10165 відвідувачів онлайн
9 348 62

Аваков прийняв відставку Аброськіна, Невгад і Купранця

Аваков прийняв відставку Аброськіна, Невгад і Купранця

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков прийняв відставку трьох заступників голови Нацполіції. Свої посади залишили В'ячеслав Аброськін, Віталій Невгад і Ігор Купранець.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на департамент комунікації МВС.

"Відповідно до наказу міністра внутрішніх справ з лав Національної поліції звільнено першого заступника голови НПУ - керівника кримінальної поліції генерала поліції другого рангу В'ячеслава Аброськіна, заступника голови - начальника Головного слідчого управління генерала поліції третього рангу Віталія Невгада, заступника голови - начальника Департаменту захисту економіки генерала поліції третього рангу Ігоря Купранця", - сказано в повідомленні.

На посаду першого заступника голови Національної поліції - керівника кримінальної поліції призначено генерала поліції третього рангу Євгена Коваля. Раніше він обіймав посаду начальника Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції.

Аваков прийняв відставку Аброськіна, Невгад і Купранця 01

Підполковник поліції Максим Цуцкірідзе, який обіймав посаду заступника керівника ГСУ, рішенням міністра призначений заступником голови Національної поліції - керівником Головного слідчого управління.

Аваков прийняв відставку Аброськіна, Невгад і Купранця 02

"Заступники голови Національної поліції В'ячеслав Аброськін, Ігор Купранець і Віталій Невгад припинили свою службу в органах Нацполіції. Вони служили українському народу в надважкий перехідний період для правоохоронних органів і під час війни в Донбасі. Дякую за службу кожному. Новим керівникам бажаю служити гідно в ім'я України. Не підведіть!", - цитує пресслужба МВС слова Арсена Авакова.

Нагадаємо, 11 вересня спікер Нацполіції Ярослав Тракало повідомив про звільнення "за власним бажанням" трьох заступників голови Нацполіції, серед яких він назвав Аброськіна.

12 вересня В'ячеслав Аброськін спочатку спростував своє звільнення. Пізніше він заявив, що після відставки збирається балотуватися в мери Маріуполя.

Топ коментарі
+11
Да, да, пархатый, теперь Рюкзаков за Беню и послужат они украинской синагоге
показати весь коментар
12.09.2019 19:55 Відповісти
+10
Бедные ЗЕбилы, это ж теперь нужно Авакова нахваливать бо он же теперь в ЗЕправительстве новом. Теперь это уже не шоколядный злочинный Рюкзаков, это теперь уважаемый, честный и самый лутший министр МВД.
показати весь коментар
12.09.2019 19:41 Відповісти
+7
А сам пішов ?
показати весь коментар
12.09.2019 19:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А сам пішов ?
показати весь коментар
12.09.2019 19:38 Відповісти
Он ещё послужит Украине.
показати весь коментар
12.09.2019 19:41 Відповісти
Да, да, пархатый, теперь Рюкзаков за Беню и послужат они украинской синагоге
показати весь коментар
12.09.2019 19:55 Відповісти
подвела инсайдерская информация вчера?)
показати весь коментар
12.09.2019 19:43 Відповісти
Аваков вообще то, это последний бастион от узурпации власти зе-капитулянтами....

Не зря в рашке его называют своим врагом...
Это сложно вам понять https://censor.net/user/354814 ?
показати весь коментар
12.09.2019 19:45 Відповісти
Аваков є юліною людиною, хоча також буде виконувати зевказівки🤔
показати весь коментар
12.09.2019 19:50 Відповісти
вот почему он будет поддерживать независимость Украины до последнего...
Потому что ему путин этого не простит, как и вооружение добрбатов...
На дату посмотрите... (тогда уже все осторожничали)..., а он нет...
https://censor.net/video_news/3109739/ukraina_eto_evropa_rossiya_agressor_putin_hyilo_avakov_na_sezde_nf_kratko_sformuliroval_programmu_partii
показати весь коментар
12.09.2019 19:55 Відповісти
Не надійтеся на це. Я цю націю добре знаю. Вкраде гроші, а далі іміграція, бо Україна йому не Батьківщина.
показати весь коментар
12.09.2019 19:59 Відповісти
иммиграция не спасет....
Ну да ладно... - скоро все увидим..
показати весь коментар
12.09.2019 20:03 Відповісти
Ні разь жігівайті мєжьду нац анналльную розьнью!
https://censor.net/ua/comments/locate/3147630/01921562-eaa6-7367-aea0-b9e656433ede
https://censor.net/ua/comments/locate/3147630/01921562-eaa6-7367-aea0-b9e657777a05Братьє ми очінь іба і іба.
показати весь коментар
12.09.2019 22:02 Відповісти
все ж такі хороші часи були... не те, що зараз.
бо покурвилось багато.
показати весь коментар
12.09.2019 20:12 Відповісти
не торопитесь.....
скоро снова настанут "хороші часи"....

