выбирал.Оборзели слуги Бени!
показати весь коментар
04.09.2019 14:50 Відповісти
+35
Что украли , чмо ватное ? Только четко и факты .
показати весь коментар
04.09.2019 15:02 Відповісти
+33
Зеленский четко, быстро, профессионально убирает соевых воров.
показати весь коментар
04.09.2019 14:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Когда уже этого самого Гончаренко-всьо,а?
показати весь коментар
04.09.2019 16:44 Відповісти
а когда уже вы зебилы повыдыхаете?
показати весь коментар
04.09.2019 18:50 Відповісти
И лайкнул тебя такой же как ты, тьфу и всё тут.
показати весь коментар
04.09.2019 19:02 Відповісти
сдриснул смерд))
показати весь коментар
04.09.2019 19:19 Відповісти
пошла узурпация власти вовой термосом
предлагаю референдум в киеве, на тему - кто должен управлять городом?
тот, кого выберут на выборах в киеве или вата из кривого рога
показати весь коментар
04.09.2019 17:26 Відповісти
Слышь. дурак. больше читай и меньше бреши.
показати весь коментар
04.09.2019 17:43 Відповісти
ты петух что то против референдума имеешь?
показати весь коментар
04.09.2019 18:48 Відповісти
Референдить в ПаРашку бягом
показати весь коментар
04.09.2019 20:48 Відповісти
Тут и к бабке не ходи, эта мишпуха честные выборы у дідька видала!
показати весь коментар
04.09.2019 20:51 Відповісти
А ПОЧЕМУ ВЫ ТАКИМ ОБРАЗОМ НЕ УВОЛИТЕ КЕРНЕСА,ТРУХАНОВА? ПОЧЕМУ МНОГО РАЗ НА ДОПРОС ЗОВУТ ТОЛЬКО ПОРОХА И НЕ РАЗУ МЕРТВЕТЧУКА? ПОПАХИВАЕТ МЕСТЬЮ И РЕВАНШЕМ
показати весь коментар
04.09.2019 17:28 Відповісти
хороший вопрос к зебобикам, правда?...
показати весь коментар
04.09.2019 18:52 Відповісти
Тому, що Кернес і Труханов є мерами міст, а не головами адміністрацій. Кличка зняли не з мерства, а з посади Голови КМДА.
показати весь коментар
04.09.2019 23:07 Відповісти
ТОбто в Одесі для наведення порядку треба змінити голову адміністрації? Дивно, що саме труханова звинувачують у всяких махінаціях.
показати весь коментар
05.09.2019 02:01 Відповісти
Его не с выборной должности мэра увольняют,не путайте эрекцию с реакцией.
показати весь коментар
05.09.2019 19:14 Відповісти
Отлично! кличко давай вали. Ты уже киевлян зае... своими нелегальными стройками и сран... торговыми центрами. Сколько станций при тебе построено ?? 0 - вот и показатель для меня.
Не голосовал ни разу за него и точно никогда не проголосую.
И нафиг ездить к нам на Тельбин пиарится постоянно. Березняковцы тебя терпеть не могут со своим макдональдсом.
показати весь коментар
04.09.2019 17:38 Відповісти
Пидалик крути пидали дали.
показати весь коментар
04.09.2019 17:45 Відповісти
Был Виталик звездой, уважаемым человеком...жлобство сгубило, стал гнидой и потерял уважение...
показати весь коментар
04.09.2019 17:46 Відповісти
а вот ты кто по жизни, правильно зебил, и больше ничего))))
показати весь коментар
04.09.2019 18:47 Відповісти
Ура!!!Наконец-то!Инициируй Виталя досрочные выборы.На них тебя ждет полный разгром и фиаско, неужели до сих пор не понял.Такой Глава нам не нужен.Оставался бы просто великим боксером и не позорился бы!
показати весь коментар
04.09.2019 18:44 Відповісти
у вас на раше есть город киев?)))
показати весь коментар
04.09.2019 18:45 Відповісти
касапам не нужен , согласен
показати весь коментар
04.09.2019 21:36 Відповісти
кто бы сомневался - отмашка флажком - "кабмин" давит кнопку!... одни мертветчуки и бойки чего стоят!...
Трускавец рулит!...
показати весь коментар
04.09.2019 18:50 Відповісти
И кабмин и народ поддержал , солидарно ! Скоро Шустер выходит , как раз Витальен , будет там жаловаться и плакать , поднимая рейтинг программе . Савик уже запросил его .
показати весь коментар
04.09.2019 19:25 Відповісти
Виталик был уважаемым и любимым боксером , не только для украинцев и так позорно опустится до воровства во время войны . Чмо и мародер .
показати весь коментар
04.09.2019 19:49 Відповісти
еще бы он не поддержал. беня бы и зелю уволил и этого премьера
показати весь коментар
04.09.2019 20:06 Відповісти
Не могут поделить имущество Киевлян.
показати весь коментар
04.09.2019 20:28 Відповісти
Правительство? Говно!
