9500 відвідувачів онлайн
9 907 91

Тільки ліквідувати і створити заново, - Чумак про реформування ГПУ

Тільки ліквідувати і створити заново, - Чумак про реформування ГПУ

Реформувати нинішню Генеральну прокуратуру неможливо без ліквідації та перезапуску. До остаточного формування Офісу генерального прокурора і набору співробітників ГПУ продовжить свою роботу паралельно.

Про це заявив головний військовий прокурор Віктор Чумак в інтерв'ю "Українському радіо", передає Цензор.НЕТ.

"Всьому суспільству було зрозуміло, що Генеральна прокуратура в тому вигляді, в якому вона існує, або органу, філософія якого будується на тому, що це орган тиску на політичних опонентів і на бізнес-конкурентів ... Так далі бути не може... Отже, вона потребує негайної зміни", - сказав Чумак.

Він додав, що один з пріоритетів - оновлення кадрів. До остаточного формування Офісу генерального прокурора і набору співробітників ГПУ продовжить свою роботу паралельно.

"Спочатку ми всіх звільнимо. Мова йде не про переатестацію. Генеральна прокуратура залишається. Офіс Генерального прокурора створюється паралельно. Генпрокуратура просто залишається працювати до тих пір, поки не буде сформований Офіс генерального прокурора, поки там не будуть набрані кадри в рамках переатестації, набору нових кадрів", - сказав Чумак.

