7969 відвідувачів онлайн

Папа Римський вітає обмін між Україною та Росією

Папа Римський вітає обмін між Україною та Росією

Глава римо-католицької церкви Бенедикт XVI радіє за звільнених і продовжує молитися за мир на сході України.

Про це він сказав, звертаючись у неділю, 15 вересня, до паломників, які зібралися на площі св. Петра у Ватикані, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Радіо Ватикану".

"Дорогі брати і сестри, минулого тижня відбувся довгоочікуваний обмін полоненими між Російською Федерацією й Україною. Радію за звільнених, які змогли обійняти своїх найдорожчих, і не перестаю молитися за якнайшвидше завершення конфлікту і за тривкий мир на сході Україні", - сказав понтифік.

Нагадаємо, 7 вересня відбувся взаємний обмін українських політв'язнів і військовополонених, утримуваних Кремлем у заручниках, на осіб, підозрюваних або засуджених за злочини проти України. Того ж дня звільнені українці прилетіли до Києва.

Імена всіх осіб, яких Україна передала Росії в рамках обміну, читайте тут.

Повний список українців, які повернулися на Батьківщину в рамках обміну з РФ.

Топ коментарі
+8
Достойный человек. Я уверен что он бы с удовольствием наградил Владимира Александровича уникальной медалью, http://news24ua.com/papa-rimskiy-vruchil-putinu-medal-kotoruyu-vydayut-raz-na-sto-let-angel-hranitel-mira которую выдают раз на сто лет - "Ангел Хранитель мира", но к сожалению он в июле подарил ее Путину.
Папа Римский приветствует обмен между Украиной и Россией - Цензор.НЕТ 324
показати весь коментар
15.09.2019 14:25 Відповісти
+7
Глобально це нічого не вирішило.
І я би не вітала Україну і росію.
Саме Україна нарешті повернула своїх бранців, обмінявши їх на купу російського лайна у вигляді зрадників, вбивць та агітаторів.
Тобто вітати можна лише нас.
показати весь коментар
15.09.2019 14:27 Відповісти
+5
Глава римо-католической церкви Бенедикт XVI рад за освобожденных и продолжает молиться о мире на востоке Украины. Источник: https://censor.net/n3148512

Сыграй лучше в "очко" "за мир" - с тем же успехом.
Это не та ли Попа шо лизалась с КирГуном.?
Это не та ли Попа шо лизалась с Путиным.?
Это не та ли Попа шо заплатила Австралии 2млрд. за своих попов-педофилов?
Это не та ли Попа шо предпочитает "молиться" св. воз-духу шоб все злые стали очень добрыми, вместо наказать "рублем" варваров?
Пошла бы эта Попа на три совковых буквы.
Она там издевается так над нами, или как?
показати весь коментар
15.09.2019 14:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пошла бы эта Попа на три совковых буквы.
Она там издевается так над нами, или как?
показати весь коментар
15.09.2019 14:24 Відповісти
Fuck the Pope: https://www.youtube.com/watch?v=TXZv9DDCBYw
показати весь коментар
15.09.2019 22:09 Відповісти
Я считаю Ватикан престолом сатанизма. Не зря )(уйло хранит там свое бабло и ездит регулярно на поклон. Масоны рулят.
показати весь коментар
15.09.2019 14:25 Відповісти
Достойный человек. Я уверен что он бы с удовольствием наградил Владимира Александровича уникальной медалью, http://news24ua.com/papa-rimskiy-vruchil-putinu-medal-kotoruyu-vydayut-raz-na-sto-let-angel-hranitel-mira которую выдают раз на сто лет - "Ангел Хранитель мира", но к сожалению он в июле подарил ее Путину.
Папа Римский приветствует обмен между Украиной и Россией - Цензор.НЕТ 324
показати весь коментар
15.09.2019 14:25 Відповісти
Это куйло держит миллиарды в Ватикане. Чему P.Benedetto безгранично рад, и даже летом на весь мир объявли, что ***** заслуживает уважения.
показати весь коментар
15.09.2019 15:28 Відповісти
піди до нього на пейсбук і там запитай.
показати весь коментар
15.09.2019 14:28 Відповісти
Глобально це нічого не вирішило.
І я би не вітала Україну і росію.
Саме Україна нарешті повернула своїх бранців, обмінявши їх на купу російського лайна у вигляді зрадників, вбивць та агітаторів.
Тобто вітати можна лише нас.
показати весь коментар
15.09.2019 14:27 Відповісти
Видать, папа за откат ху*ловское бабло в банке Ватикана разблокировал? Поскольку должность папы занята, Ху*ло теперь станет там мамой. Ему не привыкать половыми органами меняться.
"Сижу на нарах я, в Нарофоминске я.
Когда б ты знала, жизнь мою губя,
Что я бы мог бы выйти в папы римские, -
А в мамы взять - естественно, тебя!"
показати весь коментар
15.09.2019 14:32 Відповісти
Пля - и это чувырло серонуло...
показати весь коментар
15.09.2019 15:17 Відповісти
Бедный папа! Он не знает всей правды!
показати весь коментар
15.09.2019 15:36 Відповісти
Вот и папа проснулся.
показати весь коментар
15.09.2019 16:11 Відповісти
і папа римське своє рило всунуло у "восток", а про Крим вже ніхто геть і не шелесне
показати весь коментар
15.09.2019 16:52 Відповісти
П.дар цей папа, а не християнин
Християнин не тисне руку диктатору у якого руки по локоть у крові сирійців, грузинів і Українців.
показати весь коментар
15.09.2019 17:18 Відповісти
Цікаво, за скільки (чи за що) цей головний піп відсосав у ***** ?
показати весь коментар
15.09.2019 19:37 Відповісти
еще один зелебот,да, порохоботы?
показати весь коментар
15.09.2019 19:46 Відповісти
И ты, Папа Римский, сливаешь Украину?
показати весь коментар
15.09.2019 19:59 Відповісти
Та Папа... то такое. Типа ООН - они где-то там, а мы где-то здесь...
показати весь коментар
15.09.2019 20:10 Відповісти
Цензор! Главой Римо-католической Церкви в данный момент является Папа Франциск. Бенедикт XVI сейчас носит титул "Папа-эмерит" и НЕ является главой Римо-католической Церкви. В данном сообщении речь идет о Папе Франциске.
показати весь коментар
15.09.2019 20:28 Відповісти
Дурак старый этот папа. А в условия обмена он и не вникал. Только услышал звон...