https://www.facebook.com/korchynskyi?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARCl_yTpJVW42rQFKtR9HEJI7_-IyQLYL1-BsMEviNaCJi3yn8CWcnfp5nLzRzFc-q52ViMcX3FkQWpE&hc_ref=ARTmwjE4e46rTvsYW57gq0-upedmYnVDsSu_IkIWYLdXMaCE9tcBY8mATjDNEYgITTg&fref=nf Дмитро Корчинський
https://www.facebook.com/korchynskyi/posts/2434707636594754 8 год ·

Знову двоє вбитих і поранені. Якщо під час перемир'я ми постійно несемо втрати більші, ніж до перемир'я, то які втрати ми нестимо під час миру?
Українці якось втомилися від війни (визвольних змагань 1917-21 років), запанував мир і ось тоді мирно загинуло справді багато - 6 мільйонів втомлених від війни. Цікаво, питав їх хтось чи не втомилися вони від голоду?
Враховуючи розвиток технологій, зараз загине більше
показати весь коментар
12.09.2019 20:19 Відповісти
А ведь сильно Корчинский сказал! Так с покон веков было. На дураках воду возят---а победителей никогда не судят! Ведь враг уничтожен---судить не кому.
показати весь коментар
12.09.2019 21:39 Відповісти
Приходится это признавать... Пока...
показати весь коментар
12.09.2019 19:52 Відповісти
Ні, поки що він підписав бумагу, тим, які його підуть.
показати весь коментар
12.09.2019 19:57 Відповісти
Авакову теж треба у відставку.
показати весь коментар
12.09.2019 19:41 Відповісти
нагинає бєня всіх, хто проти узурпації, хто з нею не згоден...З цього дня про зєлю буду згадувати тільки "причепом", бо після фотки з офіційного сайту президента, навіть немає сенсу робити вигляд, що типу зєля там хтось чи щось...таке...прозора ширмочка для коломойші...Вони і самі це не приховують, то чого там теревені розводити...Показали, хто в "домє хазяїн"...То сумна картина маслом...
показати весь коментар
12.09.2019 19:41 Відповісти
Єнтую субстанцаю звуть не масло,а ОЛІЯ.
показати весь коментар
12.09.2019 22:05 Відповісти
та ти шо? я б і не знав, якби ти не пояснив...кіно на расєйськой, то й цитати з "кіна" подібні...А ще про особливості говору в різних частинах, містах України чув щось, телепень? Про ураїнську лайку? ні? саме про лайку, а не парашинське матючиння! то не гавкай, мурло! Типу підколов мене за "помилки"? дулю тобі під ніс, пихате чмо, бо то особливості мого спілкування...дійшло?
показати весь коментар
12.09.2019 22:41 Відповісти
Самозакохане Ви хамло.Краще б їзьєккомь гавкнуло,бо прикро ..Ну як собака.Та ще й дурніше і зліше.
показати весь коментар
12.09.2019 22:52 Відповісти
тю на вас, вуйку...самі ви злючі...Най вас качка копне...
показати весь коментар
12.09.2019 23:13 Відповісти
а взагалі яя ло вас с повагою...але не подивився на нікнейм, та й відгавкуватися почав, бо це вже захисна реакція проти ватяної наволочі до автоматизму......так що не тримай дулю в кишені...Теє то...пробач))
показати весь коментар
12.09.2019 23:15 Відповісти
Нє ч"їво--бівають і па -зьлєї.Тє,каторьїє па-запарьрєбрьєкавскі пра клєнають.А Ви і па-западьєнскє лаяца умєїті.Па хвальна очінь.
показати весь коментар
12.09.2019 23:21 Відповісти
Бедные ЗЕбилы, это ж теперь нужно Авакова нахваливать бо он же теперь в ЗЕправительстве новом. Теперь это уже не шоколядный злочинный Рюкзаков, это теперь уважаемый, честный и самый лутший министр МВД.
показати весь коментар
12.09.2019 19:41 Відповісти
Бедные пЕтЕкантропы, что за день такой, кругом зрада зрадная, сплошные нежданы и вокруг шах и мат))
показати весь коментар
12.09.2019 20:03 Відповісти
Ну з вами зробиш, якщо ви без мата не можете.
показати весь коментар
12.09.2019 21:36 Відповісти
рУСККЄЄ ПА ТАМУ КАКЬ.
показати весь коментар
12.09.2019 22:06 Відповісти
Я рад что в это трудное для страны время министром МВД стал такой справедливый и честный человек как Аваков и уверен что он назначит достойных людей!
показати весь коментар
12.09.2019 19:44 Відповісти
ЗЕбил ты так долго спал шо все портки с валенками обосрал...Он уже шестой год как министр МВД и шестой год как назначает..выходит шо сейчас уволили им же назначенных))
показати весь коментар
12.09.2019 19:46 Відповісти
Ще раз перечитай Олег і поміркуй.
показати весь коментар
12.09.2019 19:52 Відповісти
чистяь Петіну гвардію ні па деццкі )))
показати весь коментар
12.09.2019 19:45 Відповісти
Аваков юліна гвардія, хоча тепер він став зеленим.
показати весь коментар
12.09.2019 19:51 Відповісти
Зебилы, почему аваков не сидит в тюрьме?!
показати весь коментар
12.09.2019 19:52 Відповісти
не кіпішуй, Ігарьок, до нього теж черга дійде
показати весь коментар
12.09.2019 19:57 Відповісти
Це ви про Авакова?
показати весь коментар
12.09.2019 19:57 Відповісти
А мова про Авакова. А от щодо "кодла" є питання до тих, хто їх постійно обирає.
показати весь коментар
12.09.2019 20:03 Відповісти
Вірмени є християнами. Обрізання нема у їхній релігії.
показати весь коментар
12.09.2019 20:08 Відповісти
оСТАННІХ 20 років.А криваві чекісти були зімбабвійцями?А до них не сюсяли в очі?
показати весь коментар
12.09.2019 22:09 Відповісти
Да про Вальцмана
показати весь коментар
12.09.2019 20:01 Відповісти
то в1н про Баруха !
показати весь коментар
12.09.2019 20:06 Відповісти
Для чого ти з'єднав і своєму ніку тктарське з арабським?
показати весь коментар
12.09.2019 20:02 Відповісти
Прізвище цього отця у студію?
показати весь коментар
12.09.2019 20:05 Відповісти
читайте між літер після коми. А якщо простіше є лише одна людина, якій додають найвищі і найнижчі епітети у всьому, що коїться на Донбасі.
показати весь коментар
12.09.2019 21:00 Відповісти
Ні разь жігівайті мєжьду нац анналльную розьнью!
Братьє ми очінь іба і іба.
https://censor.net/ua/comments/locate/3148127/01921561-db74-7373-b63b-4c7532168201

