9275 відвідувачів онлайн
52 229 778

Експрезидент-утікач Янукович готується повернутися в Україну, - адвокат. ВIДЕО

Експрезидент України, утікач Віктор Янукович, готується повернутися в Україну.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "5 канал", про це повідомив його адвокат Віталій Сердюк після засідання в Апеляційному суді Києва.

У суді почали розглядати сім скарг адвокатів про скасування вироку Януковичу.

Адвокат експрезидента-втікача Віталій Сердюк заявив: "Він наразі перебуває на території Російської Федерації тимчасово. І захистом здійснюються заходи, що забезпечать можливість його перебування на батьківщині. Основні завдання, поставлені клієнтом, - це забезпечити притягнення до відповідальності винних у здачі Криму, винних у вчиненні антиконституційного захоплення влади або державного перевороту - зараз виконуються".

Своєю чергою прокурор ГПУ Руслан Кравченко сказав: "Позиція сторони обвинувачення - незмінна, ми впевнені у своїй перемозі, бо ми переконані, що вирок Оболонського райсуду міста Києва - вмотивований та законний.

Нагадаємо, Оболонський районний суд Києва засудив Віктора Януковича до 13 років позбавлення волі за державну зраду і пособництво у веденні агресивної війни проти України з боку РФ. Такий вирок суд оголосив 24 січня 2019 року. Кримінальне провадження щодо В.Януковича розглядалося за спеціальною (заочною) процедурою через те, що обвинувачений перебуває на території РФ.

Ключовим доказом для суду став лист Януковича Путіну, датований 1 березня 2014 року, в якому він просив ввести в Україну російські війська.

Водночас суд визнав його невинуватим у пособництві в порушенні територіальної цілісності. Згідно з рішенням суду, обвинувачення не довело, що Янукович був поінформований про кінцеву мету РФ - анексію Автономної Республіки Крим і зміну меж території України.

За державну зраду експрезидента засуджено до 13 років ув'язнення, а за пособництво у веденні агресивної війни - до 12 років. Отже, загальний термін відбування ув'язнення для Януковича становить 13 років. Час відбування терміну має відраховуватися з моменту затримання винуватця.

Під час ухвалення вироку суд врахував те, що Віктор Янукович не має судимості (судимість, яка була в експрезидента, погашена), здобув вищу освіту і не перебуває на обліку в нарколога. Також судді врахували його тривалий і успішний кар'єрний шлях і позитивну характеристику, яку дала підсудному Ганна Герман.

1 березня Оболонський суд направив до апеляційного суду підсумки від адвокатів 6 апеляцій на вирок Януковичу.

Топ коментарі
+86
Это ещё не реванш! Да зебилы?
показати весь коментар
24.09.2019 07:42 Відповісти
+73
схоже Майдан станеться навіть ранійше, ніж запланував шановний Петро Олексійович
показати весь коментар
24.09.2019 08:19 Відповісти
+66
Зелєбоби !
Ви зробили це РАЗОМ !
Вітаю !
показати весь коментар
24.09.2019 07:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 8 з 8
Чушь, его с раши не выпустят... живым...
показати весь коментар
24.09.2019 17:00 Відповісти
Тю, для слива все могут -там доки замести следы, в данном случае на новичке сэкономят.
показати весь коментар
24.09.2019 17:01 Відповісти
https://ibigdan.livejournal.com/24143279.html Коротко

Возвращение Януковича в Украину - вполне логичный этап. Сами подумайте - ну что это за Майдан, и без Януковича?..

* * *
Счастье - это видеть Януковича в бегах, Пороха на посту президента, Вакарчука - на сцене, а Зеленского - не видеть вообще.

