Так роблять тільки перед капітуляцією, - експолонений Жемчугов про можливий обмін полоненими

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.
Жемчугов зазначив: "Я міг вийти з полону сам.
Стати зрадником і отримати свободу в рамках ОРДЛО і отримати "тридцять срібняків". Але я цього не зробив. І дружині сказав, якщо вона приїде і замість мене стане на коліна і проситиме вибачення у росіян, то я відвернуся від неї.
Зараз ми слухаємо в ЗМІ те, що говорить Росія і популяризуємо цю думку в народі.
Так роблять тільки перед капітуляцією".
Топ коментарі
+109 Vitaly Zaborovsky
показати весь коментар
06.09.2019 22:52 Відповісти Посилання +71 Paulo Kit
показати весь коментар
06.09.2019 22:55 Відповісти Посилання +57 wake up-UA
показати весь коментар
06.09.2019 22:54 Відповісти Посилання