10913 відвідувачів онлайн
2 377 19

Молдова хоче, щоб утилізація російських боєприпасів у Придністров'ї здійснювалася за підтримки України, США та ЄС

Про це глава зовнішньополітичного відомства Молдови заявив на пресконференції в Кишиневі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

"США, Євросоюз і Україна залишаються повністю залученими до наших зусиль задля розв'язання таких складних питань. Тому процес утилізації російських боєприпасів, складованих у селі Колбасна, може бути здійснений тільки за підтримки партнерів: США, ЄС і України", - заявив Попеску.

Питання утилізації російського озброєння на території невизнаного Придністров'я обговорювалося також під час зустрічі Ніку Попеску з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим.

Раніше про готовність розпочати цей процес заявив міністр оборони Росії Сергій Шойгу.

Як повідомлялося, на військових складах у селі Колбасна Рибницького району Придністров'я ще з радянських часів зберігається понад 20 тисяч тонн боєприпасів.

Топ коментарі
+4
НАдА им специалистов из Калиновки послать
показати весь коментар
13.09.2019 08:26 Відповісти
+3
Вести из-за поребрика. У женщины О.Скабеевой сдетонировал пукан в связи с решением ЕС по "Северному потоку-2" - .obozrevatel
Молдова хоче, щоб утилізація російських боєприпасів у Придністров'ї здійснювалася за підтримки України, США та ЄС - Цензор.НЕТ 584
показати весь коментар
13.09.2019 08:20 Відповісти
+3
ОТЛИЧНАЯ ИДЕЯ! Украина утилизацию возьмёт на себя. На ДАУНбассе проведут утилизацию. Заодно и сотен пять - восемь ДАУНбаситов утилизируют.
показати весь коментар
13.09.2019 09:26 Відповісти

Завантаження...