13835 відвідувачів онлайн
16 943 49

Після поїздки на Дніпропетровщину Зеленський оголосив догану двом заступникам Богдана: Трофімову і Тимошенку, - Указ

Після поїздки на Дніпропетровщину Зеленський оголосив догану двом заступникам Богдана: Трофімову і Тимошенку, - Указ

Президент України Володимир Зеленський оголосив догану першому заступнику керівника ОП Сергію Трофімову і заступнику керівника ОП Кирилу Тимошенку за неналежне виконання посадових обов'язків.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Офісу Президента, про це йдеться в Указі глави держави №699/2019 від 17 вересня "Про притягнення до дисциплінарної відповідальності".

"За неналежне виконання посадових обов’язків, зокрема, за результатами робочої поїздки Президента України В. Зеленського до Дніпропетровської області, оголосити догану:

- Трофімову Сергію Володимировичу — Першому заступнику Керівника Офісу Президента України;

- Тимошенку Кирилу Владленовичу — Заступнику Керівника Офісу Президента України", - йдеться в Указі.

Зі свого боку Тимошенко прокоментував телеканалу "112 Україна" догану Президента, сказавши, що він вже провів особисту розмову із Зеленським.

Також заступник голови ОП розповів, за що саме отримав догану:

"Були моменти, які були не зовсім чітко організовані, були деякі моменти, коли місцева влада не дуже вірно себе поводила саме з організації, попереджень нас щодо деяких моментів організації, але відповідальний за це Офіс Президента, тому що це поїздка президента. Ось тому і є догана", - сказав Тимошенко.

Нагадаємо, Зеленський відвідав Дніпропетровську область 14 вересня.

Топ коментарі
+38
Мабуть пиво виявилося несвіжим...

После поездки на Днепропетровщину Зеленский объявил выговор двум замам Богдана: Трофимову и Тимошенко, - Указ - Цензор.НЕТ 5167
показати весь коментар
17.09.2019 13:48 Відповісти
+25
Хреновый сценарий написали ?
показати весь коментар
17.09.2019 13:48 Відповісти
+25
Бояре плохие. Царь хороший. Знаем, плавали..
показати весь коментар
17.09.2019 13:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
филя - еще на свободе - не порядок
показати весь коментар
17.09.2019 13:47 Відповісти
Потрібно було взагалі їх вигнати, разом з Богданом, бо вони повністю непрофесійні - повністю провалили всю підготовку до прийомки мосту в Дніпрі, не провели робочі зустрічі з проектувальниками та будівельниками, не опрацювали дані СБУ про зменшення обсягів ремонтних робіт мосту, не з'ясували чи впливає це на прочність конструкції мосту! Фактично Президент приїхав в Дніпро з пустими руками - в нього не було результатів роботи робочих груп офісу Президента по фактам виявленим працівниками СБУ!!!! Президент в Дніпрі виглядав як клоун, як лох! Чесно кажучі було соромно за Президента та його говнокоманду! Богдану потрібно було ще вліпити сувору догану, це він проїпав. Менше треба було гуляти по закордонах і більше працювати! Робота чиновника це не розваги!
показати весь коментар
17.09.2019 13:58 Відповісти
Потому и наказал,что подставили.Из-за них Вазелин выглядел лохом.Мост по факту в аварийном состоянии.Пидчепурили и все.
показати весь коментар
17.09.2019 14:10 Відповісти
Вони провели зустріч по одному разу з моделлю яка обіцяла бігати голою по новому мосту а потім бігали голі чи що
показати весь коментар
17.09.2019 14:28 Відповісти
тю.. та він такий і Є
показати весь коментар
17.09.2019 18:40 Відповісти
Мабуть пиво виявилося несвіжим...

После поездки на Днепропетровщину Зеленский объявил выговор двум замам Богдана: Трофимову и Тимошенко, - Указ - Цензор.НЕТ 5167
показати весь коментар
17.09.2019 13:48 Відповісти
Хреновый сценарий написали ?
показати весь коментар
17.09.2019 13:48 Відповісти
А можна було б і звільнити.........
Адже недаремно в народі кажуть - "бл*дєй частіше міняти потрібно".
показати весь коментар
17.09.2019 13:49 Відповісти
Шаурма была невкусной?
показати весь коментар
17.09.2019 13:50 Відповісти
пиво разбавленное
показати весь коментар
17.09.2019 14:00 Відповісти
Бояре плохие. Царь хороший. Знаем, плавали..
показати весь коментар
17.09.2019 13:50 Відповісти
ну i пливi далi, не загорожуй...
показати весь коментар
17.09.2019 13:53 Відповісти
Зебилы какие то обидчивые стали. Кидаются на все , что видят)
показати весь коментар
17.09.2019 14:31 Відповісти
После поездки на Днепропетровщину Зеленский объявил выговор двум замам Богдана: Трофимову и Тимошенко, - Указ - Цензор.НЕТ 1512

