9909 відвідувачів онлайн
864 32

Різке підвищення ренти знищить залізорудну галузь, - металурги

Різке підвищення ренти за видобуток залізної руди в разі ухвалення Верховною Радою законопроєкту №1210 знищить залізорудну галузь.

Про це заявив сьогодні голова Федерації металургів України Сергій Біленький на засіданні робочої групи з питань ренти, передає Цензор.НЕТ із посиланням на МінПром.

Він нагадав, що світові ціни на залізну руду можуть як зростати, так і знижуватися. "Для нас 75 дол./т - це точка відсікання залізорудного експорту в Китай", - сказав він. У такому разі експорт залізної руди знижується на 20-25%, а економіка України втрачає валютні надходження.

"А там ще мінус 5-10 дол. у ціні - і ми втрачаємо і експорт в Європу, фактично тоді весь експорт", - уточнив глава ФМУ. За його словами, саме тому економіка залізорудних підприємств дуже чутлива до надмірного підвищення податкового навантаження - як це пропонується зробити законопроєктом №1210.

"Держава в такому разі недоотримає 3-4 млрд грн, за нашими підрахунками. Тобто підвищення ренти не принесе державі очікуваних результатів у вигляді збільшення податкових надходжень, у цьому немає сенсу", - резюмував голова Федерації металургів України.

Топ коментарі
+12
Железнорудная промышленность на высоте?
Почему тогда молотки в магазине китайские?
показати весь коментар
09.10.2019 08:58 Відповісти
+7
Нужели?! Это вам Пинчук и Ахметов сказали? Упыри привыкли бесплатно недра грабить и на Китай кораблями.
показати весь коментар
09.10.2019 08:59 Відповісти
+7
" в Украине эффективная средневзвешенная адвалорная ставка платы за добычу руды в объеме, эквивалентном тонне руды с содержанием железа 62%, составит 17,3 грн за тонну, то в Австралии с 1 июля 2012 года она составляет 85,9 грн за тонну"

???
показати весь коментар
09.10.2019 09:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та всё нармальна! Павишайтє!!!
ЗЕ - ЗА!
показати весь коментар
09.10.2019 08:55 Відповісти
Жаль Рижого. А чи не краще в рази підняти акцизи? Народ стерпить. Народ звичний.
показати весь коментар
09.10.2019 09:04 Відповісти
Помітили, жодного слова про нерентабельність виплавки сталі із такої фантастично дорогої залізної руди.
показати весь коментар
09.10.2019 09:07 Відповісти
У нас руди більше ніж потужностей з виплавки сталі. Почати будувати нові меткомбінати? Так на це піде років 10, і що робити протягом цих 10 років? Законсервувати 1/3 копалень?
показати весь коментар
09.10.2019 09:23 Відповісти
гудок не гудок... а давайте знищимо і гудка і всю галузь разом і з ним, аби коломойші добре було.
а металом кацапи торгуватимуть.
показати весь коментар
09.10.2019 08:58 Відповісти
Там ще на сьогодні припасли новини, що в Україні Філіп Моріс закриває фабрику по виробництву ракових паличок (в народі назва - "сигарети").
Також сльози від вас будуть?
показати весь коментар
09.10.2019 09:04 Відповісти
ні.
показати весь коментар
09.10.2019 09:08 Відповісти
так не продавайте руду а изделия из нее, автомашины
показати весь коментар
09.10.2019 08:58 Відповісти
Для цього повинна бути машинобудівна галузь, а вона у нас дихає на ладан.
показати весь коментар
09.10.2019 09:36 Відповісти
Железнорудная промышленность на высоте?
Почему тогда молотки в магазине китайские?
показати весь коментар
09.10.2019 08:58 Відповісти
Патамушта купив-продав і маєш навар.
показати весь коментар
09.10.2019 09:37 Відповісти
потому что стоимость украинского металла в молотке при производстве в Украине больше стоимости китайского молотка
показати весь коментар
09.10.2019 10:13 Відповісти
Что бы удешевить стоимость металла, его нужно отвезти в Китай, порезать на кусочки, и привезти обратно в Украину!
показати весь коментар
09.10.2019 12:07 Відповісти
Гудок скыглит, а чем же я бразилам в Шахтере зарплату платить буду...?
показати весь коментар
09.10.2019 08:59 Відповісти
Нужели?! Это вам Пинчук и Ахметов сказали? Упыри привыкли бесплатно недра грабить и на Китай кораблями.
показати весь коментар
09.10.2019 08:59 Відповісти
" в Украине эффективная средневзвешенная адвалорная ставка платы за добычу руды в объеме, эквивалентном тонне руды с содержанием железа 62%, составит 17,3 грн за тонну, то в Австралии с 1 июля 2012 года она составляет 85,9 грн за тонну"

