4046 відвідувачів онлайн
5 676 31

Українському бізнесу пора вийти із замків, - американський бізнесмен Хейманс

Керівникам бізнесу в Україні потрібно активніше використовувати сучасні, а не консервативні методи управління, щоб ефективно конкурувати в сучасному "гіперз'єднаному" світі.

Таку пораду дав Джеремі Хейманс – американський бізнесмен, філантроп і візіонер, автор бестселера "Нова влада" – під час свого виступу в Києві, передають Українські новини.

Візит Хейманса в Україну був організований за підтримки Zagoriy Foundation і фармацевтичної компанії "Дарниця". Він став черговим етапом проекту #MEETheFUTURE, який ініціював співвласник "Дарниці" Гліб Загорій з метою познайомити українців з ідеями сучасних зарубіжних мислителів, носіїв глобальних трендів і авторів книг про бізнес.

Джеремі Хейманс займається дослідженнями феномена "нової влади", яка з'явилася тоді, коли технічний прогрес в IT-сфері суттєво спростив комунікації між людьми. Вона базується не на ієрархії і жорсткому командуванні, а на залученні великої кількості рівних учасників, кожен з яких добровільно вносить свій внесок у досягнення загальної мети.

"Якщо стара влада - валюта, то нова влада – це потік", - пояснює Хейманс.

Згідно з його "компасом лідерства", сучасні менеджери діляться на чотири категорії в залежності від того, яку модель управління і який тип цінностей вони поєднують. Це "замки" (стара модель, старі цінності), "кооптатори" (нова модель, старі цінності), "лідери груп підтримки" (стара модель, нові цінності) і "лідери громадських сил" (нова модель, нові цінності).

Джеремі провів опитування присутніх у залі гостей і з'ясував, що переважна більшість людей знаходяться в категорії "замків", але прагнуть в найближчі роки вийти звідти.

"Це гарна новина. Замки стають небезпечним місцем", - сказав Хейманс.
Водночас, старовладна модель  зберігатиметься ще довгий час – наприклад, для експертних сфер на кшталт хірургії.

"Стара влада не вимре, як динозаври", - підкреслив Джеремі. Він додав, що компанії та організації будуть "ходити по колу", мігруючи від однієї моделі до іншої.

Джеремі Хейманс – співзасновник благодійної корпорації Purpose, лауреат премії Ford Foundation, один із найкреативніших діячів бізнесу за версією журналу FastCompany. Він став вже четвертим гостем #MEETheFUTURE. В рамках проекту в Києві виступали підприємець з Кремнієвої долини Наїм Зафар, шведський філософ Олександр Бард і перший в світі кіборг Нейл Харбіссон.

Топ коментарі
+9
я тут твоё старое фото нашел
Украинскому бизнесу пора выйти из замков, - американский бизнесмен Хейманс - Цензор.НЕТ 5171
показати весь коментар
18.09.2019 20:23 Відповісти
+8
канцептуальный алень - шо не понятно?

вы наверное в Трускавце не рыгали, а то бы поняли....
показати весь коментар
18.09.2019 20:16 Відповісти
+8
Надо отжимать у порохоботов все до последней гривны - это отличный бизнес . И никаких траншей от МВФ не понадобится .
показати весь коментар
18.09.2019 20:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
это американский козленок, который умел считать до четырех
показати весь коментар
18.09.2019 20:11 Відповісти
американцы умеют считать получше тебя,который за их доллары на коленях в поле зайца загоняешь А еще они не давят гусей трактором
показати весь коментар
18.09.2019 20:17 Відповісти
больше обо мне пиши, я люблю бесплатных шестерок, которые делают мне рекламу на этом сайте
показати весь коментар
18.09.2019 20:20 Відповісти
беня уже ломанулся с пристегнутой шмарклей.....
показати весь коментар
18.09.2019 20:12 Відповісти
Если новая власть - это поток, то кто тогда Богдан после этого?
показати весь коментар
18.09.2019 20:13 Відповісти
канцептуальный алень - шо не понятно?

