4859 відвідувачів онлайн
7 144 28

Олега Діденка обрано главою ЦВК

Олега Діденка обрано главою ЦВК

Члени Центральної виборчої комісії обрали головою ЦВК Олега Діденка.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Кандидатуру Діденка на засіданні в п'ятницю підтримали одноголосно - 16 членів ЦВК з 16 тих, хто голосував. Відповідний протокол результатів голосування затверджено на засіданні ЦВК.

Діденко був єдиною кандидатурою на посаду глави ЦВК. Він входив до складу попереднього Центрвиборчкому.

Процедура голосування проходила таємно бюлетенями в присутності представників ЗМІ.

Нагадаємо, сьогодні Рада призначила новий склад ЦВК.

Топ коментарі
+18
Старый ЦИК был плохой.
Но Диденко из старого теперь хороший.
Зебилы, я всё правильно понял?
показати весь коментар
04.10.2019 17:52 Відповісти
+14
Чей холоп ?
показати весь коментар
04.10.2019 17:29 Відповісти
+8
Зачем так грубо?Надо изящнее, от какой он политсилы?
показати весь коментар
04.10.2019 17:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чей холоп ?
показати весь коментар
04.10.2019 17:29 Відповісти
Зачем так грубо?Надо изящнее, от какой он политсилы?
показати весь коментар
04.10.2019 17:33 Відповісти
показати весь коментар
04.10.2019 17:34 Відповісти
если элегантно, то не холопы, а слуги, служки, лакеи, лакузы....

