11225 відвідувачів онлайн
13 237 185

Сьогодні останній день, коли можна розрахуватися в магазинах монетами дрібного номіналу

Про це на своїй сторінці в мережі Facebook повідомила пресслужба НБУ, інформує Цензор.НЕТ.

"З 1 жовтня 2019 року – монети 1, 2 та 5 копійок перестануть бути платіжним засобом в Україні.
Відтоді їх не прийматимуть під час розрахунків готівкою за товари та послуги, а Національний банк почне вилучати ці монети з готівкового обігу", - йдеться в повідомленні.

Водночас громадяни зможуть без обмежень та безкоштовно обміняти ці монети на монети та банкноти інших номіналів упродовж наступних трьох років.

Крім того, розпочнеться поступове вилучення з обігу монет номіналом 25 копійок. На відміну від 1, 2 та 5 копійок, 25 копійок поки що залишаться у готівковому обігу. Ними можна буде розраховуватися. Але ті монети, що потраплятимуть у банки, не повертатимуться назад в обіг.

Топ коментарі
+27
Это конец эрохи бедности. Теперь не будем мелочь считать:
Сегодня последний день, когда можно рассчитаться в магазинах монетами мелкого номинала - Цензор.НЕТ 9806
показати весь коментар
30.09.2019 08:39 Відповісти
+15
Сьогодні останній день, коли можна розрахуватися в магазинах монетами дрібного номіналу - Цензор.НЕТ 1582
показати весь коментар
30.09.2019 08:49 Відповісти
+11
Купить можно Зебила, им грош цена.
показати весь коментар
30.09.2019 09:09 Відповісти

Завантаження...