10212 відвідувачів онлайн
3 349 19

Спеціальний зведений загін рятувальників прибув до Умані для гарантування безпеки паломників-хасидів, - МВС. ФОТОрепортаж

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба МВС.

Так, починаючи з 23 вересня черкаські рятувальники перейшли на посилений варіант несення служби. Також вони здійснили розгортання спеціального наметового табору.

До складу загону увійшли сили пожежно-рятувальних підрозділів з сусідніх районів області, а також фахівці відділення водолазних рятувальних робіт, групи піротехнічних робіт, відділення радіаційного, хімічного та біологічного захисту та медичної служби з аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління.

Спеціальний зведений загін рятувальників прибув до Умані для гарантування безпеки паломників-хасидів, - МВС 01

Загалом, чисельність зведеного загону становить 117 осіб та 26 одиниць спеціальної та пожежно-рятувальної техніки.

Водночас, на випадок ускладнення обстановки, планується додатково залучити по одному аварійно-рятувальному розрахунку із Управлінь ДСНС у Чернігівській та Житомирській областях. Для забезпечення аеро-медичної евакуації буде залучено єврокоптер зі спеціального авіаційного загону ДСНС.

Спеціальний зведений загін рятувальників прибув до Умані для гарантування безпеки паломників-хасидів, - МВС 02

Фото: сайт МВС

Нагадаємо, у період з 29 вересня по 1 жовтня, в Умані хасиди з усього світу будуть святкувати Рош а-Шана - Новий рік за іудейським календарем. Участь у релігійних заходах планують взяти кілька десятків тисяч прочан.

Топ коментарі
+10
Вы безопасность украинцев обеспечьте! Хасидов они охраняют. УКраинцев нужно охранять от хасидов.
показати весь коментар
24.09.2019 12:42 Відповісти
+5
краще б навели порядок в карпатах і на волині із тим мародерством!
А не жидів охороняти!
показати весь коментар
24.09.2019 12:43 Відповісти
+4
Че не сделают фонд - сперва сдайте деньги на свою охрану, хасиды?
Они сюда прутся, а выделять бабло шоб не поубивали друг друга, или гоев - Украине?
И так пенсии кошерным выбил колорадский Нетаниях*. Хотя у нас нехилый дефицит ПФ. А давай.те у солдат заберите деньги и нам отдайте, они и так не стреляют - наверное так сказал дядя "Биби" нашему Володьке. Ну, За пенсии!(поднимают бокалы)
показати весь коментар
24.09.2019 12:46 Відповісти

Завантаження...