вы наверное в Трускавце не рыгали, а то бы поняли....
показати весь коментар
18.09.2019 20:16 Відповісти
Не приходилось, это верно.
показати весь коментар
18.09.2019 20:18 Відповісти
ето у них курсами для начинающих
паликмахтеров обзывалось - не все обучились как выяснилось
на кнопку соседа не давить....
какой уж тут алень?
показати весь коментар
18.09.2019 20:26 Відповісти
ну если хоть полтора десятка детусиков с Трускавца вылупится - форрум удался!
показати весь коментар
18.09.2019 20:33 Відповісти
под етот мой коммент нихто ответить не хочет
такое...
показати весь коментар
18.09.2019 20:41 Відповісти
тут самое главное мужа-дальнобощика убедить, шо ребятусик его....
показати весь коментар
18.09.2019 20:45 Відповісти
Надо отжимать у порохоботов все до последней гривны - это отличный бизнес . И никаких траншей от МВФ не понадобится .
показати весь коментар
18.09.2019 20:17 Відповісти
главное успеть,пока порохоботы все не спалили,как гонтарева
показати весь коментар
18.09.2019 20:21 Відповісти
кстати , да . новой власти надо бы пошустрее проводить конфискацию .
показати весь коментар
18.09.2019 20:23 Відповісти
я тут твоё старое фото нашел
Украинскому бизнесу пора выйти из замков, - американский бизнесмен Хейманс - Цензор.НЕТ 5171
показати весь коментар
18.09.2019 20:23 Відповісти
кинескопный телевизор в 2К19 ? о хоспади ...
показати весь коментар
18.09.2019 20:27 Відповісти
тебе винторогому и такое за счастье. потомок алкоголиков.
показати весь коментар
18.09.2019 20:30 Відповісти
Запрети экспорт какао и ничего ожимать не придется)) авакову отменить визы пусть в замке сидит
показати весь коментар
18.09.2019 20:53 Відповісти
А когда у тебя придут отжимать, куда побежишь? Ничему вас, зебилов, история не учит. Вечное отнять и поделить.
показати весь коментар
19.09.2019 02:02 Відповісти
А что с беней собираетесь делать зебилки? Он ведь украл больше шоколадки? Или вы его решили зацеловать в зад до смерти?
показати весь коментар
19.09.2019 03:23 Відповісти
Украинскому бизнесу пора выйти из замков, - американский бизнесмен Хейманс - Цензор.НЕТ 7880. .
показати весь коментар
18.09.2019 20:30 Відповісти
Зеленский фактически становится Януковичем,который списывал десятки млд. грн. долгов Ахметову и остальным олигархам.
показати весь коментар
18.09.2019 20:42 Відповісти
Эта власть не получит НИ КОПЕЙКИ от моих доходов.
показати весь коментар
18.09.2019 20:46 Відповісти
В каком разделе, пункте этого проекта закона 1210, который проводит изменения в Налоговом кодексе, прописана твоя херня? Долбодятел.
показати весь коментар
18.09.2019 21:10 Відповісти
в разделе 12 , пункте 6 , 33 страницы ..

Если ты заметило , чудо , это репост , а не мой собственный коммент . .Понимаешь что такое - репост , дурко ,, или мне и это тебе "разжёвывать" . ?
показати весь коментар
18.09.2019 21:30 Відповісти
Репост - это чужой пост, ретранслируемый как правило на других площадках с целью его популяризации или поддержки высказанного мнения.
показати весь коментар
19.09.2019 10:58 Відповісти
Без замків нічим буде касововий апарат чіпляти.
показати весь коментар
18.09.2019 20:36 Відповісти
А наші шо,вже не годяться ?
Украинскому бизнесу пора выйти из замков, - американский бизнесмен Хейманс - Цензор.НЕТ 5865
показати весь коментар
18.09.2019 20:37 Відповісти
Зебилам инородцев подавай (лучше всего заходят жиды), наши разводилы не вызывают у телепузиков такого восторга как иностранные. Да развод круче, рассчитанный на богатеньких буратин.
показати весь коментар
19.09.2019 03:28 Відповісти
...В сети опубликовали таблицу, где сравнили достижение и деятельность бывшего президента Петра Порошенко и нынешнего гаранта Владимира Зеленского.

Об этом сообщает пользователь сети Марина Пастернак.

Деятельность глав государств разделили вопросами в двух колонках. Порошенко подписали как "Президент", а Зеленского - "ЗэЗэдэнт". Пользователи сравнили достижения чиновников во время их правления. Также описано отношение народа к обоим.
Українському бізнесу пора вийти із замків, - американський бізнесмен Хейманс - Цензор.НЕТ 5441

В комментариях пользователи написали, что поклонники Зеленского должны понять. Отметим, что пост прокомментировали сторонники экс-президента Порошенко.
Больше информации на портале Антикор: https://antikor.com.ua/articles/328922-v_seti_metko_pokazali_glavnye_otlichija_prezidentstva_poroshenko_i_zelenskogo

...
показати весь коментар
18.09.2019 20:49 Відповісти