Топ коментарі
+10
https://censor.net/user/393448 Насмешили, уважаемая))) Сразу видно, что Вы не видели стоянок автомобилей, возле прокуратур.
показати весь коментар
24.09.2019 09:35 Відповісти
+4
Ага. Там, мабуть, "маріїна" автівка припаркована. Або її чоловіка
показати весь коментар
24.09.2019 09:57 Відповісти
+3
Уволить всех, помыть полы и уволить уборщиц. Тогда ещё есть надежда.
показати весь коментар
24.09.2019 09:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Уволить всех, помыть полы и уволить уборщиц. Тогда ещё есть надежда.
показати весь коментар
24.09.2019 09:00 Відповісти
Зажравшиеся мыши останутся,так что нужно напалмом выжигать все дыры в прокуратуре,а потом помыть полы и стены..
показати весь коментар
24.09.2019 09:06 Відповісти
Ну ломать не строить.... Дайешь Махно.... дебилы.... ну ну как вовремя ликвидируется ГПУ ЕДИНСТВЕННЫЙ С КЕМ МОГУТ ИМЕТЬ ДЕЛО ИНТЕРПОЛ ИНЫЕ ПРОКУРАТУРЫ ИНЫХ СТРАН.... А ТУТ ВИТЕК ЯНУКОВИЧ ВОЗВРАЩАЕТСЯ... мда уж... а кто будет решать вопрос ОБМЕНА С РОССИЕЙ???? заниматься экстрадицией???? а пофиг.... Зебобики явно ********* головкой при рождении как же там рожают ерейские бабы то.... поди вверх ногами
показати весь коментар
24.09.2019 09:12 Відповісти
Квартирный аферист и прохиндей Касько особенно "плодотворно" поработал ранее в Управлении международно правовых отошений ГПУ в интересах янека и курченко. За это, видимо, и получил пост зама генрокурора в "новой" прокуратуре.
показати весь коментар
24.09.2019 14:58 Відповісти
Нужно ещё попа пригласить,чтобы всю эту советскую чертовню по выводил из здания Ген прокуратуры ,да и кружку алюминиевую которую Луценко принёс с януковской тюрьмы верните хозяину.
показати весь коментар
24.09.2019 09:15 Відповісти
И так 30 лет.
показати весь коментар
24.09.2019 09:08 Відповісти
Перезапуск прокуратуры. Свет, мотор, дубль №25.
показати весь коментар
24.09.2019 09:09 Відповісти
показати весь коментар
24.09.2019 09:15 Відповісти
ГПУ звучит как ЧК ,а за этим миллионы погибших украинцев,нужно и название поменять,заменить "генеральное" на ....
показати весь коментар
24.09.2019 09:10 Відповісти
ликвидировать бывших генпркулолов, чтоб неповадно было
показати весь коментар
24.09.2019 09:16 Відповісти
Кого они поменяют??? Снимите очки, в Укрзализныце (при штате службы безопасности в 200 человек ) согласовывают всех старых коррупционеров на их должности раздули штат управления в 7 раз больше, сделали оклады больше 1млн грн в год а слесарей с з.п в 6000 сокращают. Думаете в ГПУ что-то будет по другому?
показати весь коментар
24.09.2019 09:17 Відповісти
Логично! Успехов!
показати весь коментар
24.09.2019 09:20 Відповісти
Чумак - новое лицо, бывший барыга от БПП и Удара. Перезапустился?
показати весь коментар
24.09.2019 09:25 Відповісти
Особенно "новое" лицо там прохиндей и квартирный аферист касько.
показати весь коментар
24.09.2019 15:08 Відповісти
Из всех правохранителей прокуратура еще наименее коррумпирована.
Начните с доблестной полиции и ГБР, во, где клондайк!
показати весь коментар
24.09.2019 09:26 Відповісти
https://censor.net/user/393448 Насмешили, уважаемая))) Сразу видно, что Вы не видели стоянок автомобилей, возле прокуратур.
показати весь коментар
24.09.2019 09:35 Відповісти
Ага. Там, мабуть, "маріїна" автівка припаркована. Або її чоловіка
показати весь коментар
24.09.2019 09:57 Відповісти
Прокуратура наименее корпуса повага?????))))прокуратура почти на вершине как раз пирамиды оргпреступность, а любимая всеми зрадивныками таможня почти внизу. Так что тот факт, что прокуроры не берут по 100 долларов взятки, не значит, что они не берут по 100 000 долларов, за то что не вмешиваются. Контрабанда леса на Западе, как пример, без покровительства прокуратуры невозможна.
показати весь коментар
24.09.2019 10:10 Відповісти
Чумак смешной как клоун, ведь в новую реформированную проккуратуру они наберут старых проккуроров. Мы от прикол с милицией-полицией уже видели. Ещё одни реформаторы бнять.
показати весь коментар
24.09.2019 09:27 Відповісти
так делать, что?
показати весь коментар
24.09.2019 09:34 Відповісти
Делать? Не устраивать цирковые представления, т.к. только большевики всех "перезапустили" и то приглашали старые кадры, т.к. на лозунгах специалисты не получаются...
Только малообразованные могут купится на то, что прокурор это только название, а не специалист...
показати весь коментар
24.09.2019 09:46 Відповісти
Юристов как грязи, а допуск к конкурсу не у всех, плюс хорошая зарплата, в отличии от полиции.
показати весь коментар
24.09.2019 10:12 Відповісти
Один юрист, для примера, уже есть - Зелемойский...
Прокуроры это не только юристы, но и люди, способные раскрывать преступления и здесь только знаниями не обойтись, нужно генерировать идеи...
показати весь коментар
24.09.2019 10:19 Відповісти
Завадання прокуратури саме юридичний супровід. Розслідування мають і за існуючими нормами вже передане різним іншим службам. Поліція, НАБУ, ДБР, СБУ, Фінансова інспекція. Там і повинні працювати слідчі.
показати весь коментар
24.09.2019 11:27 Відповісти
