6465 відвідувачів онлайн

Так роблять тільки перед капітуляцією, - експолонений Жемчугов про можливий обмін полоненими

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Жемчугов зазначив: "Я міг вийти з полону сам.

Стати зрадником і отримати свободу в рамках ОРДЛО і отримати "тридцять срібняків". Але я цього не зробив. І дружині сказав, якщо вона приїде і замість мене стане на коліна і проситиме вибачення у росіян, то я відвернуся від неї.

Зараз ми слухаємо в ЗМІ те, що говорить Росія і популяризуємо цю думку в народі.

Так роблять тільки перед капітуляцією".

Топ коментарі
+109
Одно его мнение стоит больше, чем всех зе-экспердов вместе взятых.
показати весь коментар
06.09.2019 22:52 Відповісти
+71
Кто между позором и войной выбирает позор, получает и позор и войну!
показати весь коментар
06.09.2019 22:55 Відповісти
+57
Так делают только перед капитуляцией, - экс-пленный Жемчугов о возможном обмене пленными - Цензор.НЕТ 4430
показати весь коментар
06.09.2019 22:54 Відповісти

Завантаження...