осьо тут весь синонимичний ряд отих зельоних слуг


Словник синонімів ПРИСЛУ́ЖНИК (той, хто виконує чиюсь волю, прислужується комусь, виконує перев. дрібні, часто ганебні доручення), СЛУГА́, ПОПЛІ́ЧНИКрозм.,ПОПИ́ХАЧрозм.,ПОБІ́ГАЧрозм., ПОСІПА́КАрозм., ПІДПОМАГА́Чрозм., ПОШТУРХО́ВИСЬКОрозм., ЛАКЕ́Йзневажл., ЛЬОКАЙзневажл., ЛАКУ́ЗАзневажл., ЛАКИ́ЗАзневажл., ХОЛО́Пзневажл., ХОЛУ́Йзневажл.,РАБзневажл., ПЕСперев. із сл. вірний, сторожовий і т. ін., зневажл., ПРИСПІ́ШНИКзневажл. рідше, ПОШТУ́РКАЧдіал.- Тут дехто з ваших односельчан радив вам віддатися на ласку царських прислужників. Погана це порада! (А. Головко); Цензор підморгнув одному з своїх поплічників і тихо підступив до замріяного дивака, який все ще дивився в вікно (П. Колесник); Гарні харчі, добра платня робили своє діло: люди звикли до становища попихачів і потроху навчилися догоджати примхам вередливої господарки (Л. Яновська); Розпухла рука боліла майже три тижні, і цей час він був тільки за побігача (О. Досвітній); Він нидіє в коморі, поки прибіжать воєводські посіпаки і викурять його звідси (П. Загребельний); [Мати (до Лукаша):] Та невже ж ти не скажеш їй стулити губу? Що ж то, чи я їй поштурховисько якесь? (Леся Українка); - Власті тобі захотілось! Де ж пак, староста! А яка з тебе власть! Лакей нещасний! (І. Цюпа); То був кріпак. Але душею не льокай (В. Еллан); - Тату, а як справжнє прізвище Кажана?- Навіщо він тобі здався, той Кажан? Уламок імперії і панський лакуза (О. Донченко); Раби і підніжки всякої влади палять фіміам навіть земським начальникам (М. Коцюбинський); За харчі вони стали вірними панськими псами (М. Стельмах); Без Вересая не можна було нам обійтись тоді, коли й самі слова "трудящий", "селянин", "простолюдин", "мужик" викликали роздратування у панів, у приспішників трону (П. Тичина); Походив, походив хлопець жебраним та й напросився до іншого ґазди за поштуркача (П. Козланюк).
показати весь коментар
04.10.2019 18:22 Відповісти
Гарні харчі, добра платня робили своє діло: люди звикли до становища попихачів і потроху навчилися догоджати примхам вередливої господарки Моніки
(Л. Яновська)
показати весь коментар
04.10.2019 18:24 Відповісти
Думаю за даних обставин нормальна кандидатура - головне що нема диплому Трускавецьких курсів.
показати весь коментар
04.10.2019 17:30 Відповісти
Как так, Зеленский подмял под себя и исполнительную, и законодательную власть, а тут человек не из его обоймы стал главой ЦИК?Адназначна, зрадаааааааааа!
показати весь коментар
04.10.2019 19:11 Відповісти
Олег Диденко...квота СН
показати весь коментар
04.10.2019 17:33 Відповісти
Спасибо, предыдущий коммент написал ещё не видя вашего.
показати весь коментар
04.10.2019 19:12 Відповісти
Та ще й "єдина кандидатура". Оце так вибір!
показати весь коментар
04.10.2019 20:13 Відповісти
Этой мой человек
показати весь коментар
04.10.2019 17:36 Відповісти
Расстрелять обоих, потом будем разбираться.
показати весь коментар
04.10.2019 17:40 Відповісти
Старый ЦИК был плохой.
Но Диденко из старого теперь хороший.
Зебилы, я всё правильно понял?
показати весь коментар
04.10.2019 17:52 Відповісти
В подобных делах главное - вовремя успевать изменять цвет шкурки в цвет популярного окружающего ландшафта.
показати весь коментар
04.10.2019 23:25 Відповісти
Яка різниця, хто на чолі, коли подавляюча більшість слуги.
показати весь коментар
04.10.2019 17:52 Відповісти
Може краше не слуги а холопи коломойського
показати весь коментар
04.10.2019 18:40 Відповісти
Фейсы и психотипы "слуг" и "прислужников" великолепно вписываются в систему Ломброзо.
"Для лиц, склонных к преступлениям, характерно хвастовство, притворство, слабохарактерность, раздражительность, сильно развитое тщеславие, граничащее с манией величия, быстрая смена настроения, трусость и болезненная раздражительность. Эти люди агрессивны, мстительны, они не способны на раскаяние и не мучаются угрызениями совести..."
показати весь коментар
04.10.2019 18:59 Відповісти
для справки скажу что физиогномика - лженаука.
показати весь коментар
05.10.2019 08:08 Відповісти
Для справки. Язык - зеркало желудка. Лицо - зеркало души. Ну и глазки - тоже. Еще есть такое выражение - "все улики налицо", т.е. видны всем и бесспорны. Вот вам и лженаука.
показати весь коментар
06.10.2019 09:32 Відповісти
физиогномика такая же лженаука как астрология, гомеопатия и т.д. У маньяков очень честные и добрые глаза и привлекательная внешность. Примеров тысячи.
показати весь коментар
06.10.2019 20:33 Відповісти
Лженаукой физиогномику определили представители экспериментальной психологии, которая также не относится к наукам (вслушайтесь! экспериментальная!). И более никто физиогномику лженаукой не называл. Более того, она активно применяется в разных структурах и в быту. Вот вы, разговаривая с незнакомым человеком, смотрите ему в глаза и уже можете дать ему первую оценку - стоит ли с ним иметь дело. А он изучает вас - можно ли вас обмануть, вы лох, или вы неподдающийся на обман. Глаза, речь, мимика, жесты, асимметрия лица говорит о многом. Или вы сходу, без предварительной беседы, доверяете всем и каждому? Уверен, что нет. Уверен, что вы невольно применяете физиогномику, которую считаете лженаукой. Что касается серийных убийц, то это отдельная категория преступников. Им обычно не нужны ваши деньги, им нужна ваша жизнь, печень для еды, или другие части тела - смотря какой у вас пол, и кому из них вы попадетесь на крючок - насильнику, людоеду или просто мучителю-убийце. Да, они трудноопределяемы - это так. Зато их значительно меньше, чем простых мошенников. Удачи.
показати весь коментар
07.10.2019 00:52 Відповісти
"притворство, слабохарактерность, раздражительность, сильно развитое тщеславие, граничащее с манией величия, быстрая смена настроения, трусость и болезненная раздражительность"
Кого-то это сильно напоминает. Яныка, к примеру.
показати весь коментар
05.10.2019 12:17 Відповісти
Личико. Выражение личика, будто на чем-то застукали.
показати весь коментар
04.10.2019 19:19 Відповісти
тута вроде он кого застукал и сдалОлега Діденка обрано главою ЦВК - Цензор.НЕТ 5868
показати весь коментар
04.10.2019 19:46 Відповісти
Какое-то оно зашуганое
показати весь коментар
05.10.2019 12:20 Відповісти
Диденко, ведомости о кандидате в депутаты

Народився 23 листопада 1973 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища,
директор з проблемної заборгованості, газорозподільних систем та роздрібного газопостачання "Групи Нафтогаз", НАК "Нафтогаз України",
безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.
показати весь коментар
05.10.2019 12:28 Відповісти
Или это не тот?
показати весь коментар
05.10.2019 12:31 Відповісти
Из 17-ти членов ЦВК 12-ть - слуги урода (читай путлера). Это все, что нужно знать об этих тварях и тех, кто их выбрал - нас ждут времена еще похуже паРашинских, потому как рашка оторвется на нас по полной, когда ЗЕбилы сдадут ей Украину с потрохами.
показати весь коментар
05.10.2019 12:50 Відповісти