"Старые кадры" у большевиков были большевиками.
показати весь коментар
24.09.2019 10:23 Відповісти
А во вторую очередь - лапша для лохов - "до основанья, а затем..."...
показати весь коментар
24.09.2019 10:35 Відповісти
Нет, не лапша - идеи большевиков захватили умы многих передовых людей РИ. Пора может это понять?
показати весь коментар
24.09.2019 11:14 Відповісти
Нет, не лапша - идеи национал-социализма захватили умы многих передовых людей Германии. Пора может это понять?
показати весь коментар
24.09.2019 11:15 Відповісти
Национал-социализм тогда захватывал умы не только передовых людей в Германии, но по всей Европе, а гитлер в глазах трудового класса Европы был светочем.
показати весь коментар
24.09.2019 11:26 Відповісти
В первую голову начать садить оборотней в погонах пачками. Если этого не будет, то значит ещё одни реформаторы бнять
показати весь коментар
24.09.2019 09:46 Відповісти
До основания, а затем. Старые кадры должны уйти, ибо все они заражены коррупцией - все до одного.
показати весь коментар
24.09.2019 11:20 Відповісти
кто был ни кем, тот стал ни чем...
показати весь коментар
24.09.2019 11:44 Відповісти
Откуда ты знаешь, кого и как они туда наберут? Может ты сам прокуроришка, оцепеневший в ожидании подсрачника?
показати весь коментар
24.09.2019 09:34 Відповісти
показати весь коментар
24.09.2019 09:43 Відповісти
Та уже видно, что перемен которых ждёт народ не будет, поэтому и наберут тех же.
показати весь коментар
24.09.2019 09:48 Відповісти
насправді спеціалісти то є. Але ви праві, старі прокурорські кадри розуміють правила гри, а нові кадри можуть і не зрозуміти.
показати весь коментар
24.09.2019 23:07 Відповісти
Старые проккуроры - любые, это и есть фундамент украинской коррупции и казнокрадства, и если есть цель победить коруупцию, то старую "гвардию", не просто нужно выгнать, а как в Китае. Ибо именно проккуроры допустили такую коррупцию в Украине, которая привела к соращению населения на 10 млн. человек - а это геноцид.
показати весь коментар
24.09.2019 23:31 Відповісти
Давно пора! Не может быть хорошей органцация с назвнанием ГПУ.
показати весь коментар
24.09.2019 09:32 Відповісти
Пане Чумак питання тільки де Ви наберете прокурорів у цей "новий" офіс? Я особисто знаю добрий десяток прокурорів і всі без виключення вони не достойні працювати прокурорами тому що поступали за гроші або по "блату" вчились також за гроші або по "блату" а за те щоб влаштуватись на роботу в прокуратуру це всім відомо треба також заплатити при чому не малу суму або бути "отприском" якогось "грицака".
показати весь коментар
24.09.2019 09:32 Відповісти
пятнадцать лет назад мне предлагали перевестись в районную прокуратуру всего за 5 штук у.е. Правда город не большой и должность не руководящая. Боюсь представить сколько сейчас в новом ОФисе заломят за перевод с ГПУ. А с улицы понабирают тех же блатных и мажоров.
показати весь коментар
24.09.2019 09:49 Відповісти
Знайдуть. Штат буде меньше, а результатів більше. Якщо реально реформують.
показати весь коментар
24.09.2019 10:11 Відповісти
Польша, готовься. Прокуроры повалят эшелонами батрачить.
показати весь коментар
24.09.2019 09:42 Відповісти
И ещё 1000 сотрудников СБУ, которых собрались сокращать...
показати весь коментар
24.09.2019 09:48 Відповісти
ну эти сокращения через год. Просто будет запрет о приеме на работу и естественный отток за год составит вот эту тысячу. проходили уже
показати весь коментар
24.09.2019 09:53 Відповісти
"Тільки ліквідувати"- свята правда!
Чувак сам сказав,що треба ліквідувати,як ліквідувати то ліквідувати!
показати весь коментар
24.09.2019 09:42 Відповісти
Чувак ставит под сомнение 5 летние здобуткы барыги и его собачонки Луцыка породы картавый алкопинчер?
показати весь коментар
24.09.2019 09:45 Відповісти
Дуже правильна сентенція. І назву теж бажано поміняти. Бо абревіатура ГПУ нагадує абревіатуру "Гланого політичного управління", на якому сотні тисяч смертних вироків безневинним.
показати весь коментар
24.09.2019 09:51 Відповісти
Назва "генеральна" притягнута за вуха. Що там "генерального"? Щоб не плутатись можна назвати якось нейтрально, наприклад Нова Прокуратура України(НПУ). І суть буде відповідати назві.
показати весь коментар
24.09.2019 10:01 Відповісти
Генпрокурор умер!
Да здравствует Генпрокурор!!!
показати весь коментар
24.09.2019 09:54 Відповісти
все...все пізно щось реформувати: зек янукович хоче повернутися в Україну на білому коні.... а за ним пшонка і лукаш з захарченкою...
показати весь коментар
24.09.2019 09:57 Відповісти
Генеральная прокуратура остается. Офис генерального прокурора создается параллельно. Генеральная прокуратура остается работать до тех пор, пока не будет сформирован Офис генерального прокурора, пока там не будут набраны кадры в рамках переаттестации, в рамках комиссий набора новых кадров", - сказал Чумак.Источник: https://censor.net/n3150037 Вообщем будет у нас не одна а две ГПУ на неопределенный срок. Одни в Гпу типа работают а вторые в Офисе создаются в течении нескольких лет но не работают. Зарплату получают все.
показати весь коментар
