10394 відвідувача онлайн
2 325 19

Молдова хоче, щоб утилізація російських боєприпасів у Придністров'ї здійснювалася за підтримки України, США та ЄС

Молдова хоче, щоб утилізація російських боєприпасів у Придністров'ї здійснювалася за підтримки України, США та ЄС

Міністр закордонних справ і європейської інтеграції Молдови Ніку Попеску вважає, що утилізація російських боєприпасів на території невизнаного Придністров'я має здійснювалася за підтримки ЄС, США та України.

Про це глава зовнішньополітичного відомства Молдови заявив на пресконференції в Кишиневі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

"США, Євросоюз і Україна залишаються повністю залученими до наших зусиль задля розв'язання таких складних питань. Тому процес утилізації російських боєприпасів, складованих у селі Колбасна, може бути здійснений тільки за підтримки партнерів: США, ЄС і України", - заявив Попеску.

Питання утилізації російського озброєння на території невизнаного Придністров'я обговорювалося також під час зустрічі Ніку Попеску з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим.

Раніше про готовність розпочати цей процес заявив міністр оборони Росії Сергій Шойгу.

Як повідомлялося, на військових складах у селі Колбасна Рибницького району Придністров'я ще з радянських часів зберігається понад 20 тисяч тонн боєприпасів.

Топ коментарі
+4
НАдА им специалистов из Калиновки послать
показати весь коментар
13.09.2019 08:26 Відповісти
+3
Вести из-за поребрика. У женщины О.Скабеевой сдетонировал пукан в связи с решением ЕС по "Северному потоку-2" - .obozrevatel
Молдова хоче, щоб утилізація російських боєприпасів у Придністров'ї здійснювалася за підтримки України, США та ЄС - Цензор.НЕТ 584
показати весь коментар
13.09.2019 08:20 Відповісти
+3
ОТЛИЧНАЯ ИДЕЯ! Украина утилизацию возьмёт на себя. На ДАУНбассе проведут утилизацию. Заодно и сотен пять - восемь ДАУНбаситов утилизируют.
показати весь коментар
13.09.2019 09:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Шойга переправить їх на Думбас і почне утилізацію.
показати весь коментар
13.09.2019 08:15 Відповісти
Шойгой его папу звали. Фамилия у него Кужугет... Папаня был настолько развит, что не смог объяснить как его зовут...
показати весь коментар
13.09.2019 10:40 Відповісти
Вести из-за поребрика. У женщины О.Скабеевой сдетонировал пукан в связи с решением ЕС по "Северному потоку-2" - .obozrevatel
Молдова хоче, щоб утилізація російських боєприпасів у Придністров'ї здійснювалася за підтримки України, США та ЄС - Цензор.НЕТ 584
показати весь коментар
13.09.2019 08:20 Відповісти
Логично. Через трубу СП-1 поставки кацапского газа сократили и он пошел через сливную трубу Скабееву.
показати весь коментар
13.09.2019 09:09 Відповісти
НАдА им специалистов из Калиновки послать
показати весь коментар
13.09.2019 08:26 Відповісти
Да не пускайте нас...
показати весь коментар
13.09.2019 08:44 Відповісти
Какое оно российское? После развала Совка все что на территории союзных респуплик - это их собственность. Молдаване, подавайте в международный суд и отсуживайте, потом продадите. Я даже знаю кому.
показати весь коментар
13.09.2019 09:05 Відповісти
ОТЛИЧНАЯ ИДЕЯ! Украина утилизацию возьмёт на себя. На ДАУНбассе проведут утилизацию. Заодно и сотен пять - восемь ДАУНбаситов утилизируют.
показати весь коментар
13.09.2019 09:26 Відповісти
Тріумвірат... - Україна - ЄС - США. Саме так має виглядати Новий Світовий Порядок.
показати весь коментар
13.09.2019 09:29 Відповісти
салупіат ...от тільки пейсаті продадуть українську ЗЕМЛЮ і відразу заживемо як ес-сша ...ага
показати весь коментар
13.09.2019 09:41 Відповісти
А ти за кого голосував у 2004, 2010, 2014 та 2019?
показати весь коментар
13.09.2019 10:02 Відповісти
Бог милував не брати участі в минулому ЛОХОТРОНІ ... точніше у першому голосував а в другому так і не зміг вибрати яка з куч ДЕРЬМА має кращий "запах" ...тому обох нах...
показати весь коментар
13.09.2019 10:14 Відповісти
ви краще у расейських прапорщиків попросіть ...вони за пляшку влаштують там феерверк не гірше ніж "наші" у каліновках-маліновках ...
показати весь коментар
13.09.2019 09:40 Відповісти
Передайте ці ********** Україні. Ми їх утилізуємо.
показати весь коментар
13.09.2019 15:19 Відповісти