* * *
Подзвонила на гарячу лінію НАБУ. З рахунку зникли усі гроші.
показати весь коментар
24.09.2019 17:11 Відповісти
может ты все таки маркиза, коль тебе не мужик Зеленский, а педики глаз радуют...
показати весь коментар
24.09.2019 17:17 Відповісти
почему ты это криворогое чмо называешь "мужык"?
показати весь коментар
30.10.2019 12:23 Відповісти
При нынешней власти Евнухович планирует въехать в Украину на белом коне. Как бы не просчитаться. А шапки на всякий случай не мешало бы припрятать...
показати весь коментар
24.09.2019 17:41 Відповісти
Поросячий вброс . Пока эту скотину не посадят , будет срать .
показати весь коментар
24.09.2019 18:07 Відповісти
Если вернётся - будет третий Майдан ...У нас профессионально собирает народ на Майдан только Янык...
показати весь коментар
24.09.2019 18:14 Відповісти
Да судя по тому, что вытворяет клоун, майдан и без возвращения яныка скоро будет.
показати весь коментар
24.09.2019 19:37 Відповісти
Урка может приехать в Украину только лишь для примерки гроба и белых тапочек.
показати весь коментар
24.09.2019 18:15 Відповісти
И все же. Янек конечно мудак. Но...при нем уровень жизни был существенно выше. Зарплаты и пенсии выше. Территориальных потерь не былоТем более я не уверен что Крым и Донбасс удастся вернуть. Людских жертв тоже не было. Сравним Янека и Рошена. Может лучше Барыгу посадить, а Янека оставить в покое
показати весь коментар
24.09.2019 18:27 Відповісти
Ты совсем мудак? А овощ не привел к войне, к аннексии Крыма и к падению уровня жизни? Ты знаешь примеры, когда во время войны уровень жизни растет?
У тебя логика как у климактерички, отсутствует полностью. Блондинко, не?
показати весь коментар
24.09.2019 18:34 Відповісти
При чем тут Янек!? Его изгнали из Украины. Я помню как в 2014 г на Майдане Парасюк требовал "Януковича под суд!" И Майдан его поддерживал. А все потому что майдановский кагал хотел оседлать денежные потоки .
показати весь коментар
25.09.2019 06:35 Відповісти
Еще, наверное, ты помнишь, как правый сектор мальчика распял. Насмотрятся кремлевских телеканалов, а потом лезут сюда, всепомнящие мудозвоны.
показати весь коментар
25.09.2019 07:36 Відповісти
Мало ли что он требовал, Кличко вообще в рот ******* и ********* или наоборот. Больше он не отсвечивал там.

Нацики соснули из-за договорняков со старыми *********
показати весь коментар
25.09.2019 07:44 Відповісти
Янык по итогу спер от 40 до 100 ярдов долларов, основную часть которых вывез в рашку. И сейчас Украина отдает его и Кили Азирова долги. Вот и весь "уровень жизни".
показати весь коментар
30.10.2019 12:25 Відповісти
При Евнуховиче не было войны, которую он сам же и развязал. Поэтому и жилось лучше.
показати весь коментар
24.09.2019 19:15 Відповісти
Янека нужно было держать под замком на Банковой а не изгонять, выполнять договоренности, подписанные европейскими партнерами. Тогда и войны не было бы и Крым и Донбасс были в составе Украины. Надо начать следствие "Кто организовал Майдан и с какой целью?"
показати весь коментар
25.09.2019 06:38 Відповісти
Всем давно все известно - ФСБ, для аннексии Крыма. Но потом что-то пошло не так (добробаты).
