8829 відвідувачів онлайн
7 959 44

Кличко подав до суду на Гончарука та Богдана через звільнення

Кличко подав до суду на Гончарука та Богдана через звільнення

Мер Києва Віталій Кличко подав адміністративні позови до суду проти Кабінету міністрів, прем'єр-міністра Олексія Гончарука та керівника Офісу президента Андрія Богдана через рішення про звільнення його з посади голови КМДА. Позови подані до Окружного адміністративного суду Києва.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на видання "Радіо Свобода", яке має позови в розпорядженні.

Зазначається, що в одному позові Віталій Кличко вимагає визнати протиправними дії уряду щодо внесення президенту подання від 4 вересня про його звільнення і просить скасувати відповідну пропозицію прем'єра Гончарука.

Аргументує вимоги у позові він тим, що "повноваження Кличка Віталія Володимировича, як Київського міського голови становлять п’ять років і завершуються не раніше ніж 16 листопада 2020 року. Таким чином, враховуючи, наведені вище положення щодо того, що жодна особа, окрім Київського міського голови, не може бути призначена головою Київської міської державної адміністрації, то повноваження Кличка Віталія Володимировича, як законно призначеного голови КМДА, також, не можуть бути припинені раніше за 16 листопада 2020 року".

Другий позов Кличко подав проти керівника Офісу президента Андрія Богдана, в якому зазначив, що той, на його думку, перевищив свої повноваження, коли подав лист до Кабміну, який став підставою розгляду урядом подання на звільнення з посади голови КМДА. У позовній заяві Кличко наголосив, що такі питання – виключні повноваження президента й уряду.

"Позивач вважає дії керівника Офісу президента України Богдана А.Й. щодо звернення до Кабінету міністрів України з листом про внесення президенту України Зеленському В.О. подання про звільнення Кличка В.В. з посади голови Київської міської державної адміністрації протиправними і такими, що вчинені останнім із грубими порушеннями Конституції України, положення "Про Офіс президента України", що свідчить про перевищенням відповідачем наданих йому повноважень. (...) Положенням №436/2019 чітко визначено повноваження керівника Офісу президента України, серед яких відсутні повноваження щодо ініціювання питання про звільнення голів державних адміністрацій, оскільки такі повноваження є дискреційними і належать виключно до повноважень президента України та Кабінету міністрів України", – йдеться у позовній заяві.

"Своїми діями Андрій Богдан, найімовірніше, вчинив кримінальне правопорушення, коли, перевищивши свої повноваження, передбачені чинним законодавством, звернувся до Кабміну. Кабмін взяв участь у цьому правопорушенні і, найімовірніше, вони спробують втягнути президента. Це може спричинити незаконні дії президента в тому числі, оскільки президент говорив, що він сам готовий піти у відставку, якщо він на один крок порушить українське законодавство. Для того, щоб запобігти ситуації, ми і звернулися з відповідними позовами. І будемо далі розбиратися. Якщо побачимо достатньо підстав для звернення в правоохоронні органи, найближчим часом будуть підготовлені відповідні заяви", – пояснив у коментарі Радіо Свобода адвокат Олексій Шевчук, який представляє інтереси Віталія Кличка у цих справах.

У Кабінеті міністрів та Офісі президента поки що на подані Кличком позови не відреагували.

Кабінет міністрів України 4 вересня погодив звільнення Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації, підтвердив прем’єр Олексій Гончарук. За словами Гончарука, ухвала Кабміну надійде президентові Володимиру Зеленському, який ухвалить остаточне рішення.