https://censor.net/ua/comments/locate/3147630/01921562-eaa6-7367-aea0-b9e656433ede
https://censor.net/ua/comments/locate/3147630/01921562-eaa6-7367-aea0-b9e657777a05
показати весь коментар
12.09.2019 22:07 Відповісти
Аваков уволил, Аброськин не поверил . Или АБроськину нужны были сутки чтоб зачистить хозяйство в управе..
показати весь коментар
12.09.2019 20:25 Відповісти
Авакова не чіпайте ! Бо в усіх наступить ,парашенківський переворот у грудні !!!
показати весь коментар
12.09.2019 20:33 Відповісти
Пока Зеленский полностью оправдывает надежды украинцев. Порохососы на петином довольствии скоро тоже будут прятаться по норам, т.к. списки уже давно составлены и товарищ следователь ждет своего часа. На Цензоре тогда станет неинтересно. Остануться лишь кацапские боты.
показати весь коментар
12.09.2019 20:40 Відповісти
кацапские боты и порохоботы это одни и те же лица
показати весь коментар
13.09.2019 02:01 Відповісти
Авакян Которыйужесделалобрезаниеивступилвбенягогу Иудович сам не хочет пойти нах? Или помощь в быдловыборах еще не выплатили?
показати весь коментар
12.09.2019 20:42 Відповісти
олег тихонов, таких как ты, народ Украины отправил на помойку истории вместе барыгой, а ты все еще тявкаешь из подворотни, таких гнид как ты, давить надо до 7 колена и это скоро случится, жди.
показати весь коментар
12.09.2019 21:03 Відповісти
А свою відставку сей армян коли приймє...
показати весь коментар
12.09.2019 22:06 Відповісти
Какь гавар"ять на Западнай-"На святого Нігди"!
показати весь коментар
12.09.2019 22:11 Відповісти
Наконец-то . Дос их пор плачу от воспоминания о том как папа-колхозник подарил сыну полициянту Lexus GX460. )))) Такое трио-бандуристов закачаешся: Сепар, Кум и Решала. Если Невгада кум просто вывел из под обстрела, то на Аброськине и Купранце просто проб ставить негде. Менская колония им в помощь!
показати весь коментар
12.09.2019 22:38 Відповісти