24.09.2019 09:58 Відповісти
Якщо через місяць-два не буде якогось реального результату, то Чумаку прироблять якесь інше призвисько. Думаю вибір буде невеликий
показати весь коментар
24.09.2019 10:10 Відповісти
Розгін - єдиний спосіб щось змінити в системі прокуратури.
От тільки з назвою треба обережніше.
ГПУ - ОГПУ. Як у совку.
показати весь коментар
24.09.2019 10:14 Відповісти
Чумак - ідіот.
Не можливо реформувати орган зміною вивіски. Якщо ви не маєте де взяти 10 тис. нових прокурорів і в новий орган берете старих, то накой х.р, усі ці казки???
показати весь коментар
24.09.2019 10:18 Відповісти
Та да , и Михо Саакашвили тоже , когда перезагружал полицию и прокуратуру Грузии с нуля и полностью... Ну не смешно ?
показати весь коментар
24.09.2019 10:32 Відповісти
Я не спілкуюсь із людьми,які не розуміють різниці між рівнем підготовки прокурора і поліцейського. Якщо хтось замінив усіх санітарок у лікарні, це не значить, що він зможе хірургів усіх так само змінити...
показати весь коментар
24.09.2019 17:53 Відповісти
Тьі действительно не понимаешь , сколько дипломированньіх юристов прозябают без настоящей работьі в Украине ? У людей появился шанс сдвинуть клановое дерьмо в органах и построить карьеру. В добрьій путь !
показати весь коментар
24.09.2019 21:04 Відповісти
Так, не бачив жодного. Лайна із дипломом юриста, яке навіть не знає що таке норма права, чи склад злочину, в Україні більше мільйона чоловік, а ось юристів (це ті хто окрім шматка пластику мають ще юридичну освіту) дуже мало. Фактично, на сьогодні вони усі задіяні у роботі. Це судді, прокурори, адвокати, значно менший відсоток і набагато більш вузькопрофільний це слідчі МВС, ДБР, СБУ і т.п... Ще є прошарок цивілістів, такі як працівники ДВС, нотаріуси і юрисконсульти потужних підприємств, але з них прокурори, як із стоматолога - проктолог... А увесь той шлак, за який ти пишеш, це нічого не варте лайно, яке задарма витратило гроші і придбало нікому не потрібний шмат пластику, під назвою - диплом.
У людей що? Ці люди, звичайні тупі барани. Шанс у них такий самий щось змінити, як у лоха яком прийшло СМС, що він виграв Туарег, отримати машину...
показати весь коментар
24.09.2019 21:58 Відповісти
У тебя все люди бараньі , потому , как тьі сам ... Обтекай , защитник кланового дерьма !
показати весь коментар
24.09.2019 22:22 Відповісти
Я в цьому не винуватий. Як би більшість була би не тупа, то мабуть ми жили би інакше?
А для тебе що, проста правда неприйнятна?
показати весь коментар
24.09.2019 23:15 Відповісти
Давай постіше поясню.. для твого рівня. В Україні мільйони водів. Якщо завтра, ми заюоронимо усім водіям вантажних автомобілів керувати ТЗ, то чи замінемо їх? У нас же мільйони інших водіїв... і х.ер на те що вони ніколи вантажівкою не керували? Зате ми не будемо слухати корпоратне лайно?
показати весь коментар
24.09.2019 23:18 Відповісти
Обтекай , тролль...
показати весь коментар
25.09.2019 07:51 Відповісти
Наведи на свій нік, а потім на мій. Там є кількість Читаючих, а далі поговоримо, хто з нас іпаний троль.
показати весь коментар
25.09.2019 10:31 Відповісти
ну, хотя б сократят на 5000 человек. там и правда много дармоедов
показати весь коментар
24.09.2019 12:51 Відповісти
там в штаті ГПУ 2,5 тис... десь 3-4 тис., в обласних... відніміть від 13тис і зрозумієте скільки реально працює "на землі".
І так, саме їх, низових і скоротять.
показати весь коментар
24.09.2019 17:55 Відповісти
вроде как раз гпу хотять конкретно "срезать"
показати весь коментар
24.09.2019 20:14 Відповісти
хочуть... і попередні хотіли, а влупили низи, і ці зроблять так само, і наступні...
показати весь коментар
24.09.2019 21:58 Відповісти
посмотрим. зато я представляю, если и правда порежут именно гпу, насколько возрастут цены за местяк в киевской городской или районной прокуратуре)))
показати весь коментар
24.09.2019 23:00 Відповісти
Ааа, із цих міркувань. Ну в Києві власні розцінки.
показати весь коментар
24.09.2019 23:12 Відповісти
да да.. полицую уже реформировали.. реформаторы хреновы..
только новых водителей набрали и то не всех да дали новые машины, а внутри вся система осталась прежней
показати весь коментар
24.09.2019 10:31 Відповісти
Что-то такое Петя уже реформировал лет пять назад....
показати весь коментар
24.09.2019 10:46 Відповісти
Кстати, а суды?
показати весь коментар
24.09.2019 10:46 Відповісти
Згідно з відкритими джерелами, у Чумака В.В. в с. Хлепча, Васильківського району є будинок площею 54,4 кв.м. і дві земельні ділянки загальною площею 2506 кв.м. Половина будинку і обидва земельних ділянки Чумак В.В. отримав у дарунок 28.08.2014 року будучи не тільки народним депутатом України, а і Головою комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією.
Як таке взагалі можливо? Чому народний депутат, головний борець з корупцією у Верховній Раді України 7-го скликання, прийняв цей дар, хто є щедрим дарувальником і чи немає тут корупційної складової - це питання самі по собі виникають в голові і, сподіваємось, публічність Віктора Васильовича не дасть йому уникнути відповіді на них.