Топ коментарі
+26
Беню?
показати весь коментар
30.09.2019 15:39 Відповісти
+15
ну как его от корыта оторвать?????????????
показати весь коментар
30.09.2019 15:38 Відповісти
+14
Кличко подал в суд на Гончарука и Богдана из-за увольнения - Цензор.НЕТ 1326
показати весь коментар
30.09.2019 15:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
спаринг и газ
показати весь коментар
30.09.2019 15:38 Відповісти
ну как его от корыта оторвать?????????????
показати весь коментар
30.09.2019 15:38 Відповісти
Беню?
показати весь коментар
30.09.2019 15:39 Відповісти
выключи "тупого" пожалуйста.
показати весь коментар
30.09.2019 15:54 Відповісти
Как же тебя вsключить? Забанить?
показати весь коментар
30.09.2019 16:00 Відповісти
Вижу сложно тебе дается.
У себя в голове выключи, эффектней будешь выглядеть.
показати весь коментар
30.09.2019 16:18 Відповісти
ты, явно, первый у включателя...
показати весь коментар
30.09.2019 16:06 Відповісти
Дурачок какой то😀
показати весь коментар
30.09.2019 15:38 Відповісти
Кличко подал в суд на Гончарука и Богдана из-за увольнения - Цензор.НЕТ 4019
показати весь коментар
30.09.2019 15:40 Відповісти
а клоп под ногой у свиньи - "простой человек" - громко и правильно кричит шо его грабят
показати весь коментар
30.09.2019 15:42 Відповісти
Уважаю людей,относящихся к себе самокритично!
показати весь коментар
30.09.2019 16:28 Відповісти
Идиот. На ринг вызывай.
показати весь коментар
30.09.2019 15:41 Відповісти
Ринг - так ринг! И в банку. В трёхлитровую.
показати весь коментар
30.09.2019 16:10 Відповісти
Он и на Дубинского подавал чет, за то что тот его обосрал.
Дубинский выпустил новый ролик, добавил и предложил шоп суд провел экспертизу - не имбецил ли Виталий Владимирович
Кличко вроде добрый, но так засраться шоб из-за одного дурака встало пол-города - это вообще как назвать то?
Даже Антиколорадос чуть не обосрался и выложил гневную статью с воспеванием Франции и упреками Киеву, за то что в нем жить не совсем комфортно.(человеку)
показати весь коментар
30.09.2019 15:41 Відповісти
ТУПАЯ ПОДСТИЛКА ПОКОЙНОГО РЫБКИ
показати весь коментар
30.09.2019 15:42 Відповісти
Кличко подал в суд на Гончарука и Богдана из-за увольнения - Цензор.НЕТ 1326
показати весь коментар
30.09.2019 15:43 Відповісти
Фотка Зе була б актуальнішою
показати весь коментар
30.09.2019 15:46 Відповісти
В данном случае нужно бы дорисовать корыто!
показати весь коментар
30.09.2019 16:15 Відповісти
Зелебеня і корито - картина маслом!
показати весь коментар
30.09.2019 18:05 Відповісти
Чувак, ты с фото преЗедента перепутал
показати весь коментар
30.09.2019 16:32 Відповісти
А с чего Виталик взял, что "ни одно лицо не может быть назначено...."? глава администрации назначается отдельным указом
показати весь коментар
30.09.2019 15:46 Відповісти
але ви зебілятка закони не читаєте, не кажучи про конституцію...воно і не дивно...такі і вибрали собі гаранти і раду...дебілоїди
показати весь коментар
30.09.2019 15:49 Відповісти
И чего такого в конституции написано? .... При избрании нового президента все главы гос-администраций слагают свои полномочия .. ВСЕ .. это положение конституции ... и Виталика можно переназначить если он не будет крышевать и рисовать "фигвамы", но он этого делать не хочет ..
показати весь коментар
30.09.2019 16:15 Відповісти
а те що київ має систему окрему систему самоврядування, і згідно закону про столицю і рішення кс від 2003 мер міста і голова кмда одна і та ж особа
показати весь коментар
30.09.2019 16:59 Відповісти
Шо Віталька, тяжко без корита? Скоро і любі друзі відвернуться, якщо у тебе не буде грошей підгодовувать їх.
показати весь коментар
30.09.2019 15:47 Відповісти
поки лише риги недобиті вертаються, та масово в команду Зе ідуть працювати.совпадєніє???
показати весь коментар
30.09.2019 15:50 Відповісти
Кличко по сравнению с нынешней командой клоунов - вообще мастер слова и исполнения этого самого слова
показати весь коментар
30.09.2019 16:34 Відповісти
виталька туповатый - проиграет (вне зависимости от правоты или отсуствия оной)!
показати весь коментар
30.09.2019 15:52 Відповісти
Туповатый, но в суде будут бодаться адвокаты, а не он сам. Тут не педалик главный, а его кукловоды и реальные хозяева города.
показати весь коментар
30.09.2019 16:10 Відповісти
напишу прямо - они УЖЕ ПРОИГРАЛИ!
показати весь коментар
30.09.2019 16:18 Відповісти
Пока еще педалисты надеются договориться со страной богданией, но скорее всего педалика спишут в тираж - пару аудитов и ему каюк.
показати весь коментар
30.09.2019 16:28 Відповісти
ЗЕ не будет будет ревновать*
показати весь коментар
30.09.2019 15:57 Відповісти
Сам себе противоречит. Если снять его с должности с главы КГГА - полномочия Зе, руководителем офиса которого является Бо, и правительства, то и уходи себе молча, т.к. ни одна буква закона не была нарушена.
Приклеились они к креслу, и даже двум сразу. Не оторвать.
показати весь коментар
30.09.2019 16:14 Відповісти
Віталік молодець!!!
Відбивайся від зелених мух, а то так "засруть" Київ, що навіть Черновецький буде сміяться до чого довели столицю.
показати весь коментар
30.09.2019 16:49 Відповісти
ще одній петіній шавці дали підсрачника )))
показати весь коментар
30.09.2019 16:50 Відповісти
Ишь как уело-то. Столько дебилов и дебилизма в одной теме. А ведь тема досрочных выборов и перевыборов съехала, чувствуют прпагандоны, что проиграют, не на тех горожан нарвались.
показати весь коментар
30.09.2019 16:55 Відповісти
Хотел бы я послушать речь боксера если бы он выступал в суде. Какими перлами мысли он бы аргументировал свою позицию
показати весь коментар
30.09.2019 17:40 Відповісти
В какой суд подал?
показати весь коментар
30.09.2019 17:51 Відповісти
Кличко подав до суду на Гончарука та Богдана через звільнення - Цензор.НЕТ 9005
показати весь коментар
30.09.2019 22:39 Відповісти
Теперь до корыта дорвались голодные Зеленушки. Срали они на законы, пора набивать свои карманы.
показати весь коментар
30.09.2019 19:56 Відповісти
Виталька,набей **** этому башкиру! Он этого заслужил!
показати весь коментар
30.09.2019 19:59 Відповісти
Віталік.Іди на ринг.Це найкраще,що ти можеш!!!
показати весь коментар
30.09.2019 20:51 Відповісти
Віталік.Іди на ринг.Це найкраще,що ти можеш!!!
показати весь коментар
30.09.2019 20:53 Відповісти
правильно сделал.
показати весь коментар
01.10.2019 05:42 Відповісти