10703 відвідувача онлайн

Противник з опівночі 5 разів обстріляв українських військовослужбовців на Донбасі

Про це заявив на брифінгу в Міністерстві оборони полковник Дмитро Гуцуляк, інформує Цензор.НЕТ.

"За наявною інформацією, бойових втрат унаслідок ворожих обстрілів від початку поточної доби серед наших українських героїв немає", - сказав він.

З метою придушення збройної активності бойовиків і недопущення втрат особового складу підрозділи Об'єднаних сил вели адекватний вогонь у відповідь, додав Гуцуляк.

Бойовики в неділю продовжили здійснювати мінометні обстріли українських позицій біля Зайцевого і Новолуганського Бахмутського району Донецької області. Позиції в районі Авдіївки і Новогнатівки Волноваського району Донецької області бойовики обстріляли з гранатометів різних систем і стрілецької зброї.

Топ коментарі
+14
потепление...а Черкассы хоронят Героя. Да и данные не точные. Странные нынче новости с фронта, узнаем правду с случайных источников....
показати весь коментар
15.09.2019 15:36 Відповісти
+11
Якщо навіть зараз втрат немає, то це не означає, що їх взагалі не буде.
Москалі пуляють без перепон і вагань. А наші сидять, перемир'я дотримуються.
показати весь коментар
15.09.2019 15:39 Відповісти
+6
Противник з опівночі 5 разів обстріляв українських військовослужбовців на Донбасі - Цензор.НЕТ 3588

.
показати весь коментар
15.09.2019 15:54 Відповісти

Завантаження...