показати весь коментар
04.09.2019 20:43 Відповісти
" Пропал дом" , швондеры в виде зебобиков заполонили всё
показати весь коментар
04.09.2019 21:27 Відповісти
"Вітаю" киян.Тепер ви повноправні учасники цирку шапіто.Тепер києвом буде керувати шестьорка клоуна або скоріше беніна.Киян позбавили права керувати містом
показати весь коментар
04.09.2019 21:29 Відповісти
Более того , украинцы потеряли Верховную Раду впервые за 28 лет
показати весь коментар
04.09.2019 21:30 Відповісти
Яка різниця.. Керувала шістка вора падлошенки
показати весь коментар
04.09.2019 23:39 Відповісти
Тепер мер Києва буде як королева Англії.Седить в кріслі,а реальної влади ніякої.Всіми фінансами буде керувати голова КМДА тобто шестьорка яку поставить клоун за наказом бені.Прсто кажучи беня хапнув собі Київ.
показати весь коментар
04.09.2019 21:35 Відповісти
Кличко так же как его коллеге Валуеву нужно заниматься спортом, а не хозяйством и политикой....
показати весь коментар
04.09.2019 21:48 Відповісти
Шварцнеггер был губернатором штата Калифорния , ВВП которого равно ВВП Италии , в течение 10 лет
показати весь коментар
04.09.2019 21:53 Відповісти
Так Шварцнеггер не спортсмен как Кличко и мозжичок Валуева.....
показати весь коментар
04.09.2019 23:11 Відповісти
Как - то странно. К Кличко у киевлян есть претензии, как к мэру. Возможно ,даже преступления . Но его выбрали граждане, налогоплательщики, киевляне. Повести независимый гласный аудит городских доходов - расходов. Если суд не установит его виновность - он имеет право снова баллотироваться и сами киевляне должны решать прямым свободным тайным голосованием, достоин он им быть, или нет.
В противном случае - это будет Держимордор без любых выборов, с Упырём во главе
показати весь коментар
04.09.2019 22:40 Відповісти
Тут поруч, є також дорога місцевого значення, 150 м,-- на неї дали мільйон місцевому депутату, щоб заасфальтувати, та чомусь половину не зробили, бо "не вистачило коштів". Мабуть, ніякий суд не виявить "состава преступления". Та й подавати ніхто не буде.
показати весь коментар
05.09.2019 07:58 Відповісти
Chas vidjednuvatys' Kyevu vid Ukrainy.
показати весь коментар
04.09.2019 23:26 Відповісти
Помню, когда Виталий первый раз заходил на пост мера Киева, он обещал, что сделает "воду из крана" питьевой как в Европе. Сделал ? И второй вопрос к нему как главе города - когда поднимали проезд в транспорте до 8 гривен, граждан успокаивали - это ж как и сервис улучшиться ! Улучшился ? Кондиционеры летом в троллейбусах, автобусах и трамваях заработали ? Отопление зимой в салонах включают ?
показати весь коментар
05.09.2019 02:27 Відповісти
какой же ты, и такие как ты, придурковатые...(
реформы в европейских странах, которые оторвались от совка шли и 10 и 20 лет, а вам жлобам, подавай все вчера, хотя вы сами, палец о палец не ударили...
мне вас даже не жалко, мне жаль себя....
показати весь коментар
05.09.2019 05:59 Відповісти
Если жаль себя, то пойди и убейся головой об стенку!
показати весь коментар
05.09.2019 08:35 Відповісти
А что начал делать Виталий, чтобы улучшать обещанное качество воды ? Да ничего вроде, только разхреначил кучу МАФов и мелких заправок. Я еще вспомнил, как у продавщиц МАФов перед его вторым избранием брали интервью и они пели про "такого видного мужчину" и как они его полюбили с первого взгляда, а потом херак - и оказались эти продавщицы с разваленными киосками и без работы. Так что да, трындеть про светлое будущее - это вам не мешки ворочать.
показати весь коментар
05.09.2019 13:08 Відповісти
Наївний і довірливий народ, звісно, можна дурити ще і ще, і виберуть. Та страшно уявити, скільки цей кличко вкрав з бюджета грошей на ремонтах і будовах. А скільки витяг грошей у підприємців за дозвіл працювати, за земельні ділянки, у забудовників? А тепер тримається за крісло, бо не хоче віддавати ті аванси за оборудки, що не встиг зробити. Він і є совок і не патріот, бо жодного ударівця не було на фронті, і прапор їх червоний.
показати весь коментар
05.09.2019 07:44 Відповісти
Не переймайтись - прийде інший і буде теж красти під різними приводами... )))

Наївність людей за межами розумного
показати весь коментар
05.09.2019 08:27 Відповісти
Брєд брєдовий
показати весь коментар
05.09.2019 08:25 Відповісти
Кличко! Вокруг тебя море коррупции, тебя обсело ворье, которые крутят миллиардные дела, прикрываясь твоим именем. Да ты спасибо должен сказать Зеленскому что он избавил тебя от КГГА
показати весь коментар
05.09.2019 08:32 Відповісти
Виталию в данный момент нужно подумать ЗА его "честную" работу на месте мэра. Самого Виталия сразу не кто трогать не будет, В начале возьмутся за его друзей и окружение, А они сами сидеть не станут СДАДУТ Виталия с потрохами И РЕГАЛИИ Виталия не спасут.
показати весь коментар
05.09.2019 08:44 Відповісти
Сторінка 4 з 4