показати весь коментар
30.10.2019 12:26 Відповісти
Ага и доллар по 8! Да и был я моложе лет на 6.....
Вы вообще вата взаимосвязи не проводите????В 1933 когда деток своих ели наверное тоже поначалу надеялись что все мирно будет?
показати весь коментар
24.09.2019 21:31 Відповісти
Чувак ты троль или придурок ? Может изчо СССР и сралина вспомнишь , мышебратьев , боже чем тебя делали ?!! Короче стране нужны герои ***** рожает дураков это про таких как ты голуба.
показати весь коментар
25.09.2019 00:17 Відповісти
Сцикло овощь сюда в Украину не поедет раз ве что хйуло так велит
показати весь коментар
24.09.2019 18:28 Відповісти
ну ты и даун
показати весь коментар
24.09.2019 20:07 Відповісти
Дауны мягко сказано.У меня знакомые за Яныка голосовали очко рвали агитировали.Теперь воны за Зе,у них Порох во всем виноват как всегда а они святые!
Думаю Зебанутым если голову срубить она ещё минут 10 будет кричать Порошенко барыга и т д....
показати весь коментар
24.09.2019 21:37 Відповісти
ну шо зеботы зебилы?готовы пасть ниц перед божеством своим?готовы зализать ему до смерти?дебилы *****!
показати весь коментар
24.09.2019 18:39 Відповісти
ничего страшного в этом нет. наоборот ему надо сказать, - повертайся. и пристрелить потом как собаку.
показати весь коментар
24.09.2019 18:46 Відповісти
креативно!
показати весь коментар
24.09.2019 23:46 Відповісти
показати весь коментар
25.09.2019 00:09 Відповісти
зекоманда готова принять такого ценного кадра в свою команду ,а шо на зелёном фоне будет даже вумным казаться и напакостил он не больше чем зелупа.
показати весь коментар
24.09.2019 19:08 Відповісти
Опа опа! А ось і чергове поповнення для зе-команди!
показати весь коментар
24.09.2019 19:35 Відповісти
Опа! Его министр никуда и не тикал, грел место!
показати весь коментар
24.09.2019 19:36 Відповісти
Нє-нє. То його шут гріє місце. Зе хотів втекти на паРашу - там за жарти про Україну більше платять, але Хряк наказав нікуди не рипатись і чекати на своє тріумфальне повернення.
показати весь коментар
24.09.2019 20:16 Відповісти
А мені дуже цікаво, скільки хвилин після того, як яник повернеться на українську землю, він буде в живих залишатися.
показати весь коментар
24.09.2019 19:40 Відповісти
не факт, что он даже коснется украинской земли
показати весь коментар
24.09.2019 20:11 Відповісти
Залежить від кількості охорони, яку йому виділить зюЗЕдент з Рюкзáковим.
показати весь коментар
24.09.2019 20:19 Відповісти
Вы заценили какая риторика про КРИМ ??? не то что его РФ оккупировала ... а то что Его сдали .... - это чисто ватная риторика и звучит она для дискредитации именно проукраинской власти...
- все дауны именно так и начинают свои речи: "Турчинов сдал Крым" ... а ты где был ******* ? на диване вместо того что бы как даже такие как Порох и Балашов - поехали туда на свой страх и риск!!
показати весь коментар
24.09.2019 19:51 Відповісти
зелебобики ликуют от кацапского реванша...
показати весь коментар
24.09.2019 20:04 Відповісти
хфедарыч прАсти
показати весь коментар
24.09.2019 20:06 Відповісти
Витя, давай! Ждем!

