У нас із русофілів сміються, тому їх мало, - президент Фінляндії Нііністе

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на НВ, про це він заявив у виступі на відкритті щорічного форуму Ялтинської європейської стратегії (YES).
"Як ви знаєте, у нас досить тривалий і часто складний досвід відносин із Росією... Ті фіни, які люблять Росію, з них переважно сміються. Тому їх досить мало", - заявив Нііністе.
Президент Фінляндії адекватно оцінює гібридні загрози з боку РФ, і фіни готові вживати заходів для протидії цьому.
Президент Фінляндії перебуває з офіційним візитом у Києві. 12 вересня він провів переговори з президентом України Володимиром Зеленським.
Топ коментарі
+20 Alexander Cherepchenko
показати весь коментар
14.09.2019 10:06 Відповісти Посилання +16 STAS 777
показати весь коментар
14.09.2019 10:13 Відповісти Посилання +15 Гундяй Крестовоздвиженский
показати весь коментар
14.09.2019 10:10 Відповісти Посилання