показати весь коментар
24.09.2019 13:41 Відповісти
Чумак В.В. не може визначитися, яка ж площа його будинку.
У декларації за 2013 рік Віктор Васильович вказав про наявність незавершеного будівництвом житлового будинку площею 231кв.м., а в декларації за 2014 рік площа житлового будинку стала складати 179,3 кв.м.
Мабуть, Віктор Васильович порахував, що будинок в 231 кв.м. занадто велика розкіш для такої чесної людини як він, і вже завершуючи будівництво, вирішив знести 50 кв.м.?

Насправді ж все просто - згідно ст. 266 Податкового кодексу України, об'єкти нерухомості площею понад 180 кв.м. підлягають обкладенню податком, АЛЕ, в розрахунок приймаються саме ті дані про площі нерухомого майна, які містяться у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (а там стоїть цифра 54,4 кв.м.).

За фактом же все ще цікавіше - площа будівель Чумака В.В. в с. Хлепча не менше 400 кв.м., в чому можна переконатися, скориставшись сервісом maps.yandex.ua і зробивши нехитрі математичні обчислення.
показати весь коментар
24.09.2019 13:42 Відповісти
Знімки будинку Чумака і відео, зняте проектом «БЕЗ парканів», підтверджують реальність таких розцінок, а отже, арифметика проста - Чумак витратив близько мільйона доларів на будівництво свого затишного гніздечка, тим більше що на цьому відео (з 2:50 до 3:08) стверджує, що тільки на купівлю землі в 2008 році витратив 40 тис. доларів.

Але ж відкриті джерела інформації свідчать, що землю Чумаку подарували в серпні 2014 року, а свій будинок він будував з 2012 по 2014 рік, і навіть у себе у Facebook 17 червня 2012 року викладав фото з будівництва будинку, який тоді належав не йому.

Дивно, і як на це не звернули уваги члени конкурсної комісії на перших двох етапах конкурсу виборів членів НАПКА, що спонукає громадськість знову до реагування.

Невже членом НАПКА - передової, інноваційної та життєво важливої для України структури, на яку покладаються величезні надії по очищенню країни від ракової пухлини у вигляді корупції, може стати людина, яка, по своїй натурі, не може бути чесним і прозорим, а корупція і брехня для нього стандартна складова його життя?
показати весь коментар
24.09.2019 13:43 Відповісти
Замена названия Генеральная прокуратура на офис Генерального прокурора это и есть реформа.Охвис преЗЕдента,теперь охвис прокурора.Очевидно ЗЕлень другого слова подобрать не может.а вот украинским словом ОХВИС можно.Все таки красивее было бы САРАЙ