Мыло и новенькая веревка уже подготовлены !

P.S. На зелебилов не надейся, полезут, будут висеть вместе с тобой на Йолке
показати весь коментар
24.09.2019 20:08 Відповісти
"Основні завдання, поставлені клієнтом, - це забезпечити притягнення до відповідальності винних у здачі Криму, винних у вчиненні антиконституційного захоплення влади або державного перевороту..." © Сердюк, адвокат Янека
Якийсь сюр.
Хряк сидить на паРаші під охороною *****, який анексував Крим і веде війну на Донбасі, і просторікує про те, що він - такий собі патріот України - хоче "притягнути до відповідальності винних у здачі Криму". Л - логіка. ПроФФесорська.
показати весь коментар
24.09.2019 20:09 Відповісти
Идёт поэтапное сливание Украины,снятия санкций с РФ и перевод конфликта во внутреннее русло.Рф выходит чистой никаких компенсаций и т д.Следущий этап вода в Крым и взять вину за сбитый Боинг на себя.Притом что Европу это устроит,они хотят торговать а на нас им плевать.Раз поменяли Порошенко на клоуна то это не их проблемы.Половина команды Яныка вернулась теперь и он сам приедет короче клоун рулит....
показати весь коментар
24.09.2019 21:44 Відповісти
100 відсотків, все так.
Мабуть, не тільки бородата баба каломойша тримає руку в дупу Зеленої шмарклі, а, можливо,й кремлядь.
показати весь коментар
24.09.2019 23:02 Відповісти
в дупі шмарклі...
показати весь коментар
25.09.2019 00:11 Відповісти
Насправді, Янукович прилетить до Донецька(Донецьк-це Україна),очолить ЛНР/ДНР та згідно з домовленостями Штанмаєра буде інтегрована в загальнодержавному систему.
показати весь коментар
24.09.2019 20:41 Відповісти
Виктор Фёдрович уже отплировал свой золотой батон ?
А камаз обратно нагрузил ?
показати весь коментар
24.09.2019 20:42 Відповісти
Та он ЗЕ приехал забрать.
показати весь коментар
24.09.2019 23:07 Відповісти
Думаешь, ему хло разрешит не задекларированные 3 (или 33) лярда сюда-туда катать? Скажет: хай тут полежат. (На хранении).
показати весь коментар
25.09.2019 07:44 Відповісти
Да хер ты вернешся,ты слишком ссыклив для этого овощ.Сиди в поРаше и не высовывайся.
показати весь коментар
24.09.2019 21:10 Відповісти
Выпихнут-- даже побежит!
показати весь коментар
25.09.2019 07:45 Відповісти
На свою погибель побежит.
показати весь коментар
27.09.2019 09:59 Відповісти
Вижу по факту, реформа суда Линча в Украине буксует ...
показати весь коментар
27.09.2019 19:36 Відповісти
Интересно,анька герман своему сынку дала характиристику для Суда?
показати весь коментар
24.09.2019 22:02 Відповісти
леопольд викторфедрыч давайте жить дружно
показати весь коментар
24.09.2019 22:13 Відповісти
О, так нужно обязательно встретить нашего бывшего президента.
показати весь коментар
24.09.2019 22:33 Відповісти
Витя, ждем с нетерпением. Чем быстрее вернешься, тем быстрее мы сможем свергнуть зеленую блевоту
показати весь коментар
25.09.2019 00:24 Відповісти
В общем, украинские мольфары приготовились.
показати весь коментар
25.09.2019 02:47 Відповісти
Якбизнав Береговий про таке майбутне,
вiн до зорей не летiв би - шукав щось би путне.
Iз СIЗО до президентiв було б вже не близько,
бо нащо такее горе - таке срамовисько.
показати весь коментар
25.09.2019 03:42 Відповісти
Грабежей статья - негожа,
про насильство - я молчу.
О хищении--под вышку, я вам тоже не кричу....
Гвалтування - дока ти: пам`ятай же друже --
********** будешти , суд не допоможе.
показати весь коментар
25.09.2019 03:44 Відповісти
Згадаймо як все починалось:
В яйцi e бiда всих начал,
Як тiло миттево звiльняло
Адреналiновий маргiнал.
Ти довго кумекав в вердиктах-
Врачiв, що ти зовсiм не жмур,
Що завше тобi - до вбиральнi,
Коли ти виходиш в гламур.ЗЫ... ПЕРЕВОД НИЖЕ, Для тех кто тупит, изучая украинский:
показати весь коментар
25.09.2019 03:52 Відповісти
....а помнишь как все начиналось?
Яйцо - беда всех начал.
Как тело твое превращалось
в адреналиновый маргинал.
Ты долго вникал в заключенья
Врачей,что ты - вовсе не жмур.
О клизме слышны наставленья Когда ты выходишь в ГЛАМУР.
показати весь коментар
25.09.2019 03:46 Відповісти
«МОЙдаДЫР» ти свое сурло,
дiрку зробиш-маеш зиск?
Морда в ЗЭКА - шоколаду:
вiд «ЧИФИРЮ» то е блиск.
Як на нюю я подивлюсь,
мене заре плющить.
Але чому люд, нiвроку…,
очi не розплющить?
А чи гiдногодо кошу
бiльшети немаеш?
Адже «МУРКУ» ти не любиш-
скоро заспiваеш.
Ой! Тiб-Тiбiдох! На дворi малина.
В прикуп ластиться ГОП-СТОП.
Шi-дi-рi-дi -- LAYMAN .
показати весь коментар
25.09.2019 03:56 Відповісти
Возврат Янека может усилить позиции Украины в Минских и Норманских переговорах. Что такое Янек - ноль без палочки. А его возврат может принести пользу
показати весь коментар
25.09.2019 06:41 Відповісти
Спасибо что подсказал. Зайди на кассу.
показати весь коментар
25.09.2019 07:40 Відповісти
Интересно, The Lensky (или Lenski?) уже накопил денях, на компенсацию вынужденного прогула Вёдрыча?
показати весь коментар
25.09.2019 07:38 Відповісти
И эти малоросы еще воют про импичмент Трампу . Орите добропожаловать гаспадин Янукович .
показати весь коментар
25.09.2019 07:57 Відповісти
Експрезидент-утікач Янукович готується повернутися в Україну, - адвокат - Цензор.НЕТ 2381