а шо такое? Трофимов и Тимошенко штаны преЗЕденту не поддержали???
показати весь коментар
17.09.2019 13:50 Відповісти
А что случилось? До пива шаурму не подали
показати весь коментар
17.09.2019 13:50 Відповісти
Шаурма несвежая попалась,пронесло?
показати весь коментар
17.09.2019 15:49 Відповісти
Наверное самое смешное на фото с зелей ,это когда он делает умную и серьезную морду лица.
показати весь коментар
17.09.2019 13:50 Відповісти
"На вид у Трофимова есть! У него строгого с предупреждением нету. Какие будут предложения?"
показати весь коментар
17.09.2019 13:51 Відповісти
А я предлагаю уволить Трофимова, Богдана, Шефира и отправить в Ростов их начальника!
показати весь коментар
17.09.2019 14:18 Відповісти
ахахах вот это поворот.
показати весь коментар
17.09.2019 13:51 Відповісти
Царь-батюшка суров, но справедлив. Правильно делает что гоняет своих бояр. А то ишь распоясались!
показати весь коментар
17.09.2019 13:52 Відповісти
Петики, не тупите! Попробуйте хоть что-нибудь толковое придумать. Одни дебилы остались на форуме. Похоже, самые дешёвые...
показати весь коментар
17.09.2019 13:53 Відповісти
Тупее чем ты, зелерыговское уе... еще поискать надо. Лижешь путлеру и зеле? не отвлекайся, жуй-жуй-глотай!
показати весь коментар
17.09.2019 13:56 Відповісти
Дорогуша,а ві почьом берьотє?
показати весь коментар
17.09.2019 13:56 Відповісти
Так денег нет. Контрабандистов придавили, на янтарных промыслах затишье. За малые деньги в порохоботы идет одно говно.
показати весь коментар
17.09.2019 13:56 Відповісти
Верно. Это говно плавает на всех украинских форумах.
показати весь коментар
17.09.2019 14:15 Відповісти
Потому то оно и бессмертное?
показати весь коментар
17.09.2019 15:50 Відповісти
Ну чем же ещё ЗЕбаньку потешить электоральных лохопедин и лохмандеев (дам и господ), как не весёлыми пенделями, столь задорно втыкаемыми специально подготовленной ЗЕ-челяди. Ведь для того она и челядь.
показати весь коментар
17.09.2019 13:54 Відповісти
Лукашистам тоже нравится, когда царь даёт разгон боярам, чего только стоит разгон за обосранных коров, месяца на полтора разговоров о мудрости великого Лукашенко хватило...
показати весь коментар
17.09.2019 13:54 Відповісти
А, что же Богдан, своих замов не может наказать...!?
показати весь коментар
17.09.2019 13:54 Відповісти
Він під загрозою звільнення "за власним бажанням з моменту бажання".
показати весь коментар
17.09.2019 13:57 Відповісти
Не справились с диверсией против Филатова?
показати весь коментар
17.09.2019 13:54 Відповісти
Естественно!!!!Теперь своего человека Зе не сможет сразу поставить своего человека мером днепра...придётся играться в выборы!!!А время идёт.....
показати весь коментар
17.09.2019 14:41 Відповісти
Мабуть ці господарники щось несвіже підложили сіятєльству в сумку і стався колапс стравохода.
показати весь коментар
17.09.2019 13:55 Відповісти
А самому богдану обьявить выговор засцал....
показати весь коментар
17.09.2019 13:59 Відповісти
Не засцяв. Просто без "візи" Бєні Бодя недоторканий
показати весь коментар
17.09.2019 14:53 Відповісти
После поездки на Днепропетровщину Зеленский объявил выговор двум замам Богдана: Трофимову и Тимошенко, - Указ - Цензор.НЕТ 9224После поездки на Днепропетровщину Зеленский объявил выговор двум замам Богдана: Трофимову и Тимошенко, - Указ - Цензор.НЕТ 8654 https://censor.net/user/22056 А самому богдану обьявить выговор засцал....

показати весь коментар
17.09.2019 14:02 Відповісти
Фото Зеленского зачетное, переживает, смесь страха и ответственности. Что ж поделать если вся политическая элита за 28 лет полностью себя уничтожила.
показати весь коментар
17.09.2019 14:06 Відповісти
Мі полностью доверяем Богдану Зеленскому!
показати весь коментар
17.09.2019 14:11 Відповісти
Приревновал?
показати весь коментар
17.09.2019 14:15 Відповісти
Судя по фото он на измену присел.
показати весь коментар
17.09.2019 14:27 Відповісти
Як за Союзу: догана, строга догана, догана з попередженням, догана з 2 попередженнями і т.д.
показати весь коментар
17.09.2019 14:42 Відповісти
Як за Союзу: догана, строга догана, догана з попередженням, догана з 2 попередженнями і т.д.
показати весь коментар
17.09.2019 14:42 Відповісти
нє падалі шаурму воврємя ? вада в фантанє била халодная ? в тралейбасе била жарка?
показати весь коментар
17.09.2019 15:02 Відповісти
Замы получили по выговору. Вот только почему болтлтивый их начальник оказался как бы не при чем? Или Богдан неприкасаем?
показати весь коментар
17.09.2019 15:46 Відповісти
Это же нашумевшее на ютубе видео, как БОГОМ данный Зеленскому Андрей людей НЕ СВОИХ не пускал в Днепре в троллейбус...
показати весь коментар
17.09.2019 18:23 Відповісти
Шаурма несвежая попалась,пронесло?
показати весь коментар
17.09.2019 23:48 Відповісти