???
показати весь коментар
09.10.2019 09:02 Відповісти
Птрібно чекати, допоки алігархи не нажеруться.
показати весь коментар
09.10.2019 09:06 Відповісти
Да пи.......... ц, здаем суверенитет. Политическое преследование.
показати весь коментар
09.10.2019 09:07 Відповісти
Итак продолжение- Богатые тоже плачут. Из Украины аж в Китай руду, и им выгодно. Закрывай лавочку, бо руда скоро кончится.
показати весь коментар
09.10.2019 09:14 Відповісти
Патамушта там крутяться доляри і ліпнуть до рук, а в Україні тільки гривні.
показати весь коментар
09.10.2019 09:40 Відповісти
чего вазелиновые и добиваються
показати весь коментар
09.10.2019 09:18 Відповісти
Зато экология улучшиться. Потомки за это только спасибо скажут.
показати весь коментар
09.10.2019 09:19 Відповісти
Це хитрий план Клопомойського.
1. Приймають закони, піднімають ренту, копальні зупиняються. Десятки тис. нових безробітних виходять шукати роботу і через зростання пропозиції на ринку праці падають зарплати.
2. Через зменшення експорту та зростання імпорту руд на міжбанку стає менше вілюти, гривня падає, ціни ростуть, .
3. Г+Г і інши журнашлюхи Клопомойського піднімають гвалт про саботаж, Дубінські-Мосійчучки-Менделі вищать про необхідність націоналізації.
4. Проводять відповідні закони, копальні стають державними, а менеджмент ставлять туди від Коломойського. Іцик приватизує прибутки і залишає державі збитки.
5. З часом, піднімають нову хвилю, що копальні збиткові і треба їх приватизувати знов, та за копійки віддають Коломойському.
План розраховано на 4 роки.
показати весь коментар
09.10.2019 09:31 Відповісти
где десятки тысяч рабочих? на карьере? там пять самосвалов и три бабы в отделе кадров, очнись. загрузили вагон и рыжий погнал его на китай а метком в днепре с тысячами рабочих стоит без сырья
показати весь коментар
09.10.2019 11:09 Відповісти
Ідіот! Ти хоч один залізорудний кар'єр бачив?
Тепер я розумію, хто голосував за шмарклю, а потім за бігбордік зєльонєнькій!
Я навіть не уявляв, що такі лосі справді водяться!
показати весь коментар
09.10.2019 11:13 Відповісти
в польшу поедете!))
показати весь коментар
09.10.2019 09:33 Відповісти
Так это правидьно. От продажи руды государству одни убытки и головная боль.
показати весь коментар
09.10.2019 09:34 Відповісти
ахметка не звик платити податки
показати весь коментар
09.10.2019 09:54 Відповісти
да истерика через проплаченных икспертов еще та
показати весь коментар
09.10.2019 11:08 Відповісти
так они и хотят что б вы не сырье вывозили а хотя бы металл загрузив людей работой.
показати весь коментар
09.10.2019 11:08 Відповісти
Странно,каждый украинец за СВОЙ газ платит РЕНТУ 70!!!!!% ,а УРОДЫ ПРОСТО копающие руду 7%!!!! И это "Многа"? Ну и у ублюдки!. Сколько стоит выкопать руду из карьера?6 копеек? До 75 долларов за тонну ( что поют проплаченные ********) это о чём( что в затраты закладывают что бы получать громадную себестоимость)? Вот дивиденды выводятся десятки миллиардов( а это ПРОЦЕНТЫ) от прибыли эжегодно. Не,платите твари в УКРАИНСКИЙ бюджет и...не выводите дивиденды совсем. Инвестируете в производство металлов,их использование в УКРАИНЕ где металл ДОРОЖЕ чем в Европе,куда его вывозят. Ставьте в управление госудажством не продажние уродов( организовывающих дерибан в вашу пользу),а людей развивающих экономику УКРАИНЫ и тогда металла ....надо будет завались,наоборот руду из Китая возить будете.
показати весь коментар
09.10.2019 11:46 Відповісти